Kis pojemnik C-Box Artists XL, 50 l
69 zł

Niebieski pojemnik C-Box Artists marki Kis z geometrycznymi wzorami, ma pojemność 50 l. Został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Barwny wzór nadaje się dla miłośników kolorowych wnętrz, a także do pokoju dziecięcego. Pokrywa chroni zawartość przed kurzem.


Kis pudełko Mickey Colours 13 l
59 zł

Pudełko Mickey Colours z postaciami ze znanych i lubionych bajek Disneya: Myszką Miki, Kaczorem Donaldem oraz Goofym. Doskonale nadaje się do przechowywania mniejszych zabawek i zestawów czy innych przedmiotów. Stanowi też kolorową dekorację do pokoju dziecięcego. Zostało wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zapięcie na klamrę zapewnia, że pokrywa nie otwiera się samodzielnie. Pojemność: 13 litrów.


Kis pojemnik C-Box Cute Animals XL, 50 l
69 zł

Pojemnik na zabawki C-Box Cute Animals marki Kis z motywem dziecięcym, wykonany jest z tworzywa sztucznego, a dzięki dużej pojemności 50 l może pomieścić naprawdę wiele rzeczy. Pokrywa chroni zawartość przed kurzem, przezroczysty materiał pomaga znaleźć to, co ukryte jest w pudełku.


Kis pojemnik C-Box Artists L, 27 l
55 zł

Wielobarwne pudełko do przechowywania C-Box Artists marki Kis z wzorem nawiązującym do pop-artu, przyciągnie miłośników charakterystycznych akcesoriów, ale może być również wykorzystywany w pokoju dziecięcym do przechowywania zabawek. Jego pojemność wynosi 27 l, został wykonany z tworzywa sztucznego.


Kis pojemnik C-Box Viva Italia L, 27 l
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjatkowe pudełko C-Box Viva Italia marki Kis z rzymskim nadrukiem o pojemnośi 27 litrów, pomoże ci przechowywać wszystko, czego nie używasz na co dzień. Pomysłowy wygląd sprawia, że skrzynia jest ładnym wyposażeniem wnętrza, więc nie trzeba jej ukrywać w szafce.


Kis pojemnik C-Box Nature Cube, 27 l
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pudełko C-Box Nature Cube marki Kis z motywem kwiatowym, pomoże Ci przechowywać wszystkie rodzaje przedmiotów od dokumentów, po czapki zimowe. Pokrywka chroni pojemnik przed kurzem, a dzięki przezroczystej konstrukcji można z łatwością sprawdzić się, co jest w środku.


Kis pojemnik Spinning Latch Box M 30 l
45 zł

Pojemnik na pokrywą Spinning Latch Box marki Kis, dzieki niskiej konstrukcji może być umieszczony nawet pod łóżkiem. Pudełko wykonane jest z półprzezroczystego plastiku, dzięki czemu łatwo orientujesz się w tym, co znajduje się w środku. Dolne koła ułatwiają transport pudełka. Pojemnik ma objętośc 30 l.


Kis pojemnik C-Box Nature L, 27 l
55 zł

Transparentny, plastikowy pojemnik C-Box Nature marki Kis z efektownym motywem, służy do przechowywania różnorodnych przedmiotów. 27-litrowe pudełko posiada pokrywę, która chroni zawartość przed kurzem.


Kis pudło C Box Colours Arty XL, 50 l
69 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×30,5 cm i pojemności 50 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pojemnik Chic Loundry Bag, 9 l
35 zł

Plastikowy pojemnik z pokrywką i poręcznym uchwytem jest doskonałym pomocnikiem do przechowywania różnych rzeczy. Dzięki swojej konstrukcji, pojemnik Chic Loundry Bag marki Kis idealnie nadaje się do luźnego proszku do prania. Raz na zawsze skończ z brzydkimi papierowymi pudełkami!


Kis pudełko C-box Cute Animals M, 18 l
35 zł

Pudełko Kis C-box Cute Animals o pojemności 18 l z motywem zwierzątek, pomoże w przechowaniu różnych przedmiotów. Wyposażone w trwałą przezroczystą pokrywkę, chroni przechowywaną zawartość przed kurzem oraz pomaga szybko zorientować się co jest w środku.


Kis skrzynia Moover Box Pro XXL, 45 l
69 zł

Ciemnoszare pudełko Moover Box Pro marki Kis ma objętość 45 litrów i jest wykonane z litego tworzywa sztucznego. Pokrywa chroni przechowywaną zawartość przed kurzem, a pomarańczowe klipsy zapewniają, że nie otworzy się automatycznie. Skrzynia nadaje się szczególnie do warsztatów, garaży i innych pomieszczeń technicznych.


Kis skrzynia W Box Toy Style Princess 50 l
75 zł

Po zabawie należy posprzątać wszystkie swoje zabawki, żeby pokój ładnie wyglądał. Do tego świetnie nadaje się plastikowa skrzynia marki Kis, z uroczym motywem. Ma wygodnie zamykane wieko, pojemnośc 50 litrów i kółeczka, dla łatwego przemieszczania. I na pewno pasuje do wystroju pokoju małej księżniczki!


Kis pojemnik C-Box Nature XL, 50 l
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duże półprzeźroczyste pudełko C-Box Nature marki Kis z pieknym, kwiatowym motywem wykonane jest z tworzywa sztucznego, a jego pojemność to 50 l. Świetnie nadaje się do przechowywania sezonowych ubrań lub zabawek. Osłona chroni przechowywaną zawartość przed kurzem.


Kis pudełko C-Box Nature M, 18 l
35 zł

Transparentne, plastikowe pudełko C-Box Nature marki Kis z pieknym nadrukiem drzew, ma pojemność 18 l. Pokrywa chroni przechowywaną zawartość przed kurzem, a przezroczysta konstrukcja pomaga sprawdzić co znajduje się wewnątrz.


Kis pudełko C Box Style Tender Zoo CUBE, 27 l
45 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×25 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pojemnik Spinning Latch Box XL, 56 l
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dwuskrzydłowy schowek z pokrywą Spinning Latch Box marki Kis ma pojemność 56 litrów i jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Niska konstrukcja umożliwia umieszczenie pudełka pod łóżkiem. Przezroczysty materiał ujawnia co jest przechowywane w środku, bez potrzeby otwierania. Dolne koła pozwalają na łatwy transport pudełka.


Kis plastikowy pojemnik Star Wars, 23 l
79 zł

Pudełko Star Wars marki Kis oferuje 23 litry objętości i jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania zabawek, książek lub rzeczy, których nie potrzebujesz. Praktyczne klipsy zapewniają, że pokrywa nie otwiera się sama, co pozwala na bezpieczne przechowywanie.


Kis pudełko W Box Toy Style Pirate 50 l
65 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 56,5×39×42,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania zabawek. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis plastikowe pudełko Emoji, 13 l
59 zł

Żółte pudełko Emoji marki Kis ma objętość 13 litrów i jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania małych zabawek, odzieży lub innych przedmiotów. Pudełko jest wykonane z wytrzymałego tworzywa i wyposażone w specjalne klamry zapewniające, że pokrywa nie otwiera się automatycznie.


Kis pojemnik C-Box Cute Animals L, 27 l
55 zł

Wesoły, dziecięcy pojemnik na zabawki C-Box Cute Animals marki KISwykonany jest z trwałego plastiku i ma pojemność 27 litrów. Przezroczysty materiał pomoże zorientować się, co dokładnie znajduje się w pudełku, a pokrywa chroni zabawki przed kurzem.


Kis regał Plus Shelf 60/4
59 zł

Regał Kis Plus Shelf 60/4 idealnie sprawdzi się w piwnicy, garażu lub warsztacie. Dopuszczalne obciążenie do 80 kg łącznie, na 4 półkach, pozwoli doskonale zagospodarować Twoją przestrzeń.


Kis pudełko C Box Colours Arty M, 18 l
35 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×17 cm i pojemności 18 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pudełko C Box App L, 27 l
55 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×16,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania i porządkowania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się nowoczesnym designem.


Kis pudełko C Box App XL, 50 l
69 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×30,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania i porządkowania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się nowoczesnym designem.


Kis plastikowe pudełko Star Wars, 13 l
59 zł

Praktyczne pudełko Star Wars marki Kis ma objętość 13 litrów i jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania małych zabawek, odzieży lub innych przedmiotów. Pudełko jest wykonane z wytrzymałego tworzywa i wyposażone w specjalne klamry zapewniające, że pokrywa nie otwiera się automatycznie.


Kis pudełko C Box Colours Arty L, 27 l
55 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×16,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pudełko C Box Style Tender Zoo L, 27 l
55 zł

Plastikowy pojemnik o wymiarach 55×38,5×16,5 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się atrakcyjnym designem.


Kis pudełko C Box App CUBE, 27 l
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowy pojemnik o wymiarach 40×34×25 cm i pojemności 27 l doskonale nadaje się do przechowywania i porządkowania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje się nowoczesnym designem.


Kis pudełko C Box Style Comics M, 18 l
35 zł

29 zł

Przezroczyste pudełko do przechowywania zabawek marki Kis, zachwyci wszystkich fanów motywów komiksowych. Plastikowe pudełko z pokrywką ma pojemność 18 litrów i świetnie nadaje się do przechowywania zabawek, książek i innych rzeczy.


Kis Box z 3 szufladami Spider Tower 23
82 zł
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Box z szufladami wieżowy marki Kis o wysokości 23 cm. Będzie praktycznym pomocnikiem w biurze, ale również w domu, na przykład w łazience. Posiada obrotowe kółka dla sprawnego przesuwania.


Kis All In Box XL 55 l
49 zł
47 zł

Pojemnik XL marki Kis o pojemności 55 l. Biały nieprzezroczysty materiał. Pojemnik doskonały zarówno do sortowania i składowania odpadów lub do przechowywania klocków i zabawek dzieci, albo domowych drobiazgów. Z możliwością ustawiania piramidalnie większej ilości koszy.


Kis All In Box L 40 l
42 zł

Pojemnik L marki Kis o pojemności 40 l. Biały nieprzezroczysty materiał. Pojemnik doskonały zarówno do sortowania i składowania odpadów lub do przechowywania klocków i zabawek dzieci, albo domowych drobiazgów. Z możliwością ustawiania piramidalnie większej ilości koszy.


Kis chic Bin L American Flag 50 l (kosz na odpady)
159 zł

Kosz na odpady Bin L American Flag z motywem amerykańskiej flagi markiKis o pojemności 50 litrów. Wyposażony w szczelną pokrywę i rączkę, dzięki której można go przenieść w dowolne miejsce. Kosz w designerskim stylu, świetnie skomponuje się z wystrojem wnętrza domu i mieszkania.


Kis K Latch Box L 43 l Transparent
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowy pojemnik o wymiarach 59 × 39 × 28 cm i pojemności 43 l doskonale nadaje się do przechowywania różnych przedmiotów. Model charakteryzuje minimalistyczny design.


Kis K-Latch Box XL 69 l
93 zł
90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemnik czarny XL marki Kis o pojemności 69 l. Szczególnie przydatny do przechowywania zapasów DIY, farb i innych materiałów. Wykonana jest z wytrzymałego plastiku, który jest odporny na zamarzanie i wysokie temperatury, dzięki czemu bez problemu wytrzymujują warunki garażowe lub warsztatowe.


Kis Komoda EXCELLENCE HIGH
385,06 zł

365 zł

Komoda z tworzywa sztucznego z serii Excellence cieszy oko estetycznym designem i zachwyca łatwym montażem. Zapewnia szeroki wybór rozwiązań i uchwytów.


Kis Kosz Chic Bin 10 l Laundry
59 zł

Pojemnik na śmieci Laundry o pojemności 10 l. Jego wielkość i konstrukcja jest praktyczna, szczególnie nadaje się do łazienki. Wewnątrz znajduje się wyjmowany pojemnik, wyposażony w ramę na torbę na śmieci.


Kis Kosz Chic Bin 35 l Union Jack
104 zł
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemnik na śmieci Union Jack marki Kis o pojemności 35 l. Jego wielkość i konstrukcja jest praktyczna, szczególnie nadaje się do łazienki. Wewnątrz znajduje się wyjmowany pojemnik, wyposażony w ramę na torbę na śmieci.


Kis Kosz Chic Bin 50 l Coffee Menu
125 zł
119 zł

Kuchenny kosz na śmieci Coffee Menu marki Kis o pojemności 50 l. Z pokrywą blokującą wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Kolejną zaletą jest również gumowa uszczelka pod spodem, która zapewnia maksymalną stabilność, dzięki której kosz pozostaje na swoim miejscu.


Kis Kosz Chic Bin 50 l Tomato
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchenny kosz na śmieci marki Kis o pojemności 50 l. Z pokrywą blokującą wydzielanie nieprzyjemnych zapachów. Kolejną zaletą jest również gumowa uszczelka pod spodem, która zapewnia maksymalną stabilność, dzięki której kosz pozostaje na swoim miejscu.


Kis Kosz Dual Swing 10 l
29 zł

Kosz na śmieci marki Kis o pojemności 10 l. Prosty biały kosz z klapką, przydatny zwłaszcza w łazience lub toalecie. Kosz składa się z wytrzymałego tworzywa sztucznego i wyposażony jest w zdejmowaną pokrywę w celu łatwego opróżniania.


Kis kosz  Dual Swing Bin Ginkgo, 10 l
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowy kosz na śmieci Dual Swing Bin Ginkgo marki Kis o nowoczesnym wykończeniu z kwiatowym motywem, ozdobi każdą łązienkę. Jego objętość wynosi 10 litrów. Posiada zdejmowaną pokrywę, która ułatwia zmianę worków.


Kis kosz na odpady Chic Bin M 35 l, american flag
110 zł

Kosz na odpady Kis Chic Bin M o pojemności 35 l, wyposażony został w mechanizmem na pedał oraz przymocowaną pokrywkę. Nowoczesny design ozdobiony flagą USA, pasuje zarówno do pokoju dziecka, jak i nastolatka.


Kis Kosz na pranie 50 l Chic Hamper Home Laundry Service
91 zł
87 zł

Kosz na pranie marki Kis kolekcji Laundry Service o objętości 50 l. Wykonany z twardego plastiku z nieprzezroczystym wiekiem, dzięki czemu wygląda estetycznie. Utrzymany w delikatnej stylistyce retro.