Joie fotelik samochodowy I-Level W
1 125 zł
+ darmowa dostawa

Joie Joie I-Level W to wyjątkowo bezpieczny fotelik samochodowy, które oferuje możliwość podróżowania w bezpiecznej pozycji pionowej dla dzieci do 13 kg (około 15 miesięcy). Model ten znakomicie chroni dziecko przed uderzeniami bocznymi. Model jest kompatybilny z większością wózków marki Joie i innych producentów przy użyciu adapterów Maxi-Cosi


Joie Krzesełko Mimzy LX
495 zł
+ darmowa dostawa

Krzesełko do spożywania posiłków Mimzy ma stylową i funkcjonalną niskoprofilową ramkę, która umożliwia łatwy dostęp do dziecka i można je doskonale dopasować do stołu. Możesz składać krzesełko Mimzy w kompaktowy, samodzielny zestaw, który można łatwo przechowywać.


Joie krzesło Multiply
690 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodne i bezpieczne krzesło do jadalni Multiply 6 w 1 jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 72 miesiąca życia. Model ten jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością.


Joie łóżeczko turystyczne Illusion
729 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łóżeczko turystyczne Illusion marki Joie doskonale sprawdzi się podczas podróży i rodzinnych wakacji, zapewniając dzieku nie tylko wygodnebezpieczne miejsce do zabawy, ale także komfortowe miejsce do spania. Dzięki bogatemu wyposażeniu znacznie ułatwi życie młodym rodzicom.


Joie wózek Crosster Flex Signature
1 664 zł

Wózek Joie Crosster Signature został zaprojektowany do przewożenia wszystkiego, co jest potrzebne. Jego całkowita ładowność wynosi aż 30 kg. Częścią zestawu jest osłona przeciwdeszczowa oraz adaptery umożliwiające korzystanie z gondoli lub fotelika samochodowego i-Gemm. W porównaniu z oryginalnym modelem oferuje: unikalny system montażu siedziska, jeszcze wyższej jakości tkaniny z ozdobnymi przeszyciami i wiele, wiele więcej.


Joie wózek sportowy Literax 4 Air
1 069 zł
+ darmowa dostawa

Wózek sportowy Literax 4 Air marki Joie został zaprojektowany dla zapewnienia maksymalnego komfortu dla małego podróżnika. Prosta konstrukcja zapewni wszystko, co jest potrzebne do wygodnej podróży. Wyróżnia się prostym, nowoczesnym designem. Składa się do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu z łatwością zmieści się w większości bagażników.