Marex Trade pojemnik na masło PREZIDENT
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemnik na masło PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Model posiada drewnianą podstawę oraz plastikową osłonę. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 2 elementy
35 zł 29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zawiera 2 butelki, które nadają się do przechowywania octu i oliwy – pojemność 150 ml. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade stalowa misa, Ø 36 cm
74 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna misa marki Marex trade wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Idealnie nadaje się do podawania i serwowania potraw. Może być myta w zmywarce.

Marex Trade duży kubek CATS 400ml
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży kubek do herbaty i kawy marki Marex Trade doskonale sprawdzi się na co dzień. Kubek został wykonane z wysokiej jakości porcelany w kremowym kolorze. Model jest dedykowany dla wszystkich miłośników kotów.

Marex Trade zestaw 280ml CATS 2 szt
76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elegancki zestaw kubków do herbaty i kawy marki Marex Trade doskonale nadaje się na prezent. Kubki zostały wykonane z wysokiej jakości porcelany w kremowym kolorze. Zestaw jest dedykowany dla wszystkich miłośników kotów.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 x 150ml
38 zł

Raty 10x0 %

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 3 pojemniczki z zatyczką. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 elementy
43 zł

Raty 10x0 %

Zestaw PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera pojemnik na sól i pieprz. Wszystkie elementy są umieszczone na drewnianej podstawce z uchwytem ze stali nierdzewnej. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade cukiernica BUBBLES White
120 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Drewniana cukiernica Marex Trade z serii BUBBLES to znakomita ozdoba stołu. Dużym atutem jest nowoczesny design.

Marex Trade 2 kubki emaliowane MINIONKI rodzina Gru
65 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

2 kubki emaliowane Marex Trade Minionki w kolorze białym z motywami z filmu animowanego Minionki z rodziną złoczyńcy Gru. Starannie wykonane, o średnicy 8 centymetrówpojemności 370 ml.

Marex Trade kubek PROWANS 320ml
65 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kubek PROWANS firmy Marex Trade o pojemności 320 ml. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kremowych barwach, z motywem kwiatów. Kubek jest zapakowany w piękne pudełko, dlatego doskonale nadaje się na prezent.

Marex Trade kubek SECESE 320ml
65 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kubek SECESE z pokrywką firmy Marex Trade o pojemności 320 ml. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości porcelany w kremowych barwach, z motywem kwiatów. Kubek jest zapakowany w piękne pudełko, dlatego doskonale nadaje się na prezent.

Marex Trade cukiernica HAVANA PREZIDENT
50 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Cukiernica HAVANA PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade cukiernica PREZIDENT
43 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Cukiernica PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, dlatego też charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade pojemnik na miód PREZIDENT
50 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Plastikowy pojemnik na miód z pokrywką i patyczkiem na drewnianej podstawce marki Marex Trade. Piękny zestaw idealnie uzupełni każde wnętrze.

Marex Trade PREZIDENT 10 pojemników na przyprawy
170 zł

Raty 10x0 %

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 10 pojemników na drewnianej podstawce z uchwytem ze stali nierdzewnej. Dużym atutem jest klasyczny design.

Marex Trade słoiczki na przyprawy, 5 sztuk
79 zł 62 zł

Raty 10x0 %

Słoiczki na przyprawy marki Marex Trade to praktyczny dodatek do każdej kuchni. Dzięki nim mamy dostęp do najczęściej używanych przypraw. Zestaw zawiera 5 sztuk szklanych słoiczków z drewnianymi pokrywkami.

Marex Trade zestaw PREZIDENT 3 x 120 ml
38 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Zestaw pojemników na przyprawy PREZIDENT firmy Marex Trade znakomicie sprawdzi się w każdym domu. Zestaw zawiera 3 pojemniczki z zatyczką, o pojemności 120 ml. Dużym atutem jest klasyczny design.