Le Chaton Krem z kwasem hialuronowym-9%
96 zł 87 zł

Promocja

Unikatowy skład dla każdego widocznego odmłodzenia skóry. Składniki Krem skutecznie wpływa na spokój i zrównoważenie skórę. Krem zawiera niską masę cząsteczkową kwasu hialuronowego, który jest dobrze wchłaniany do głębszych warstw skóry.

Le Chaton Gift Set Thumbnail Doré No.3
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw upominkowy zawiera:

Dzienny krem przeciwzmarszczkowy Agile Jour Do 5 g , Noc przeciwzmarszczkowy krem Agile Nuit Do 5 g , zerwania maskę twarzową 5 g; Promieniowanie surowicy z witaminą C 5 g. .

Le Chaton Kojący balsam Sensitive 200 g
53 zł

Spowalnia starzenie się i wrażliwych zmarszczek skóry, łagodzi, regeneruje i zmiękcza skórę. Jest odpowiedni dla skóry dojrzałej, suchej i problematycznej skóry i pielęgnacji skóry po opalaniu.

Le Chaton Maseczka odmładzająca na noc Platine M 50 g
129 zł 110 zł

Maska jest odpowiednia dla skóry dojrzałej z wyglądem żył (kuperoza), odwodnionej skóry z obwisłymi cechami i plam pigmentowych. Kompleks ekstraktów roślinnych w połączeniu z kwasem hialuronowym zapewnia natychmiastowy i głęboki efekt.

Le Chaton Maska twarzowa M CALM 100 g
76 zł 72 zł

Łagodzi i zmiękcza skórę podrażnioną i wrażliwą. Skuteczne substancje biologicznie czynne wzrost mikrokrążenia i wymyje toksyczne i drażniące substancje zmniejszają powstawanie rumień, świąd i palenie.

Le Chaton Nawilżające Facial Mask 100 g
70 zł

Maska jest bardzo nadaje się do nawilżania skóry na twarzy, ale również do uwodnienia wokół oczu i ust. Przeznaczony do leczenia skóry odwodnionej.

Le Chaton Noc krem ​​Agile Nuit K
105 zł

Krem na noc jest wskazany do leczenia skóry dojrzałej, ze skłonnością do tworzenia się żyły. Jest to szczególnie nadaje się do pielęgnacji anti-aging do skóry wrażliwej. Produkt certyfikat BIO za ponad 80% udziału bio / materii organicznej!.

Le Chaton Rozjaśnianie surowicy z witaminą C 30 g Dore
110 zł

Nawilżający surowicy do stosowania w trudnych skórę ze skłonnością do tworzenia się plam pigmentowych. Rozjaśnia skórę i dostarcza energii niezbędnej do przywrócenia skórze, chroni przed wpływami zewnętrznymi.

Le Chaton Surowica z Argireline 15 g
105 zł

Łagodny surowicy wysoce aktywnych peptydów zmniejsza powstawanie zmarszczek indukuje naturalną równowagę nawilżenia skóry i pozytywny wpływ na zmiękczeniu i młodego wyglądu skóry. Serum jest odpowiednie dla wszystkich typów skóry, w tym liter.

Le Chaton Wrażliwe Mleczko 200 ml
49 zł

Jest on przeznaczony do głębokiego i delikatnego mycia skóry wrażliwej. Pozytywnie wpływa na skórę o wyglądzie żyłach.