Kleine Wolke dozownik mydła CONE, biały
44 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łazienkowy dozownik mydła o rozmiarach 7,5 × 17,5 cm jest wykonany z kamionki. Dozownik od marki Kleine-Wolke można myć w zmywarce.


Kleine Wolke KYOTO dozownik mydła czarny
62 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dozownik mydła w płynie Kleine-Wolke KYOTO czarny z bambusową dekoracją o wymiarach 6,5 × 19 cm jest wykonany z trwałej żywicy.


Kleine Wolke KYOTO dozownik mydła czarny
67 zł

Dozownik mydła w płynie Kleine-Wolke MONROE czarny o wymiarach 10 × 14,5 cm jest wykonany z porcelany, wygodny i nadaje się do mycia w zmywarce.


Kleine Wolke Lusterko kosmetyczne FLEXY COLOR przezroczyste
93 zł

Kosmetyczne lustro powiększające o średnicy 17,5 cm umożliwia powiększenie . Lustro Kleine-Wolke FLEXY COLOR można łatwo obrócić w razie potrzeby, ponieważ jest ono naprawdę elastyczne ze względu na połączenie.


Kleine Wolke Lustro kosmetyczne TIMBER MIRROR naturalne
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lustro kosmetyczne o średnicy 17 cm będzie również służyć jako praktyczne przechowywanie małych ozdób (kolczyków itp.). Lustro TIMBER MIRROR ze stojakiem bambusowym gustownie uzupełnia Twoją łazienkę lub sypialnię.


Kleine Wolke mydelniczka CUBIC, biały
32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mydelniczka o rozmiarach 11,1×2,9 cm jest wykonana z kamionki. Mydelniczkę od marki Kleine-Wolke można łatwo myć w zmywarce.


Kleine Wolke mydelniczka SAHARA naturalna
23,45 zł
23 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa mydelniczka Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 11 × 3 cm jest wykonana z kamionki, która jest praktyczna i nadaje się do zmywarki.


Kleine Wolke SAHARA dozownik mydła, naturalny
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy dozownik mydła Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 8 × 12,5 cm jest wykonany z kamionki, która jest praktyczna i nadaje się do zmywarki.


Kleine Wolke SAHARA dozownik mydła naturalny
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy dozownik mydła Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 6 × 18 cm jest wykonany z kamionki, która jest praktyczna i nadaje się do zmywarki.


Kleine Wolke SAHARA kubek łazienkowy naturalny
23,45 zł
23 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy kubek łazienkowy Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 6,5 × 10,8 cm jest wykonany z kamionki, która jest praktyczna i nadaje się do zmywarki.


Kleine Wolke SAHARA pojemnik na waciki naturalny
32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowy pojemnik na waciki Kleine-Wolke SAHARA w naturalnym stylu o wymiarach 9 × 8 cm jest wykonany z kamionki, który jest praktyczny i nadaje się do zmywarki.


Kleine Wolke SAHARA zestaw WC naturalny
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łazienkowy zestaw WC SAHARA w naturalnym designie o wymiarach 12 × 36,5 cm jest wykonany z kamionki, która nadaje się do mycia w zmywarce.


Kleine Wolke szczotka do WC CONE, biały
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łazienkowa szczotka do WC o rozmiarach 13 × 41,5 cm jest wykonana z kamionki. Szczotkę od marki Kleine-Wolke można łatwo myć w zmywarce.


Kleine Wolke TIMBER mydelniczka biała
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stylowa mydelniczka Kleine-Wolke TIMBER w kolorze białym z elementami bambusowymi o wymiarach 12,2 × 2,5 cm jest wykonana z polistyrenu.


Kleine Wolke zasłona prysznicowa PEVAS SONNY 180 x 200 cm, fioletowa
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zasłona prysznicowa o wymiarach 180 × 200 cm w fioletowym kolorze, który ożywi Twoją łazienkę. Zasłona prysznicowa jest wykonana w 100% z materiału PEVA – jest ekoplastyczna (bez dodatku chloru i kadmu). Materiał zasłony jest miękki i przyjemny w dotyku.


Kleine Wolke Czy dbasz o swoje stopy?
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy dbasz o swoje stopy? Oto jest dywanik łazienkowy Helena od marki Kleine Wolke. Jest wykonany ze 100% poliestrowej mikrowłókna, dzięki czemu nadaje się do prania. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke dywanik łazienkowy Dakota, 55 x 65 cm
91 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nie chcesz wychodzić spod gorącego prysznica na zimną podłogę? Od tego jest dywanik łazienkowy Dakota od marki Kleine Wolke. Wykonany jest w 100% z poliakrylanu, który utrzymuje trwałość koloru i może być prany w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke dywanik łazienkowy Dakota, 60 x 90 cm
125 zł

Zimne stopy w łazience? Od tego jest dywanik łazienkowy Dakota od marki Kleine Wolke. Wykonany jest w 100% z poliakrylanu, który utrzymuje trwałość koloru i może być prany w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke dywanik łazienkowy Dakota, 70 x 120 cm
146 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Aby ochronić swoje stopy, zaopatrz się w dywanik łazienkowy Dakota od marki Kleine Wolke. Wykonany jest w 100% z poliakrylanu, który utrzymuje trwałość koloru i może być prany w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke dywanik łazienkowy Dakota WC, 55 x 55 cm
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łazienkowy dywanik Dakota od marki Kleine Wolke sprawi, że stopy nie będą marzły i ślizgały się na kaflach. Wykonany jest w 100% z poliakrylanu, który utrzymuje trwałość koloru i może być prany w pralce. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke dywanik łazienkowy Helena 50 x 60 cm
87 zł

Nie chcesz wychodzić spod gorącego prysznica na zimną podłogę? Oto jest dywanik łazienkowy Helena od marki Kleine Wolke. Jest wykonany ze 100% poliestrowej mikrowłókna, dzięki czemu nadaje się do prania. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke Dywanik łazienkowy Helena 70 x 120 cm
171 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy znasz swoje stopy i boisz się poślizgu w łazience? Oto jest dywanik łazienkowy Helena od marki Kleine Wolke. Jest wykonany ze 100% poliestrowej mikrowłókna, dzięki czemu nadaje się do prania. Dywanik posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100 TÜV.