Johnson's Baby ( Baby Shampoo) 500 ml
22 zł

Nowość

Szampon z rumianku dla dzieci jest wykonany wyłącznie z wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla dzieci. Oczy są tak łagodne jak czysta woda. Dokładnie myje włosy, pozostawiając je czyste i miękkie. Ułatwia rozczesywanie.


Johnson's Baby Cienkie żel do mycia dzieci (Soft Wash) 500 ml
22 zł

Nowość

cienkie żel do mycia dziecka skutecznie oczyszcza skórę dziecka bez jej wysuszania. Ma zrównoważone pH, jest testowany przez pediatrów i dermatologów i jest hipoalergiczny. Jest wykonany wyłącznie z wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla dzieci.


Johnson's Baby Proszek Baby Powder 100 g
7 zł

Skóra dziecka może być łatwo podrażniona przez otarcia lub zadrapania. JOHNSON´S® Baby Powder tworzy warstwę przeciwcierną, która pomaga zachować zdrową i gładką skórę dziecka.


Johnson's Baby (Shampoo) 200 ml
12 zł

Nowość

Szampon na dobranoc do spania pomaga w rytuale wieczorowym, pozostawia włosy miękkie i błyszczące. Tworzy bogatą piankę, którą łatwo spłukać. Jest wykonany z wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla dzieci. Jest hipoalergiczna, testowana przez dermatologów.


Johnson's Baby Tělo nad dziećmi olej Cottontouch (Oil) 200 ml
21 zł

Nowość

Tělo olejku dla niemowląt Cottontouch jest odpowiednie dla noworodków – potwierdzone klinicznie. Jest hipoalergiczna, testowana przez pediatrów. Zawiera prawdziwą bawełnę, idealną do masażu całego ciała, a także do delikatnego masażu głowy w celu uwolnienia płatków łojotoku.