Lumpin Miś Spencer z kokardką 26 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Miś Spencer z kokardką marki Lumpin to pluszowa maskotka o wysokości 26 cm. Na szyi nosi śliczną kokardę w kratkę. Idealny przyjaciel dla każdego dziecka.

Lumpin Jeż Pepe

Lumpin Jeż Pepe

Ocena: 5
41 zł

Raty 10x0 %

Jeż Pepe jest ekspertem od baśni. Kiedy dobrze zje, co robi bardzo często, siada na krześle i zaczyna opowiadać. Każdy z niecierpliwością na to czeka, siadając przy nim i słuchając. Nie przegap jego pięknej historii.

Lumpin Koń Juraj beżowy, duży
45 zł

Raty 10x0 %

Koń Juraj jest nieodłącznym przyjacielem Stefana. Nieustannie szerzą wokół siebie dobry nastrój. Jest ich zawsze wszędzie pełno. Ciągle brykają, skaczą i cieszą się. Ktokolwiek to widzi, od razu pragnie się z nimi pobawić.

Lumpin Kotka Angelique w sukience 26 cm
39 zł 35 zł

Raty 10x0 %

Kotka Angelique w sukience marki Lumpin to mięciutka maskotka o wysokości 26 cm wykonana z pluszu. Ubrana w stylową sukieneczkę, jak na Paryżankę przystało.

Lumpin Lew DeLeon 33 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Lew DeLeon marki Lumpin o wysokości 33 cm to maskotka z bujną grzywą i zielonymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.

Lumpin Małpka Mocca, średnia
46 zł

Raty 10x0 %

Jak zwykle był to zbieg okoliczności! Nierozłączna dwójka, MOCCA i COFEE spotkały się na rynku w Brazylii, którą oboje odwiedzili. Cofee nie tylko od razu zachwyciła się jej pięknym futrem, ale także imieniem. Postanowił więc, że ich przeznaczeniem jest bycie razem. W końcu uwielbia kawę, tak, jak Mocca!

Lumpin Miś z kokardką 33 cm
35 zł 30 zł

Raty 10x0 %

Miś z kokardką marki Lumpin marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 33 cm. Będzie towarzyszyła dziecku, odganiając smutki i dodając otuchy.

Lumpin Miś z kokardką 43 cm
45 zł

Raty 10x0 %

Miś z kokardką marki Lumpin marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 43 cm. Będzie towarzyszyła dziecku, odganiając smutki i dodając otuchy.

Lumpin Myszka Richie 27 cm
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Myszka Richie 27 cm marki Lumpin wykonana z mięciutkiego pluszu. Ma fantastyczne, długie wąski i kwiatowe aplikacje na brzuszku i łapach.

Lumpin Osiołek Simon 30 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Osiołek Simon marki Lumpin o wysokości 30 cm to maskotka z różowymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.

Lumpin pluszowa owieczka Oliwia, mała
26 zł

Raty 10x0 %

Pluszowa owieczka Oliwia to doskonały towarzysz do spokojnego zasypiania po cdniu pełnym wrażeń. Miła w dotyku z chęcią sprawdzi się jako najlepszy towarzysz spacerów lub rodzinnych wyjazdów.

Lumpin Poduszka kotka Angelique
50 zł

Poduszka kotka Angelique marki Lumpin o wymiarach 40 × 27 cm. Jest wykonana z miękkiego materiału i doskonale się na niej śpi.

Lumpin terier Klęska, mały
41 zł

Raty 10x0 %

Pochodzi z szanowanej rodziny Yorkshire. Kiedy piesek zaczyna rozrabiać pociąga za sobą tłumy, a świat czeka klęska. Ta reputacja towarzyszyła mu od urodzenia. Otrzymał więc charakterystyczną nazwę – KLĘSKA. Ma serce jest na właściwym miejscu , co równoważy jego gwałtowność. Dlatego przymknij oko na jego porywczość.

Lumpin Maskotka do mikrofalówki Owieczka Olivia z lawendą
45 zł

Raty 10x0 %

Maskotka do mikrofalówki Owieczka Olivia z lawendą marki Lumpin to miękka przytulanka, która działa jak termofor i emituje relaksujący zapach. Wystarczy umieścić misia na 2 minuty w mikrofali, by móc potem uśmerzyć ból brzuszka i poczuć kojącą woń lawędy.

Lumpin Zając Emily, mały
41 zł

Raty 10x0 %

Niemal każdą dziewczynkę zachwyci jej czyste, białe futerko. Emily jest z niego bardzo dumna i dlatego uważa, żeby go nie ubrudzić. Pokonała długą drogę z krain polarnych, by spędzić dni na alpejskich łąkach pełnych kwiatów i ziół, by wylegiwać się w nich i wąchać je.

Lumpin Zając Julie
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mały Zając Julie to świetna, pluszowa zabawka, która sprawi, że Twoje maluchy będą wymyślać wciąż nowe, fantastyczne historie. Myszka to zabawka, dzięki której możesz z łatwością zająć swoje dziecko w wózku.

Lumpin Kotka Angelique, średnia
25 zł

Raty 10x0 %

Kotka Angelique, średnia marki Lumpin to mięciutka maskotka wykonana z pluszu i o wysokości 36 centymetrów. Angelique, jak przystało na kotkę z klasą wie co to znaczy piękno, smak i elegancja. Może stanię się również Twoją pluszową przyjaciółką?

Lumpin Mała Myszka Ticky
48 zł

Raty 10x0 %

Mała Myszka Ticky to świetna, pluszowa zabawka, która sprawi, że Twoje maluchy będą wymyślać wciąż nowe, fantastyczne historie. Myszka to zabawka, dzięki której możesz z łatwością zająć swoje dziecko w wózku.

Lumpin Maskotka kotka Angelique leżąca
39 zł

Raty 10x0 %

Maskotka kotka Angelique leżąca marki Lumpin to urocza przytulanka dedykowana wszystkim fanom maskotek. Wykonana z wysokiej jakości pluszu jest miękka i przyjemna w dotyku.

Lumpin Myszka Richie 20 cm
29 zł

Raty 10x0 %

Myszka Richie marki Lumpin to mięciutka maskotka wykonana z pluszu, o wysokości 20 centymetrów. Ma długie wąsiska oraz kwiatowe aplikacje na brzuszku i łapkach.

Lumpin Osiołek Simon 38 cm
45 zł

Raty 10x0 %

Osiołek Simon o wysokości 38 cm to maskotka z różowymi wstawkami na nogach i szyi. Na czubku głowy ma pętelkę do zawieszenia.

Lumpin Owieczka Olivia, baletnica
50 zł

Raty 10x0 %

Kiedy się ściemni i nadejdzie czas na spanie, ja też będę z tobą. Ze mną już nigdy nie musisz się bać. Odganiam złe duchy i przywołuję piękne sny. Razem będziemy liczyć owce, dopóki nie zaśniesz.

Lumpin Owieczka Olivia, długonoga
37 zł

Raty 10x0 %

Kiedy się ściemni i nadejdzie czas na sen, ja też będę z Tobą. Ze mną już nigdy nie musisz się bać. Odganiam złe duchy i przywołuję piękne sny. Razem będziemy liczyć owce, dopóki nie zaśniesz.

Lumpin Owieczka Olivia leżąca
35 zł

Raty 10x0 %

Owieczka Olivia leżąca marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 34 cm. Będzie towarzyszyła dziecku podczas snu i przywoływała piękne sny. Policz wszystkie owce, dopóki nie zaśniesz!

Lumpin Pies Benny, średni
25 zł

Raty 10x0 %

Pies Benny, średni rozkoszny pluszak wykoanany z przmiłego w dotyku pluszu na pewno będzie doskonałą przytulanką dla Twojego maluszka. Wszystkie pluszaki marki Lumpin mają inne pochodzenie z różnych części świata! Piesek Benny ma włoski temperament, uwielbia sport, zabawę oraz wolność! Może Benny będzie Twoim przyjacielem?

Lumpin Poduszka owieczka Olivia
50 zł

Poduszka owieczka Olivia marki Lumpin o wymiarach 40 × 27 cm. Jest wykonana z miękkiego materiału i doskonale się na niej śpi.

Lumpin Słon Elvis, leżący
35 zł 29 zł

Raty 10x0 %

Słon Elvis, leżący marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 34 cm. Będzie towarzyszyła dziecku podczas snu i przywoływała same piękne sny. Ma słoniową pamięć i nigdy nie zapomna o swoim przyjacielu!

Lumpin Słoń Elvis 19 cm
37 zł

Raty 10x0 %

Słoń Elvis marki Lumpin to pluszowa maskotka o rozmiarze 19 cm. Ma słoniową pamięć i nigdy nie zapomna o swoim przyjacielu!

Lumpin Miś Spencer w swetrze 26 cm
43 zł

Raty 10x0 %

Miś Spencer w swetrze marki Lumpin to mięciutka maskotka wykonana z pluszu. Ma wysokość 26 centymetrów. Ubrany w brązowy sweterek.

Lumpin terier Klęska, duży
48 zł

Raty 10x0 %

Pochodzi z szanowanej rodziny Yorkshire. Kiedy piesek zaczyna rozrabiać pociąga za sobą tłumy, a świat czeka klęska. Ta reputacja towarzyszyła mu od urodzenia. Otrzymał więc charakterystyczną nazwę – KLĘSKA. Ma serce jest na właściwym miejscu , co równoważy jego gwałtowność. Dlatego przymknij oko na jego porywczość.