Lucaffé kawa ziarnista Espresso Bar, 1 kg
65 zł

Wszystkie kawy Lucaffé są typowym przykładem włoskiej, wolno palonej kawy, delikatnie prażonej w obrotowych bębnach, nadając kawie pyszny, ale pikantny smak z nutą słodkiej, palonej czekolady.

Lucaffé kawa ziarnista Mr.Exclusive 100% Arabica 250g
33 zł

Kawa ziarnista Mr.Exclusive 100% Arabica Zrno to ekskluzywna mieszanka kawy arabica z Ameryki Południowej przeznaczona dla prawdziwych smakoszy. Wyróżnia się wyjątkową jakością: bez środków konserwujących, chemikaliów, filtracji, napromieniowania i innych zabiegów powszechnie stosowanych w przypadku innych rodzajów kawy. 100% ziaren kawy Arabica.

Lucaffé kawa ziarnista Classic, 1 kg
85 zł 76 zł

Ze względu na swoje przyjemne właściwości i niepowtarzalny smak, kawa ta doskonale nadaje się do przygotowania cappuccino i latte macchiato. Kawa Lucaffé Classico ma wielu fanów i cieszy się wielkim uznaniem na całym świecie.

Lucaffé kawa ziarnista Exquisite, 1 kg
98 zł
+ darmowa dostawa

Ekskluzywna luksusowa kawa Lucaffé to świetny sposób na rozpoczęcie dnia. Ziarna kawy Exquisite mają piankę czekoladową i delikatny zapach, który jest przeznaczony dla prawdziwych koneserów i na specjalne okazje.

Lucaffé kawa ziarnista Mamma Lucia, 1kg
52 zł 51 zł

Jedna z najbardziej popularnych kaw na rynku, która odnosi sukcesy zarówno wśród ekspertów, jak i amatorów tego napoju. Powolne pieczenia w obracającym się bębnie przyczynia się do niepożądanej goryczy kawy ziarnistej, która w przypadku Lucaffé Mamma Lucia została w dużej mierze usunięta, dając w rezultacie bardzo delikatną, ale mocną kawę o czekoladowym smaku.

Lucaffé kawa ziarnista Mr.Exclusive 100% Arabica, 1 kg
127 zł

100-procentowa zawartość ziaren arabica sprawia, że ta ekskluzywna mieszanka kawy z Ameryki Południowej jest przeznaczona dla prawdziwych smakoszy. Mr. Exclusive Lucaffe to kawa o wyjątkowej jakości, bez środków konserwujących, chemikaliów, filtracji, napromieniowania i zabiegów powszechnie stosowanych w przypadku innych rodzajów kawy.

Lucaffé kawa mielona Mr.Exclusive 100% Arabica, 250 g
32 zł

Ta ekskluzywna mieszanka kawy arabica z Ameryki Południowej jest przeznaczona dla prawdziwych smakoszy. Kawa Lucaffe Mr.Exclusive to kawa o wyjątkowej jakości, bez środków konserwujących, chemikaliów, filtracji i zabiegów powszechnie stosowanych w przypadku innych rodzajów kawy.

Lucaffé kawa mielona Classic, 250 g
30 zł

Kawa mielona Lucaffé Classico ma wielu fanów i cieszy się wielkim uznaniem na całym świecie. Ze względu na swoje przyjemne właściwości i niepowtarzalny smak, kawa nadaje się do przygotowania doskonałego cappuccino i latte macchiato.

Lucaffé kawa ziarnista Classic, 250 g
30 zł

Ze względu na swoje przyjemne właściwości i wyjątkowy smak, kawa Lucaffé Classico nadaje się do przygotowania wybornego cappuccino i latte macchiato. Marka ma wielu fanów i cieszy się sporym uznaniem na całym świecie.