Loreal Paris Krem na noc odmładzający REVITALIFT lasera X3 nocy 50 ml
54 zł

REVITALIFT Krem na noc Laser X3 nie jest zabiegi laserowe, ale ich efekty w wygładzania zmarszczek mogą wnieść do niego. Krem skutecznie wygładza zmarszczki, przywraca skórze elastyczność i łączy jego sygnał. Zapewnia widoczne rezultaty po 4 tygodniach! Nadaje się do grupy wiekowej od 40 do 60 lat.


Loreal Paris preferencje włosy motywie
30 zł

Wysoce odporny kolor włosów o intensywnym połysku, który trwa jasny do sześciu tygodni. Najpiękniejsza jest jeszcze jasny kolor i intensywny!.


Loreal Paris Kolor włosów preferencje Dziki Ombres
29 zł

Dziki Ombre jest nowy łatwy sposób podkreślić swoje rozjaśniające długości włosów i końcówki włosów. Exclusive pakowane preferencji Dziki krem ​​rozjaśniający Ombres łączy technologię z końcowy opieki wzbogacony Hi-Shine Complex dla optymalnego rozjaśniania jasnych i jedwabistych włosów.


Loreal Paris Age Perfect (Concealer) 6,8 ml
47 zł

Age Perfect Corrector od L´Oréal Paris jest rozjaśniającym korektorem wygładzania i wygładzania skóry. Rozpocznij codzienną rutynę od doskonałego makijażu. Pierwszy korektor rozjaśniający, który obejmuje niedoskonałości bez efektu obciążenia i maski. Umożliwia definiowanie konturów oczu i ust.


Loreal Paris Artysta do brwi (High Contour) 10 g
42 zł

Kształtowanie i podkreślanie brwi nigdy nie było łatwiejsze! L´Oréal Paris prezentuje High Contour Brow Artist, w którym w jednym znajduje się jaśniejszy ołówek do brwi. To coś więcej niż idealnie zdefiniowana brew. Kształtowanie i podkreślanie lekkości Kaptur do kształtowania i wypełniania brwi.