KiBi EVO

KiBi EVO

Ocena: 5
465 zł

Nowość

Nosidełko KiBi EVO jest rozwijającym się przewoźnikiem ergonomicznym wyprodukowanym w Republice Czeskiej, zaprojektowanym do przewozu dzieci od 4 miesięcy do 3 lat. Oferuje trzy sposoby noszenia: na brzuchu, na plecach i na boku. Ma solidny pas lędźwiowy, zagłówek dla spokojnego snu większych dzieci i wiele więcej.


KiBi EVO Design
499 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

Nosidełko KiBi EVO z kolekcji EVO Design to rosnący przewoźnik ergonomiczny wyprodukowany w Republice Czeskiej, zaprojektowany do przewozu dzieci od 4 miesięcy do 3 lat. Oferuje trzy sposoby noszenia: na brzuchu, na plecach i na boku. Ma solidny pas lędźwiowy, zagłówek i opcję do regulacji szerokości oparcia …


KiBi EVO Flora
532 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nosidełko KiBi EVO Flora z kolekcji nosidełek od słynnej czeskiej marki Lenire, która oferuje rozwijający się przewoźnik ergonomiczny wyprodukowany w Czechach, zaprojektowany do przewozu dzieci od 4 miesięcy do 3 lat. Oferuje trzy sposoby noszenia: na brzuchu, na plecach i na boku.


KiBi nosidełko
481 zł
+ darmowa dostawa

Nosidełko KiBi jest uniwersalnym nosidełkiem, które rośnie wraz z dzieckiem. Dzięki unikalnemu rozwiązaniu wsparcia pleców zapewniono wygodę dziecka. Produkt wykonano w Republice Czeskiej, z naciskiem na wybór czeskich materiałów i komponentów.


KiBi Ochraniacze na pas biodrowy
35 zł

Ochraniacze na pas biodrowy przeznaczone są do nosidełek ergonomicznych Kibi. Zabezpieczą dziecko przed otarciem nóżek o napy do regulacji nosidełka znajdujące się na pasie biodrowym.


KiBi Ochraniacze na paski Flora
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ochraniacze na paski naramienne Flora doskonale uzupełniają nosidełko KiBi EVO Flora. Niemowlęta noszone w nosidełkach lubią pasy naramienne, które są tuż obok głowy, obserwując otaczający ich świat. Dzięki tym rękawom zapobiegniesz praniu całego nosidełka.


KiBi Ochraniacze na pasy naramienne
45 zł

Ochraniacze Kibi przeznaczone są do nosidełek ergonomicznych. Zapewniają ochronę pasów naramiennych przed śliną i ząbkami dzieci, dzięki czemu nie ma konieczności zbyt częstego prania całego nosidełka.


KiBi ochraniacze na pasy naramienne
58 zł

Ochraniacze na pasy naramienne marki KiBi to doskonałe akcesorium dla wszystkich dzieci, które lubią przebywanie w nosidełku i są szczęśliwe, mogąc obserwować świat w ten sposób. Eliminują one potrzebę ciągłego czyszczenia zanieczyszczonych pasów naramiennych. Ochraniacze te służą jako fantastyczny dodatek do nosidełek KiBi, a czasami są po prostu – być może trafniej – nazywane śliniaczkami.


KiBi torba 3w1
165 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kiedy musisz wyjść z dzieckiem i potrzebujesz czegoś, aby zabrać ze sobą podstawowe rzeczy, KiBi 3w1 to idealny wybór. Możesz nosić ją klasycznie na jednym ramieniu lub przez tułów, ale bardzo praktycznym rozwiązaniem jest zapięcie jej w taliinoszenie jej jak saszetkę-nerkę.


KiBi torba 3w1
165 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

KiBi Torba 3 w 1 to idealny model, w którym można przechowywać wszystko, czego potrzebujesz dla swojego dziecka. Doskonale sprawdzi się podczas spacerów, gdy brakuje już rąk. Można ja nosić na ramieniu lub na krzyż, praktycznym rozwiązaniem jest wiązanie w talii i noszenie jak jako nerka.


KiBi torba 3w1 Flora
198 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

KiBi Torba 3w1 Flora jest idealnym pomocnikiem, kiedy trzeba wyjść na spacer z dzieckiem i potrzebne jest wygodne miejsce na akcesoria. Można ja nosić na ramieniu lub na krzyż, praktycznym rozwiązaniem jest wiązanie w talii i noszenie jak jako nerka.