Montale Paris Aoud Ambre - woda perfumowana-12%
256 zł

225 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Orientalny zapach Montale Aoud Ambre jest przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Do jego powstania stoi Pierre Montale. Zawiera ona bursztyn, Ladbanum, Argawood i róży. Został on uruchomiony w 2010 roku.


Montale Paris Aoud Ever - woda perfumowana
234 zł

Orientalny zapach Montale Aoud Kiedykolwiek zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Głowica składa się z cytryny, bergamotki i mandarynki, serce składa się z białego drzewa sandałowego, paczuli i czarnego pieprzu i zasadniczo znaleźć skóra, bób tonka i szara ambra. Został on uruchomiony w 2012 roku. .


Montale Paris Black Aoud - EDP
5 zł

Ciemno Purple to zapach drewna z grzybem dla mężczyzn. Jego głównymi składnikami są róże, francuskie labdanum, piżmo, paczula, mandarynka i drewno agarowe (oud). Za tym stoi Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2006 roku.


Montale Paris Pure Gold - EDP
258 zł

PureGold to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Głowa owoców wykonana jest z włoskiej mandarynki i moreli, kwiatu serca egipskiego jaśminu, kwiatu pomarańczy i neroli. Basil łączy słodką wanilię, paczulę i piżmo. Za tym stoi Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2009 roku. .


Montale Paris Red Vetyver - EDP
7 zł

Red Vetyver to orientalno-drzewny zapach dla mężczyzn. Jego głównymi składnikami są wetiwer, paczula, cedr, grejpfrut, peruwiański balsam i pieprz. Za tym stoi Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2008 roku.


Montale Paris Roses Musk - woda perfumowana
7 zł

Roses Musk to kwiatowo-owocowy zapach o fundamencie grzybowym przeznaczonym dla kobiet. Zawiera tylko trzy składniki, mianowicie różę, jaśmin i piżmo. Za tym stoi Pierre Montale. Zapach został wprowadzony na rynek w 2009 roku.


Montale Paris Vetiver Des Sables - woda perfumowana
218 zł

Vetiver Des Sables to prawdziwy orientalny drzewny zapach dla kobiet i mężczyzn. Łączy wetiwer, mahoń, tony morskich i indyjskich przypraw. Do jego powstania stoi Pierre Montale. Zapach został uruchomiony w 2006 roku. .