Kelsey Berwin Al Mazyoona - EDP
85 zł

Al Mazyoona jest słodko drzewna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Głowa zawiera w sercu drewno karmelowe i cedrowe, bursztyn i drzewo sandałowe. Podstawą jest drewno agarowe, wanilia i piżmo. Został uruchomiony w 2015 roku. .


Kelsey Berwin Huberta - EDP
85 zł

Hubert to kwiatowo-drzewny zapach dla mężczyzn wprowadzony na rynek w 2014 roku. Głowa i serce są czysto kwiatowe. Zawierają frezowanie, lawendę, różę, konwalia i inne akordy kwiatowe. Podstawa z drewna składa się z agaru, cedru, drzewa sandałowego i drewna gujakowego uzupełnionego paczulą. .


Kelsey Berwin Midnight Oud - EDP
101 zł
96 zł

Promocja

Midnight Oud to drzewny zapach dla mężczyzn wprowadzony na rynek w 2015 roku. Głowa składa się ze świeżego bergamotki, szałwi i balsamu copaiba. W sercu poczujesz drewno róży i kaszmiru. Kompozycja jest uszczelniona ambrą, mchem dębowym, tytoniem, agarem i drzewem sandałowym.


Kelsey Berwin Osmond De Noir - EDP
85 zł

Osmond De Noir to orientalnie słodki zapach dla kobiet. Cytrusowa głowa jest uzupełniona kwiatowo-pomarańczowym sercem. Podstawę uzupełnia piżmo i ambra. Uruchomiony w 2014 roku. .


Kelsey Berwin True Man - EDP
85 zł

True Man to kwiatowy zapach dla mężczyzn. Głowa i serce zawierają czyste odcienie kwiatów w postaci róż, jaśminu i mimozy. Kompozycję zamyka połączenie bursztynu i piżma. Uruchomiony w 2014 roku.


Kelsey Berwin White Narcisse - EDP
85 zł

White Narcisse to orientalno-owocowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Głowa to świeża bergamotka i soczysta malina. Jasmine akordy, kwiaty heliotropu i kwiaty brzozy mieszają się w sercu. Kompozycję zamyka skóra i cedr. Rozpoczęty w 2017 roku.


Kelsey Berwin Zelimir - EDP
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zelimir Oriental-kwiatowy zapach dla kobiet. Głowa składa się z jabłek i innych owoców. W sercu poczujesz malinę, brzoskwinię, różę i jaśmin. Kompozycję zamyka się drewnem agarowym i piżmem. Uruchomiony w 2014 roku.


Kelsey Berwin Zeus - EDP
85 zł

Zeus przez marki Kelsey Berwin jest korzenny zapach dla mężczyzn. Kardamon głowy i soczyste zielone jabłko. Lawenda jest ukryta w czysto kwiatowym sercu wraz z konwalią. Kompozycję zamyka wetyweria, paczula i drewno cedrowe. Uruchomiony w 2014 roku.


Kelsey Berwin Zeus Pour Femme - EDP
85 zł

Zeus Pour Femme to orientalny zapach dla kobiet. Głowa składa się z gruszki, pieprzu i kwiatu pomarańczy. W sercu poczujesz połączenie jaśminu i kawy. Kompozycję zamyka słodka wanilia, paczula i drewno cedrowe. Uruchomiony w 2018 roku.