Milagro lampa ścienna dziecięca LED 061 "Gąsienica"
50 zł

Lampa ścienna dziecięca Milagro w kształcie gąsienicy nadaje się jako dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu. Naklejkę z PVC, która jest jej częścią, łatwo się usuwa i można ją wkleić zgodnie z własną wyobraźnią.


Milagro lampa stołowa dziecięca 210 "Panda"
148 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa stołowa dziecięca Milagro w kształcie pandy jest idealnym rozwiązaniem do pokoju dla dzieci. Dostępna jest także w innych wariantach


Milagro lampka dziecięca 211 "Żaba"
148 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięca lampka nocna w kształcie żaby. Przyciemnione światło w pokoju dziecięcym Milagro jest idealnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego.


Milagro oświetlenie nocne LED lampa 114 "żyrafa"
50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce oświetlenie z motywem żyrafy. Światło Milagro idealnie nadaje się jako dodatkowe oświetlenie w pokoju dziecięcym. Tapeta z PVC, która jest w zestawie, jest łatwa do prania i można ją wkleić zgodnie z własną wyobraźnią.


Milagro oświetlenie nocne LED lampa 147 "słoń"
148 zł

Dziecięce oświetlenie z motywem słonia. Światło Milagro idealnie nadaje się jako dodatkowe oświetlenie w pokoju dziecięcym. Tapeta z PVC, która jest w zestawie, jest łatwa do prania i można ją wkleić zgodnie z własną wyobraźnią.


Milagro oświetlenie LED kinkiet 115 "małpka"
50 zł

Dziecięcy kinkiet z motywem małpki. Światło Milagro idealnie nadaje się jako dodatkowe oświetlenie w pokoju dziecięcym. Tapeta z PVC, która jest w zestawie, jest łatwa do prania i można ją wkleić zgodnie z własną wyobraźnią.