Mediashop frytkownica na gorące powietrze Power AirFryer Multi-Function Deluxe
847 zł

Nowość

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer Multi-Function Deluxe łączy frytkownicę na gorące powietrze, obrotowy grill i suszarkę do żywności. Na wyświetlaczu Easy Touch można łatwo wybrać jeden z 8 automatycznych programów.

Mediashop Livington Low Fat Grill
206 zł

Nowość

Grill elektryczny z poborem mocy 900 W i dwoma elementami grzewczymi. Mediashop Livington Low Fat Grill ma specjalną powierzchnię ceramiczną, tytanową i miedzianą, która jest łatwa do czyszczenia. Z łatwością przygotuj mięso, ryby i warzywa bez dodatku tłuszczu.

Mediashop Livington Smokeless Grill
332 zł
+ darmowa dostawa

Grill stołowy z technologią Smoke-Less, dzięki której nadaje się do używania także w pomieszczeniach. Mediashop Livington Smokeless Grill posiada wykończenie TiCerama, które jest odporne na zarysowania. Praktyczna tacka zbiera nadmiar tłuszczu dla zdrowszego grillowania.

Mediashop NutriSlicer
107 zł
+ darmowa dostawa

Wielofunkcyjna tarka, która znacznie ułatwia przygotowywanie potraw w kuchni. NutriSlicer od marki Mediashop tnie szybko i łatwo dzięki wyjątkowo ostrym nożom i przyssawce, która się nie przesuwa podczas pracy. W pakiecie znajdziesz trzy rodzaje noży do trzech rodzajów krat. Możliwość mycia w zmywarce

Mediashop ostrzałka do noży Bavarian Edge
85 zł

Wszechstronna ostrzałka do noży Bavarian Edge z technologią X-Cross dostosowuje się do każdego noża, jest idealna do wszystkich typów noży z ostrzami pojedynczymi, dwustronnymi lub ukośnymi . Elementy szlifujące wykonane są z bardzo twardego wolframu, który zapewnia idealną obróbkę ostrza.

Mediashop schładzacz Livington Air Cooler Deluxe-53%
333 zł 156 zł

Wyprzedaż

Mobilna chłodnica powietrza dzięki technologii hydro-cool zapewni odświeżający chłód w upalne dni. Mediashop Livington Air Cooler Deluxe chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze, bez użycia środków chemicznych, bazując wyłącznie na czystej wodzie. Używaj go w domu, na trasie lub na tarasie. Jej działanie jest maksymalnie ekonomiczne ze względu na minimalne zużycie energii. Dodatkowo, otrzymasz praktyczny pilot zdalnego sterowania.

Mediashop schładzacz powietrza Livington Air Cooler
251 zł 150 zł

Mobilna chłodnica powietrza dzięki technologii hydro-cool zapewni odświeżający chłód w upalne dni. Mediashop Livington Air Cooler chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze, bez użycia środków chemicznych, bazując wyłącznie na czystej wodzie. Używaj go w domu, na trasie lub na tarasie. Jej działanie jest maksymalnie ekonomiczne ze względu na minimalne zużycie energii.

Mediashop Starlyf Fast Sew
68 zł

Nowość

Maszyna do szycia o wyjątkowo lekkiej konstrukcji o masie zaledwie 300 g umożliwia łatwe szycie bez wstępnego przygotowania. Mediashop Starlyf Fast Sew nadaje się do obróbki różnych materiałów. W ciągu kilku sekund jest gotowy do użycia i można go zabrać na podróż lub urlop.

Mediashop urządzenie do zapiekania Lifestyle Cook It green
249 zł 149 zł

Wielofunkcyjne urządzenie do zapiekania z powłoką nieprzywierającą odporną na zarysowania. Mediashop Lifestyle Cook It green może być obracany o 180°, dzięki czemu potrawa jest pieczona z obu stron i pozostaje soczysta. Urządzenie może zastąpić do 5 akcesoriów kuchennych – nagrzewa się szybciej niż konwencjonalny piekarnik.

Mediashop urządzenie do zapiekania Lifestyle Cook It white-48%
249 zł 129 zł

Wyprzedaż

Wielofunkcyjne urządzenie do zapiekania z powłoką nieprzywierającą odporną na zarysowania. Mediashop Lifestyle Cook It white może być obracany o 180°, dzięki czemu potrawa jest pieczona z obu stron i pozostaje soczysta. Urządzenie może zastąpić do 5 akcesoriów kuchennych – nagrzewa się szybciej niż konwencjonalny piekarnik.

Mediashop zestaw noży Harry Blackstone AirBlade
90 zł

Zestaw ostrzy Harry Blackstone AirBlade jest wyposażony w specjalne ostrza o strukturze diamentu, które zapewniają lekkość, ostrość i stabilność krojenia. Noże są nieprzywierające. Mają ergonomicznie ukształtowany uchwyt zapewniający doskonały chwyt nawet w mokrej dłoni.

Mediashop blender do smoothie Nutri Express
233 zł

Blender do smoothie w kompaktowym wydaniu jest wielofunkcyjnym pomocnikiem. Mediashop Nutri Express jest wyposażony w ostrza typu pirania do przygotowywania lodów, zup lub koktajli. System cyklonowy ściąga mieszane produkty do dołu i miesza je ponownie.

Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 2,3L
499 zł 432 zł
+ darmowa dostawa

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.

Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe
666 zł 499 zł
+ darmowa dostawa

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.

Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL
666 zł 466 zł

Grill stołowy z technologią Smoke-Less, dzięki której nadaje się do używania także w pomieszczeniach. Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL posiada wykończenie TiCerama, które jest odporne na zarysowania. Praktyczna tacka zbiera nadmiar tłuszczu dla zdrowszego grillowania.

Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 3,2L Deluxe
766 zł 582 zł

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 3,2L DeLuxe jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.

Mediashop mikser stołowy Livington Fitmix
250 zł 217 zł
+ darmowa dostawa

Mikser stołowy o maksymalnej mocy 600 W i z 4 ostrzami typu pirania. Mediashop Livington Fitmix jest wyposażony w pojemnik z odpornego na temperatury poliwęglanu, który nadaje się do przygotowywania koktajli, soków lub zup. Zawiera praktyczny kranik dla łatwiejszego zlewania koktajli.

Mediashop odkurzacz Livington Prime
501 zł 434 zł

Odkurzacz 3 w 1 z elastyczną, obrotową rękojeściąelastycznym przegubem nadaje się do czyszczenia mniej dostępnych miejsc. Mediashop Livington Prime ma lekką konstrukcję, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia podłóg i sufitu. Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 l można łatwo usunąć i wyczyścić.