Lishinu Smycz 2, (12 - 35 kg)
185 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz dla psów o wadze 12 – 35 kg ma system hands-free, który pozwala mieć wolne ręce. Z łatwością uruchamia hamulec, który blokuje linkę, by pies nie odbiegał za daleko, na przykład na drodze. Lishinu 2 (12 – 35 kg) jest smyczą przyszłości.

Lishinu Smycz Bungee dla psów do 30 kg-12%
185 zł 161 zł
+ darmowa dostawa

Wyprzedaż

Smycz Lishinu Bungee przeznaczona jest dla energicznych psów 30 kg, która pochłania energię podczas pociągnięcia lub skoku. Automatyczny hamulec reaguje na szarpnięcie, wydając konkretny dźwięk, kojarzony później przez zwierzaka.

Lishinu Smycz Original dla psów do 30 kg
169 zł
+ darmowa dostawa

Smycz Lishinu Original pozwoli uwolnić ręce podczas spaceru, dzięki systemowi montowania na nadgarstku. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, preferujących aktywność fizyczną w czasie wyprowadzania czworonoga.

Lishinu Stopper - Zatyczka do smyczy-30%
39 zł 27 zł

Wyprzedaż

Zatyczka Lishinu Stopper pozwala na dostosowanie długości smyczy do własnych potrzeb. Niepozorny element utrzyma wybrane ustawienie i pozwala na szybkie zwolnienie go.

Lishinu smycz 3 w 1 Light Lock Black-18%
191 zł 155 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Samozwijająca się smycz 3 w 1 Light Lock Black marki Lishinu przeznaczona jest dla psów do 8 kg. Długość smyczy wynosi 3,5 metra.

Lishinu Przedłużenie smyczy-10%
39 zł 35 zł

Wyprzedaż

Przedłużenie smyczy Lishinu to uniwersalny dodatek, ułatwiający codzienne spacery. Doda smyczy długości, ale i zastąpi ją, kiedy pies musi być trzymany krótko – na przykład wśród ludzi.

Lishinu smycz dla psa 3w1 Black
183 zł
+ darmowa dostawa

Samozwijająca się smycz dla psa 3w1 marki Lishinu z linką o długości 3,5 metra jest przeznaczona dla psów do 30 kilogramów. Została wyposażona w praktyczny, regulowany pasek na rękę, który umożliwia swobodne korzystanie z dłoni podczas spacerów z psem.