MECCANO Meccano Pająk zabawka konstrukcyjna
315 zł
+ darmowa dostawa

Mecca Pavouk jest po prostu niewiarydgodny! Zbuduj go dzięki zabawce konstrukcyjnej Meccano. Po złożyeniu pająk ożywa, rusza się, wydaje dźwięki, dźięki podczerwieni reaguje na to, co się dzieje wokół niego, umie nawet sktryzkać wodą. W niezwykle łatwy sposób można go naprogramować, a także sterować za pomocą aplikacji.


MECCANO Buldożer
57,90 zł

47 zł

Buldożer firmy Meccano do samodzielnego złożenia zapewni wiele godzin świetnej zabawy wszystkim małym konstruktorom. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wytrzymałych metalowych części. Po poprawnym montażu porusza się w zakresie 360°. W zestawie znajduje się odpowiednie narzędzie, za pomocą którego należy złożyć zabawkę. Zalecany dla dzieci od 8. roku życia.


MECCANO Ciężarówka
115,97 zł

93 zł

Ciężarówka firmy Meccano do samodzielnego złożenia zapewni wiele godzin świetnej zabawy wszystkim małym konstruktorom. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wytrzymałych metalowych części. Po poprawnym montażu jest w pełni funkcjonalna. W zestawie znajduje się odpowiednie narzędzie, za pomocą którego należy złożyć zabawkę. Zalecana dla dzieci od 8. roku życia.


MECCANO Meccano Zestaw - helikopter 20 wariantów w 1
114 zł

Zabawka konstrukcyjna Helikopter 20 modeli w 1 marki Meccano to idealny prezent dla każdego dziecka. Mnogość wariantów do skonstruowania gwarantuje zajęcie na długie godziny, a sama zabawka nigdy się nie znudzi!


MECCANO Meccano Zestaw - koparka modułowa 2w1
92 zł

87 zł

Pokonajcie granice własnej wyobraźni i poprzez zabawę odkrywajcie świata prawdziwej techniki – z zestawem Meccano Koparka 2w1 jest to możliwe! Budowanie modeli jest niezwykle proste, dzięki instrukcji każde dziecko może stworzyć koparkę lub spychacz, a mnogość elementów umożliwia skonstruowanie także innych pojazdów, ograniczonych jedynie wyobraźnią i kreatywnością! Zapewnia zabawę na długie godziny.


MECCANO Meccano Zestaw - pojazd terenowy 15 wariantów w 1
101 zł

80 zł

Zabawka konstrukcyjna Pojazd terenowy 15 modułów w 1 marki Meccano to idealny prezent dla każdego dziecka. Mnogość wariantów do skonstruowania gwarantuje zajęcie na długie godziny, a sama zabawka nigdy się nie znudzi!


MECCANO model 10
91 zł

Model 10 marki Meccano to idealna zabawka dla wszystkich dzieci. To idealny prezent dla małych i dużych chłopców, który nigdy się im nie znudzi!


MECCANO Motocykl 5 w 1
69 zł

Motocykl 5 w 1 firmy Meccano to idealna zabawka dla wszystkich dzieci. Ten motocykl jest idealnym prezentem dla każdego małego chłopca.


MECCANO Pojazd dla sportowca
115,97 zł

93 zł

Mali projektanci mogą zbudować pojazd, z funkcjonalną wyciągarką, trwałymi, metalowymi częściami – wszystko, dzięki pomocy dołączonego narzędzia.