Kinetic Sand piasek kinetyczny 340 g
120,76 zł

105 zł

Magiczny piasek kinetyczny jest miękki i przyjemny w dotyku. Doskonale nadaje się do zabawy we wnętrzu. Jest dobrze formowalny i po przyciśnięciu zatrzymuje swój kształt. Znakomita rozrywka dla dzieci i dorosłych.


Kinetic Sand Podwodny świat + foremki 454g zielony
79 zł

Kinetic Sand – Podwodny świat + foremki 454g zielony to wciągająca zabawa dla dzieci. Piasek można ugniatać i modelować w niezwykłe budowle podwodne. W zestawie foremki w kształcie rybki, żółwia, konika morskiego.


Kinetic Sand połyskujący piasek czerwony 454g
65 zł

Kinetic Sand – połyskujący piasek 454g w kolorze czerwonym. Dzieci go uwielbiają – można uformować go w przeróżne kształty, a jednocześnie nie przylepia się do dłoni i nie brudzi ich! Dzięki specjalnemu składowi piasek nie schnie i nie twardnieje.


Kinetic Sand połyskujący piasek zielony 454g
69 zł

55 zł

Kinetic Sand – połyskujący piasek 454g w kolorze zielonym. Dzieci go uwielbiają – można uformować go w przeróżne kształty, a jednocześnie nie przylepia się do dłoni i nie brudzi ich! Dzięki specjalnemu składowi piasek nie schnie i nie twardnieje.


Kinetic Sand Wielki zamek z piasku
108 zł

Nowość

Zestaw zamek z piasku daje dzieciom godziny kreatywnej rozrywki. Nadaje się do budowy zamków lub domów. Używając specjalnego piasku kinetycznego, dzieci mogą budować wszystko, co chcą, i mogą z niego korzystać wielokrotnie,** ponieważ nigdy nie wysycha.


Kinetic Sand Kinetyczny piasek 454 g złoty
49 zł

Kinetyczny piasek w kolorze złotym. Magiczna zabawa piaskiem dostarczy wiele frajdy i radości. Sensoryczny rozwój kreatywności dziecka. Pobudza wyobraźnie Twojego malucha.


Kinetic Sand Kinetyczny piasek 454 g srebrny
49 zł

Kinetyczny piasek w kolorze srebrnym zachwyci każdego malucha swoimi możliwościami. Piasek nie wysycha dzięki czemu pozwala na godziny niekończącej się zabawy. Zabaw nigdy się nie nudzi.