MALTEX Nakładka antypoślizgowa na WC
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięca nakładka na WC od marki Maltex jest wyposażona w antypoślizgową powłokę, która zapewnia bezpieczeństwo Twojego dzieckastabilność podczas korzystania z toalety dla dorosłych. Wesoły, graficzny design urzeknie każdego malucha. Nakładka jest idealna dla dzieci uczących się korzystać z toalety.

MALTEX Nocnik z antypoślizgowym dnem
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy nocnik od marki Maltex wyposażony jest w antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwostabilność. Wesoła grafika spodoba się wszystkim maluchom, które z przyjemnością skorzystają z nocnika. Nocnik wykonany jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku.

MALTEX Nocnik z antypoślizgowym wykończeniem
39 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy nocnik od marki Maltex ma wesoły design, spodoba się więc maluchom, które skorzystają z niego z radością. Wyposażony jest w antypoślizgowe wykończenie, które zapewnia bezpieczeństwostabilność. Nocnik wykonany jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku.

MALTEX Podest antypoślizgowy pod umywalkę
39 zł

Raty 10x0 %

Dziecięcy podest pod umywalkę od marki Maltex posiada warstwę antypoślizgową wzdłuż krawędzi, a także w miejscu stawania, aby zapewnić większą stabilnośćbezpieczeństwo Twoich dzieci. Wykonana z utwardzonego, nieszkodliwego plastiku. Podest stanie się niezbędnym pomocnikiem, nie tylko w łazience.

MALTEX Wanna, 100 cm
39 zł

Raty 10x0 %

Dziecięca wanna od marki Maltex z motywem dinozaurów jest wykonana z twardego, bezpiecznego plastiku. Wanna ma ergonomiczny kształt100 cm długości. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydłogąbkę dla dziecka.

MALTEX Wanna, 100 cm
39 zł

Raty 10x0 %

Dziecięca wanna od marki Maltex z motywem niedźwiadka jest wykonana z twardego, bezpiecznego plastiku. Wanna ma ergonomiczny kształt100 cm długości. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydłogąbkę dla dziecka.

MALTEX Wanna, 100 cm
39 zł

Raty 10x0 %

Dziecięca, ergonomicznie ukształtowana wanna od marki Maltex ma 100 cm długości. Uroczy, dziecięcy design urzeknie Twojego malucha podczas kąpieli. Wanna wykonana jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydło dla dziecka.

MALTEX Wanna, 100 cm Zebra
39 zł

Raty 10x0 %

Dziecięca, ergonomicznie ukształtowana wanna od marki Maltex ma 100 cm długości. Uroczy motyw zebry urzeknie Twojego malucha podczas kąpieli. Wanna wykonana jest z utwardzonego, bezpiecznego plastiku. Po jednej stronie znajdują się dwie przegródki, na przykład na mydło dla dziecka.