JOICO ( Curl Nourished Conditioner)
78 zł 62 zł

Curl Nourished to odżywka na każdą pogodę, odpowiednia na wszelkiego rodzaju zmarszczki – od delikatnych i łamliwych włosów po mocne i nieporęczne. Twoje odżywcze włosy przywracają uszkodzonym warkom i nadają im kształt. W tym samym czasie włosy nawilżają i zamykają wilgoć w środku.

JOICO Korektor korektora (Tint Shot Root Concealer) odcieniu 50 ml
54 zł 42 zł

Tint Shot Root Concealer to idealne rozwiązanie do uprawy koloru lub przerzedzania włosów. Korektor nadaje się do maskowania defektów między barwnikami. Dzięki unikalnym mikrod pigmentom, które wiążą się z włosami, tworzy wizualny efekt pogrubienia cienkich włosów.

JOICO Perfect (Heat Set Blow Dry Styling Creme) krem 150 ml
62 zł 47 zł

Zestaw termokurczliwy Blow Dry Styling Creme Heat-Set Cream, który odpowiada nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Tworzy każdą fryzurę, a mimo to efekt jest naturalny. Zwłaszcza ci, którzy po wizycie w salonie chcą nadal wyglądać jak w domu.

JOICO (Whipped Cleansing Conditioner) Co & Wash 250 ml
100 zł 89 zł

Moisture Co & Wash Whipped Cleansing Moisture Co & Wash Whipped Cleansing czyści i oczyszcza włosy. Dzięki kremowej konsystencji jest bardzo łatwa w aplikacji na włosy. Ponadto włosy są chronione przed wilgocią i są naturalnie błyszczące, jedwabiście miękkie i miękkie. .