Little Angel kocyk obustronny Baranek miętowy
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękki obustronny kocyk Baranek, wykonany jest z mocnej, dwustronnej tkaniny. Po jednej stronie jest puszysty, a po drugiej stronie znajdują się nadrukowane gwiazdki na szarym tle.


Little Angel rękawice do wózka
199 zł

Funkcjonalne rękawice do wózka marki Little Angel doskonale nadają się na zimowe dni. Zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału z ciepłym wypełnieniem, który gwarantuje pełen komfort użytkowania. Dużym atutem je znakomita wytrzymałość i nowoczesny design.


Little Angel rękawice do wózka Mazlík
75 zł

Funkcjonalne rękawice do wózka marki Little Angel doskonale nadają się także dla ojców. Zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału z ciepłym wypełnieniem, który gwarantuje pełen komfort użytkowania. Dużym atutem je znakomita wytrzymałość i nowoczesny design.


Little Angel śpiwór dziecięcy Outlast
439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Śpiwór dziecięcy z materiału termoregulującego Outlast®, który został opatentowany przez NASA. Model ten jest przyjemny w dotyku, gwarantując pełen komfort maluszka. Model doskonale nadaje się do wózka. Antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się śpiwora. Produkt odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 2 roku życia.


Little Angel śpiwór Exclusive Mazlík Outlast
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalny śpiwór dziecięcy marki Little Angel doskonale nadaje się do wózka lub fotelika samochodowego. Model jest wykonany z termoregulacyjnego materiału Outlast, opracowanego przez NASA, który znakomicie dostosowuje się do temperatury ciała dziecka i zapewnia mu pełen komfort cieplny.


Little Angel wielofunkcyjny ręcznik z kapturem
125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ręcznik wielofunkcyjny z materiału termoregulującego Outlast®, który został opatentowany przez NASA. Model ten jest przyjemny w dotyku, gwarantując pełen komfort maluszka. Dużym atutem jest kaptur.