Mistral Home Dekoracyjna poduszka Knitting 40x40 cm
57 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka dekoracyjna marki Mistral Home wielkości 40×40 cm. Powłoka poduszki jest bardzo przyjemna w dotyku i różni się z każdej strony. Poduszka dekoracyjna, która z pewnością sprawdzi się w Twoim wnętrzu.


Mistral Home futrzany koc Sherpa, szary 130x170 cm
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezwykle przyjemny w dotyku futrzany koc Sherpa to doskonały towarzysz pochmurnych wieczorów z książką. Doskonale nadaje się na ogród oraz do użytku domowego, również jako narzuta na łóżko lub kanapę.


Mistral Home pluszowy koc Scot Army, czerwono-czarna krata, 150x200 cm
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czerwono-czarna krata na miękkim kocu Scot Army to wzór, który każdemu przypadnie do gustu. Z drugiej strony znajduje się przyjemny materiał przypominający baranka. Oryginalna belgijska marka Mistral Home oferuje nową kolekcję kolejnej udanej odsłony przytulnych koców.


Mistral Home pluszowy koc Cable Knit, szary, 150x200 cm
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przyjemny koc Cable Knit w kolorze szarym, wykonany został z jednej strony z ciekawej dzianiny, z drugiej strony z pluszowego materiału. Oryginalna belgijska marka Mistral Home oferuje nową kolekcję kolejnej udanej odsłony przytulnych koców.


Mistral Home pluszowy koc Portland, gwiazdy na niebieskim tle, 150x200 cm
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gwiazdy na niebieskim tle to niesamowity wzór na miękkim kocu Portland. Z drugiej strony znajduje się przyjemny materiał przypominający baranka. Oryginalna belgijska marka Mistral Home oferuje nową kolekcję kolejnej udanej odsłony przytulnych koców.


Mistral Home Koc flanelowy khaki 130x170 cm
108 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Koc w kolorze khaki. Miękki flanelowy koc przeznaczony do przyjemnego okrycia się w chłodne dni. Oryginalna belgijska marka Mistral Home przynosi nową kolekcję kocy w stylu Tallin.


Mistral Home Koc flanelowy kolor dżinsowy 150x200 cm
108 zł

Koc w niebieskim dżinsowym kolorze. Miękki flanelowy koc przeznaczony do przyjemnego okrycia się w chłodne dni. Oryginalna belgijska marka Mistral Home przynosi nową kolekcję kocy w stylu Tallin.


Mistral Home Koc flanelowy szary
108 zł

Koc o wymiarach 170 × 130 cm w stylu miękkiego, flanelowego kożuszka, zachęcą cię do objęcia. Duży dwustronny kocyk belgijskiej marki Mistral Home w bardzo dobrym wykonaniu.


Mistral Home Koc z kożuchem Gwiazki niebieski 130x170 cm
117 zł

Fajny wzór gwiazd na niebieskim tle w połączeniu z pluszowym kożuchem – to popularny koc w nowej odsłonie! Idealny na leniwe popołudnia i relaks z dziećmi. Marka belgijska Mistral Home z pewnością Cię zaskoczy.


Mistral Home Pościel bawełniana Barber niebieska
119 zł

Dobry sen to dobre życie. Pościel marki Mistral Home wyprodukowana jest ze 10% bawełny w przyjemnym, miękkim wykonaniu z delikatnym połyskiem. Mistral Home pomoże ci oddychać swobodniej i naprawdę odpocząć.


Mistral Home Pościel perkalowa UNI Bungee Cord brązowa
145 zł

Stylowa i elegancka pościel wyprodukowana w Europie. Pościel perkalowa wyprodukowana jest z bardzo gęsto tkanego materiału wyróżniającego się wysoką gęstością. Pościel jest miękka i posiada naturalny połysk.