Kinetic Sand opakowanie podstawowe Kinetic Rock 170 g, różne kolory-26%
26 zł 19 zł

Promocja

WEEKENDOMANIA: super cena tylko do niedzieli lub do wyczerpania zapasów!
Zabaw się w budowniczego i stwórz coś wyjątkowego za pomocą łatwego w formowaniu żwirku Kinetic Rock, foremek i narzędzi; może to być skała, chodnik lub zamek. Po uformowaniu żwirek utrzymuje dobrze nadany mu kształt i nie twardnieje.
Kinetic Sand połyskujący piasek niebieski 454g
61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kinetic Sand – połyskujący piasek 454g w kolorze niebieskim. Dzieci go uwielbiają – można uformować go w przeróżne kształty, a jednocześnie nie przylepia się do dłoni i nie brudzi ich! Dzięki specjalnemu składowi piasek nie schnie i nie twardnieje.

Kinetic Sand połyskujący piasek zielony 454g
69 zł 55 zł

Raty 10x0 %

Kinetic Sand – połyskujący piasek 454g w kolorze zielonym. Dzieci go uwielbiają – można uformować go w przeróżne kształty, a jednocześnie nie przylepia się do dłoni i nie brudzi ich! Dzięki specjalnemu składowi piasek nie schnie i nie twardnieje.

Kinetic Sand Zamek z piasku, niebieski
96 zł

Raty 10x0 %

Z zestawem Kinetic Sand z niebieskim piaskiem możesz zbudować zamek za pomocą foremek lub 3 różne morskie zwierzęta. Magiczny piasek jest miękki, przyjemny w dotyku i nadaje się do zabawy wewnątrz pomieszczeń. Bardzo dobrze się go formuje, a jeśli jest mocno ściśnięty doskonale trzyma kształt.

Kinetic Sand Zestaw do lodów
54 zł

Raty 10x0 %

Stwórz własny zestaw lodów, dzięki wyjątkowym kubkom z lodami i kreacjom cukierniczym. Magiczny piasek jest miękki i przyjemny w dotyku i pasuje do każdego wnętrza. Jest dobrze uformowany i po odciśnięciu mocno trzyma swój kształt.

Kinetic Sand Zestaw plażowy z narzędziami
54 zł

Raty 10x0 %

Dzięki kinetycznemu piasku dzieci mogą cieszyć się kreatywną rozrywką. Magiczny piasek jest miękki i przyjemny w dotyku i pasuje do wnętrza. Jest dobrze uformowany i po odciśnięciu mocno trzyma swój kształt.

Kinetic Sand Kinetyczny piasek 454 g srebrny
49 zł

Raty 10x0 %

Kinetyczny piasek w kolorze srebrnym zachwyci każdego malucha swoimi możliwościami. Piasek nie wysycha dzięki czemu pozwala na godziny niekończącej się zabawy. Zabaw nigdy się nie nudzi.