Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 2,3L
499 zł

432 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.


Mediashop Livington Smokeless Grill
499 zł

332 zł

Grill stołowy z technologią Smoke-Less, dzięki której nadaje się do używania także w pomieszczeniach. Mediashop Livington Smokeless Grill posiada wykończenie TiCerama, które jest odporne na zarysowania. Praktyczna tacka zbiera nadmiar tłuszczu dla zdrowszego grillowania.


Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL
666 zł

466 zł

Grill stołowy z technologią Smoke-Less, dzięki której nadaje się do używania także w pomieszczeniach. Mediashop Livington Smokeless Grill DeluxeXL posiada wykończenie TiCerama, które jest odporne na zarysowania. Praktyczna tacka zbiera nadmiar tłuszczu dla zdrowszego grillowania.


Mediashop schładzacz Livington Air Cooler Deluxe
333 zł

184 zł

Mobilna chłodnica powietrza dzięki technologii hydro-cool zapewni odświeżający chłód w upalne dni. Mediashop Livington Air Cooler Deluxe chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze, bez użycia środków chemicznych, bazując wyłącznie na czystej wodzie. Używaj go w domu, na trasie lub na tarasie. Jej działanie jest maksymalnie ekonomiczne ze względu na minimalne zużycie energii. Dodatkowo, otrzymasz praktyczny pilot zdalnego sterowania.


Mediashop schładzacz powietrza Livington Air Cooler
251 zł

150 zł

Mobilna chłodnica powietrza dzięki technologii hydro-cool zapewni odświeżający chłód w upalne dni. Mediashop Livington Air Cooler chłodzi, oczyszcza i nawilża powietrze, bez użycia środków chemicznych, bazując wyłącznie na czystej wodzie. Używaj go w domu, na trasie lub na tarasie. Jej działanie jest maksymalnie ekonomiczne ze względu na minimalne zużycie energii.


Mediashop urządzenie do zapiekania Lifestyle Cook It green
249 zł

149 zł

Wielofunkcyjne urządzenie do zapiekania z powłoką nieprzywierającą odporną na zarysowania. Mediashop Lifestyle Cook It green może być obracany o 180°, dzięki czemu potrawa jest pieczona z obu stron i pozostaje soczysta. Urządzenie może zastąpić do 5 akcesoriów kuchennych – nagrzewa się szybciej niż konwencjonalny piekarnik.


Mediashop urządzenie do zapiekania Lifestyle Cook It white
249 zł

149 zł

Wielofunkcyjne urządzenie do zapiekania z powłoką nieprzywierającą odporną na zarysowania. Mediashop Lifestyle Cook It white może być obracany o 180°, dzięki czemu potrawa jest pieczona z obu stron i pozostaje soczysta. Urządzenie może zastąpić do 5 akcesoriów kuchennych – nagrzewa się szybciej niż konwencjonalny piekarnik.


Mediashop blender do smoothie Nutri Express
250 zł

233 zł

Blender do smoothie w kompaktowym wydaniu jest wielofunkcyjnym pomocnikiem. Mediashop Nutri Express jest wyposażony w ostrza typu pirania do przygotowywania lodów, zup lub koktajli. System cyklonowy ściąga mieszane produkty do dołu i miesza je ponownie.


Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe
666 zł

499 zł
+ darmowa dostawa

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 2,3L DeLuxe jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.


Mediashop mikser stołowy Livington Fitmix
250 zł

217 zł

Mikser stołowy o maksymalnej mocy 600 W i z 4 ostrzami typu pirania. Mediashop Livington Fitmix jest wyposażony w pojemnik z odpornego na temperatury poliwęglanu, który nadaje się do przygotowywania koktajli, soków lub zup. Zawiera praktyczny kranik dla łatwiejszego zlewania koktajli.


Mediashop odkurzacz Livington Prime
501 zł

434 zł

Odkurzacz 3 w 1 z elastyczną, obrotową rękojeściąelastycznym przegubem nadaje się do czyszczenia mniej dostępnych miejsc. Mediashop Livington Prime ma lekką konstrukcję, dzięki czemu nadaje się do czyszczenia podłóg i sufitu. Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 l można łatwo usunąć i wyczyścić.


Mediashop frytkownica Power AirFryer XL 3,2L Deluxe
766 zł

582 zł
+ darmowa dostawa

Frytkownica na gorące powietrze do zdrowego i smacznego smażenia z ograniczoną ilością tłuszczu. Mediashop Power AirFryer XL 3,2L DeLuxe jest wyposażona w ekran EasyTouch z opcją automatycznych programów ułatwiających obsługę. Wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce.