Lumpin Miś Denis z kokardą 22 cm
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miś Denis z kokardą 22 cm marki Lumpin wykonany z mięciutkiego pluszu. Na szyi nosi śliczną kokardę w kratkę. Idealny przyjaciel dla każdego dziecka.


Lumpin Miś Spencer z kokardką 26 cm
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miś Spencer z kokardką marki Lumpin to pluszowa maskotka o wysokości 26 cm. Na szyi nosi śliczną kokardę w kratkę. Idealny przyjaciel dla każdego dziecka.


Lumpin Kotka Angelique w sukience 26 cm
39 zł

35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kotka Angelique w sukience marki Lumpin to mięciutka maskotka o wysokości 26 cm wykonana z pluszu. Ubrana w stylową sukieneczkę, jak na Paryżankę przystało.


Lumpin Lew DeLeon 40 cm
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lew DeLeon marki Lumpin o wysokości 40 cm to maskotka z bujną grzywą i zielonymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.


Lumpin Lew DeLeon 33 cm
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lew DeLeon marki Lumpin o wysokości 33 cm to maskotka z bujną grzywą i zielonymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.


Lumpin Maskotka kotka Angelique leżąca
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Maskotka kotka Angelique leżąca marki Lumpin to urocza przytulanka dedykowana wszystkim fanom maskotek. Wykonana z wysokiej jakości pluszu jest miękka i przyjemna w dotyku.


Lumpin Miś z kokardką 33 cm
35 zł

30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miś z kokardką marki Lumpin marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 33 cm. Będzie towarzyszyła dziecku, odganiając smutki i dodając otuchy.


Lumpin Miś z kokardką 43 cm
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miś z kokardką marki Lumpin marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 43 cm. Będzie towarzyszyła dziecku, odganiając smutki i dodając otuchy.


Lumpin Myszka Richie 20 cm
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Myszka Richie marki Lumpin to mięciutka maskotka wykonana z pluszu, o wysokości 20 centymetrów. Ma długie wąsiska oraz kwiatowe aplikacje na brzuszku i łapkach.


Lumpin Myszka Richie 27 cm
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Myszka Richie 27 cm marki Lumpin wykonana z mięciutkiego pluszu. Ma fantastyczne, długie wąski i kwiatowe aplikacje na brzuszku i łapach.


Lumpin Osiołek Simon 38 cm
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Osiołek Simon o wysokości 38 cm to maskotka z różowymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.


Lumpin Osiołek Simon 30 cm
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Osiołek Simon marki Lumpin o wysokości 30 cm to maskotka z różowymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.


Lumpin Owieczka Olivia leżąca
35 zł

Owieczka Olivia leżąca marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 34 cm. Będzie towarzyszyła dziecku podczas snu i przywoływała piękne sny. Policz wszystkie owce, dopóki nie zaśniesz!


Lumpin Poduszka kotka Angelique
45 zł

Poduszka kotka Angelique marki Lumpin o wymiarach 40 × 27 cm. Jest wykonana z miękkiego materiału i doskonale się na niej śpi.


Lumpin Poduszka owieczka Olivia
45 zł

Poduszka owieczka Olivia marki Lumpin o wymiarach 40 × 27 cm. Jest wykonana z miękkiego materiału i doskonale się na niej śpi.


Lumpin Słon Elvis, leżący
35 zł

29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Słon Elvis, leżący marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 34 cm. Będzie towarzyszyła dziecku podczas snu i przywoływała same piękne sny. Ma słoniową pamięć i nigdy nie zapomna o swoim przyjacielu!


Lumpin Słoń Elvis 19 cm
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Słoń Elvis marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 19 cm. Ma słoniową pamięć i nigdy nie zapomna o swoim przyjacielu!


Lumpin Miś Spencer w swetrze 26 cm
43 zł

Miś Spencer w swetrze marki Lumpin to mięciutka maskotka wykonana z pluszu. Ma wysokość 26 centymetrów. Ubrany w brązowy sweterek.


Lumpin Maskotka do mikrofalówki Owieczka Olivia z lawendą
45 zł

Maskotka do mikrofalówki Owieczka Olivia z lawendą marki Lumpin to miękka przytulanka, która działa jak termofor i emituje relaksujący zapach. Wystarczy umieścić misia na 2 minuty w mikrofali, by móc potem uśmerzyć ból brzuszka i poczuć kojącą woń lawędy.


Lumpin Pies Benny, średni
25 zł

Pies Benny, średni rozkoszny pluszak wykoanany z przmiłego w dotyku pluszu na pewno będzie doskonałą przytulanką dla Twojego maluszka. Wszystkie pluszaki marki Lumpin mają inne pochodzenie z różnych części świata! Piesek Benny ma włoski temperament, uwielbia sport, zabawę oraz wolność! Może Benny będzie Twoim przyjacielem?


Lumpin pluszowa owieczka Oliwia, mała
26 zł

Pluszowa owieczka Oliwia to doskonały towarzysz do spokojnego zasypiania po cdniu pełnym wrażeń. Miła w dotyku z chęcią sprawdzi się jako najlepszy towarzysz spacerów lub rodzinnych wyjazdów.


Lumpin Kotka Angelique, średnia
25 zł

Kotka Angelique, średnia marki Lumpin to mięciutka maskotka wykonana z pluszu i o wysokości 36 centymetrów. Angelique, jak przystało na kotkę z klasą wie co to znaczy piękno, smak i elegancja. Może stanię się również Twoją pluszową przyjaciółką?


Lumpin Miś Spencer w swetrze
49 zł

Miś Spencer w swetrze marki Lumpin to piękny miś o ciepłych oczach, który na pewno rozgrzeje serce Twojego maluszka. Miś Spencer ubrany w piękny szary golfik wygląda jeszcze bardziej uroczo. Maskotka wykonana z przyjemnych, mięciutkich materiałów.


Lumpin pluszowy piesek Benny, mały
25 zł

Pluszowy piesek Benny to cudowny towarzysz wielogodzinnych zabaw. Jego niekończąca się energia dotrzyma kroku każdemu dziecku. A po zabawie położe się z najmłodszymi by usnąć w ich objęciach.