Mindok Gra planszowa Dzieci z Carcassonne
84 zł

Gra planszowa Dzieci z Carcassonne polega na budowaniu drogi, na której można postawić pionki. Jedna rozgrywka zajmuje około dwudziestu minut. Świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego wieczoru także u najmłodszych dzieci.


Mindok Gra Carcassonne- Karczmy i katedry
49 zł

Carcassonne- Karczmy i katedry jest to nowa wersja dodatku do gry planszowej Carcassonne. To rozszerzenie pozwoli czerpać jeszcze więcej radość z gry, ale także dodać szóstego gracza. Podczas rozgrywki dodaje się katedry i karczmy.


Mindok Gra Carcassonne- Opactwo i Burmistrz
50 zł

Carcassonne- Opactwo i Burmistrz marki Rabel to dodatek do gry planszowej Carcassonne. Budując miasta możemy stworzyć metropolię, w której będzie władał burmistrz. Kupcy rozpoczną handel na traktach, chłopi zaczną stawiać stodoły, a opactwa rozwiążą patowe sytuacje na stole. Bardzo ciekawy dodatek, dodaje kolejne kafelki planszy i rozbudowuje rozgrywkę.


Mindok Carcassonne 6. - Hrabia, król i rzeka
56 zł

Carcassonne 6: Hrabia, król i rzeka wydawnictwa Bard to dodatek składający się z 4 mniejszych części, które można dowolnie ze sobą łaczyć. Gra jest połączeniem rozgrywki o profilu strategiczno – ekonomicznym. Zmianom uległy kolory tła oraz grafika okładki, która nawiązuje do tematyki okładki.


Mindok Carcassonne: Star Wars
109 zł

96 zł

Carcassonne: Star Wars fascynująca gra Carcassonne teraz w świecie Star Wars! Dobrze znane zasady Carcassonne zostały odrobinę zmienione, aby dostosować rozgrywkę do nowego i ekscytującego świata Gwiezdnych Wojen. Idealna gra dla wszystkich fanów kultoewj serii Star Wars. Włącz się do walki o dominację w odległej galaktyce!


Mindok gra Smart10
75 zł

W grze rodzinnej Smart10 gracze nie muszą czekać na swoją kolej tak długo, jak w innych grach. Czy zagrasz bezpiecznie lub zaryzykujesz? Jest 200 okrążeń, 2000 pytań i 2000 możliwych odpowiedzi. Wszystko w kompaktowym pakiecie o nazwie smartbox z licznikami punktów i żetonami odpowiedzi.