LEATHERMAN nóż składany Skeletool KBx
179 zł

Nóż składany Skeletool KBx marki Leatherman wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 420HC. Posiada wygodnie ukształtowany uchwyt z wbudowanym otwieraczem do butelek. To cienki, lekki nóż, który jest jednocześnie bardzo odporny na zużycie.


LEATHERMAN multitool Squirt PS4 Black
209 zł

Leatherman Squirt PS4 to poręczny i funkcjonalny mini multitool który można sobie przypiąć do kluczy. Wyposażony w 9 funkcji, przyda się w wielu sytuacjach .


LEATHERMAN multitool Rebar
379 zł

Unowocześniona wersja multi narzędzia Multitool Leatherman Super Tool 300. Bogatsze wyposażenie oraz połączenie w sobie cech narzędzia do ciężkiej pracy oraz do codziennych, drobnych czynności. Posiada komplet wymiennych ostrzy oraz specjalny system blokady. Priorytetem dla Multitool jest funkcjonalność i prostota, dlatego kryje w sobie aż 17 narzędzi. Wszystko zamknięte w poręcznym jednym narzędziu. Sprawdzone przez służby mundurowe. W komplecie kabura z cordury do noszenia na pasie.


LEATHERMAN multitool OHT
569 zł
+ darmowa dostawa

Multitool LEATHERMAN OHT to pierwszy w 100% „jednoręczny" multitool na rynku. Doskonałe narzędzie spełniające wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą wykonamy 16 różnych zadań o zupełnie odmiennym charakterze. W tym modelu zastosowano skuteczną blokadę narzędzi zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania


LEATHERMAN multitool Tread Metric Black
899 zł
+ darmowa dostawa

LEATHERMAN Tread Metric to funkcjonalny multitool, który przyda się podczas każdej wycieczki rowerowej czy kempingu. Wykonany z trwałej stali nierdzewnej z możliwością regulacji bransoletki, dzięki czemu dopasuje się do każdego nadgarstka. Posiada aż 29 narzędzi, w tym: liczne śrubokręty i klucze o różnych rozmiarach, otwieracz do butelek czy narzędzie Pick / Sim Card. Poprzez wagę wynoszącą zaledwie 168 g i stylowy design sprawdzi się w każdej sytuacji.


LEATHERMAN multitool Rebar Black
409 zł

Leatherman Rebar Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 17 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Signal
659 zł
+ darmowa dostawa

Multitool LEATHERMAN Signal to doskonałe narzędzie, które spełnia wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą można wykonać 19 różnych zadań o zupełnie innym charakterze. Posiada zabezpieczenia na wszystkich ostrych końcówkach dla większego bezpieczeństwa.


LEATHERMAN skadany nóż Crater C33Tx Black
269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Crater C33Tx Black to prosty i lekki składany nóż przeznaczony do codziennego użytku. Ostrze typu drop point można otwierać jedna ręką. Wyposażony został w dwa śrubokręty: płaski i krzyżakowy (Philips) poza tym otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN muoltitool OHT black
589 zł
+ darmowa dostawa

Leatherman OHT to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 16 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Skeletool CX
575 zł
+ darmowa dostawa

Multitool Leatherman Skeletool CX to lekki i wyjątkowo trwały model, który doskonale poradzi sobie podczas codziennych wyzwań. Wykonany z wysokiej jakości stali i wyposażony w wygodny klips, który umożliwia przypięcie narzędzia do paska lub kieszeni. Multitool posiada 7 przydatnych funkcji, które ułatwią wiele prac w domu, garażu czy ogrodzie.


LEATHERMAN multitool Supertool 300
499 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Multitool Leatherman Super Tool 300 to nowa wersja legendarnego modelu SuperTool, który był dedykowany głównie osobom związanym z wojskiem. Dodano tutaj profesjonalny obciskacz spłonek oraz szpikulec do plastycznych materiałów wybuchowych.


LEATHERMAN nóż Crater C33X Black
189 zł

Kompaktowy nóż LEATHERMAN Crater C33X to niezwykle lekki model przeznaczony do codziennego użytku. Ząbkowane ostrze ze stali nierdzewnej pozostanie niezmiennie przez lata intensywnej eksploatacji. Otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN składany nóż Crater C33Tx
239 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Crater C33Tx to prosty i lekki składany nóż przeznaczony do codziennego użytku. Ostrze typu drop point można otwierać jedna ręką. Wyposażony został w dwa śrubokręty: płaski i krzyżakowy (Philips) poza tym otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN multitool Supertool 300 Black
529 zł

499 zł

Leatherman Supertool 300 Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 19 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN nóż Crater C33X
139 zł

Leatherman Crater C33X to nóż idealny do codziennego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. Niewielkie wymiary i niska masa pozwalają zawsze mieć go przy sobie


LEATHERMAN składany nóż Crater C33Lx Black
229 zł

Leatherman Crater C33Lx Black to prosty i lekki składany nóż przeznaczony do codziennego użytku. Ostrze typu drop point można otwierać jedna ręką. Otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN multitool Tread Metric
899 zł
+ darmowa dostawa

LEATHERMAN Tread Metric to funkcjonalny multitool, który przyda się podczas każdej wycieczki rowerowej czy kempingu. Wykonany z trwałej stali nierdzewnej z możliwością regulacji bransoletki, dzięki czemu dopasuje się do każdego nadgarstka. Posiada aż 29 narzędzi, w tym: liczne śrubokręty i klucze o różnych rozmiarach, otwieracz do butelek czy narzędzie Pick / Sim Card. Poprzez wagę wynoszącą zaledwie 168 g i stylowy design sprawdzi się w każdej sytuacji.


LEATHERMAN składany nóż Crater C33T
245 zł
239 zł

Leatherman Crater C33T to prosty i lekki składany nóż przeznaczony do codziennego użytku. Ostrze typu drop point można otwierać jedna ręką. Wyposażony został w dwa śrubokręty: płaski i krzyżakowy (Philips), poza tym otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN kombinerki Skeletool
379 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wielofunkcyjne kombinerki LEATHERMAN Skeletool zostały wykonane ze stali, dzięki temu są niezwykle twarde, odporne na rdzę i nadają się do większości prac domowych, ogrodowych czy garażowych. Wyposażono je w  nóż, kombinerki, śrubokręt z wymiennymi bitami, uchwyt z klipsem i karabinek z otwieraczem do butelek. Ponadto kombinerki są ultralekkie, ważą jedynie 142 gramy, co zwiększa ich funkcjonalność.


LEATHERMAN kombinerki Skeletool RX
559 zł

Wielofunkcyjne kombinerki LEATHERMAN Skeletool RX zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki temu są niezwykle twarde, odporne na rdzę i nadają się do większości prac domowych, ogrodowych czy garażowych. Wyposażono je w nóż, kombinerki, śrubokręt z wymiennymi bitami, uchwyt z klipsem i karabinek z otwieraczem do butelek. Ponadto kombinerki są ultralekkie, ważą jedynie 142 gramy, co zwiększa ich funkcjonalność.


LEATHERMAN składany nóż Crater C33
129 zł

Leatherman Crater C33 to prosty i lekki składany nóż który sprawdzi się w wielu sytuacjach. Wyposażony w wytrzymałe ostrze ze stali które oraz rękojeść z kompozytu która doskonale leży w dłoni. Otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalny dodatek.


LEATHERMAN nóż składany Crater C33Lx
179 zł

Leatherman Crater C33Lx to prosty i lekki składany nóż przeznaczony do codziennego użytku. Ostrze typu drop point można otwierać jedna ręką. Otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN multitool Rev
209 zł

Kompaktowy multitool Leatherman Rev to doskonałe narzędzie spełniające wszystkie niezbędne funkcje. Za jego pomocą wykonamy 12 różnych zadań o zupełnie odmiennym charakterze. W tym modelu zastosowano skuteczną blokadę noża zwiększającą bezpieczeństwo użytkowania.


LEATHERMAN multitool Juice S2 Cinnabar Orange
338 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Juice S2 to lekki i funkcjonalny multitool który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne narzędzie które poradzi sobie w domu, w ogrodzie i lesie. Wyposażony w 12 funkcji, między innymi kombinerki, przecinak do drutu i nożyczki oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania.


LEATHERMAN nóż składany Crater C33L
199 zł

Leatherman Crater C33L to prosty i lekki składany nóż przeznaczony do codziennego użytku. Ostrze typu drop point można otwierać jedna ręką. Otwieracz do kapsli i karabińczyk stanowią bardzo funkcjonalne dodatki.


LEATHERMAN multitool Juice C2
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Juice C2 to lekki multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 12 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania.


LEATHERMAN multitool Juice CS4
435 zł

399 zł

Leatherman Juice CS4 to lekki multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 15 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania.


LEATHERMAN multitool MUT Black
999 zł

949 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Mut to wielofunkcyjny multitool, które świetnie sprawdzi się jako taktyczne i praktyczne narzędzie dla policji, wojska czy strzelców cywilnych. Wyposażony między innymi w narzędzie do wybijania trzpieni utrzymujących konstrukcję broni, przyrząd do czyszczenia broni z nagaru, narzędzie do usuwania zacięć zamka w karabinku M16/AR15. 16 funkcji oraz gniazdo wymiennych końcówek (tzw. bitów), sprawia, że multitool jest w stanie sprawdzić się w każdej sytuacji. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Sidekick
329 zł

299 zł

Multitool Leatherman Sidekick to wszechstronny model wyposażony w wiele funkcji – od narzędzi, które ułatwiają codzienne majsterkowanie, po sprzęt przydatny podczas outdoorowych wypraw. Szkielet i narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej że multitool jest niezwykle wytrzymały, a każdy element posiada odpowiednią do pełnionych funkcji twardość. Sidekick wyposażono w blokadę ostrza noża i piły co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.


LEATHERMAN multitool Style CS
155 zł

139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Style CS to poręczny i funkcjonalny multitool który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne i lekkie narzędzie które mieści się w kieszeni, wyposażone w 6 funkcji, między innymi nożyczki, nóż i pęsetę.


LEATHERMAN multitool Style PS
169 zł

Style PS to poręczny i funkcjonalny multitool który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. Praktyczne i lekkie narzędzie które mieści się w kieszeni, wyposażone w 8 funkcji, między innymi nożyczki, przecinak do drutu i pęsetę.


LEATHERMAN multitool Supertool 300 EOD Black
619 zł
609 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Multitool Leatherman Supertool 300 EOD to wielofunkcyjne narzędzie, stworzone z myślą o osobach związanym z wojskiem. Wyposażony został w profesjonalny obciskacz spłonek oraz szpikulec do plastycznych materiałów wybuchowych. Inną unikalną cechą wersji EOD są wymienne ostrza przecinaka do lontów saperskich, które wykonano z hartowanej stali nierdzewnej 154CM. 19 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN multitool Surge Black
659 zł
+ darmowa dostawa

Leatherman Surge Black to multitool idealny zarówno do ciężkiej pracy jak i codziennego, mniej wymagającego użytku. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania. 21 funkcji oferuje szeroki zakres możliwości wykorzystania. W komplecie futerał mocowany do paska.


LEATHERMAN Adapter z zestawem końcówek
139 zł

Adapter Leatherman Removable Bit Driver z zestawem końcówek umożliwia używanie końcówek wkrętaka w multitoolach nie posiadających gniazda bitów. Wystarczy umieścić adapter na śrubokręcie krzyżakowym.


LEATHERMAN Adapter na bity Black
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Adapter Leatherman Removable Bit Driver z zestawem końcówek umożliwia używanie końcówek wkrętaka w multitoolach nie posiadających gniazda bitów. Wystarczy umieścić adapter na śrubokręcie krzyżakowym.


LEATHERMAN zestaw końcówek BitKit
149 zł

Leatherman Bit Kit to oryginalny zestaw końcówek który poszerza możliwości narzędzi i noży. W zestawie znajduje się 21 dwustronnych końcówek wkrętaków pasujących do gniazd narzędziowych wielu modeli marki Leatherman.


LEATHERMAN Crunch
609 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Crunch to unikalny i funkcjonalny model stworzony z myślą o „złotych rączkach“, który świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Wyposażony w 15 funkcji, między innymi w kombinerki z nastawnymi, blokowanymi szczękami, adapter do bitów.


LEATHERMAN Karabinek
45 zł

Funkcjonalny karabinek marki Leatherman z łatwością pozwoli przymocować niezbędne rzeczy, a ponadto posiada funkcję otwieracza do butelek i adaptera na bity. Łatwy w obsłudze za pomocą jednej ręki.


LEATHERMAN multitool Micra
179 zł

Multitool Leatherman Micra to wielozadaniowe narzędzie, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Kompaktowy model bez problemu zmieści się w kieszeni, może być także przypięty do kluczy. Micra posiada 10 przydatnych funkcji m.in. nożyczki, śrubokręt, miarkę, pęsetę czy otwieracz do butelek. Elegancki wygląd i wysoka jakość wykonania sprawiają, że multitool będzie znakomitym pomysłem na praktyczny prezent.


LEATHERMAN futerał Nylon Molle L Black
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leatherman Nylon Molle L to futerał na multitoole wykonany z wytrzymałego nylonu. Zaopatrzony w system zapięć pozwalających na zamocowanie go do oporządzenia.


LEATHERMAN futeraNylon Molle XL Black
95 zł

89 zł

Leatherman Nylon Molle XL to futerał na multitoole wykonany z wytrzymałego nylonu. Zaopatrzony w system zapięć pozwalających na zamocowanie go do oporządzenia.


LEATHERMAN buterał Nylon Molle XL Brown
89 zł

Leatherman Nylon Molle XL to futerał na multitoole wykonany z wytrzymałego nylonu. Zaopatrzony w system zapięć pozwalających na zamocowanie go do oporządzenia.


LEATHERMAN Przedłużka do bitów
109 zł

Przedłużka do bitów Leatherman o długości 82,6mm. Może być używana ze standardowymi bitami sześciokątnymi i bitami Leatherman.


LEATHERMAN Raptor
399 zł

Leatherman Raptor to unikalne i niezawodne narzędzie opracowanymi we współpracy z profesjonalistami dedykowane dla służb ratowniczych. Wyposażony w 6 funkcji między innymi w bezpieczny przecinak do pasów, przecinak do pierścionków i nożyczki ratownicze umożliwiające szybkie rozcięcie ubrania osoby poszkodowanej.


Marka Leatherman powstała z inicjatywy Tima i Steava Leatherman w 1983 roku. Przebojem wkroczyła na rynek noży i multitooli, oferując najlepsze jakościowo narzędzia. Od samego początku firmie przyświecało motto: oferujemy najwyższą jakość produktów, które zapewnią doskonałą wartość dla klienta, a jednocześnie zapewniamy odpowiednią płacę dzienną dla lokalnych pracowników.

30 lat później pozycja marki umocniła się na rynku, a produkowane multitoole i noże mogą wytrzymać absolutnie wszystko. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom narzędzia Leatherman są intuicyjne i wygodne w obsłudze, zawierają w sobie wszystko czego potrzebujesz na wyprawie czy w domu.

Wszystkie narzędzia są produkowane w USA (Oregon). Najwyższa jakość, wytrzymałość oraz trwałość sprawia, że często marka Leatherman jest wykorzystywana w najbardziej ekstremalnych warunkach. Produkty Leatherman wytrzymują nie tylko ekstremalne warunki, ale także próbe czasu. Będąc pewnymi najwyższej jakości wykonania, Leatherman udziela gwarancji aż na 25 lat.

Marka Leatherman powstała z inicjatywy Tima i Steava Leatherman w 1983 roku. Przebojem wkroczyła na rynek noży i multitooli, oferując najlepsze jakościowo narzędzia. Od samego początku firmie przyświecało motto: oferujemy najwyższą jakość produktów, które zapewnią doskonałą wartość dla klienta, a jednocześnie zapewniamy odpowiednią płacę dzienną dla lokalnych pracowników.

30 lat później pozycja marki umocniła się na rynku, a produkowane multitoole i noże mogą wytrzymać absolutnie wszystko. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom narzędzia Leatherman są intuicyjne i wygodne w obsłudze, zawierają w sobie wszystko czego potrzebujesz na wyprawie czy w domu.

Wszystkie narzędzia są produkowane w USA (Oregon). Najwyższa jakość, wytrzymałość oraz trwałość sprawia, że często marka Leatherman jest wykorzystywana w najbardziej ekstremalnych warunkach. Produkty Leatherman wytrzymują nie tylko ekstremalne warunki, ale także próbe czasu. Będąc pewnymi najwyższej jakości wykonania, Leatherman udziela gwarancji aż na 25 lat.