Monti Systém Ciężarówka 65 Scania Tarmac 1:48
105 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Scania Tarmac to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu Liaz Eko Technic 1:48
33 zł

Raty 10x0 %

Model Liaza Eko Technic marki Monti System to mocny samochód, który sprawdzi się niemalże w każdej sytuacji. Model do złożenia nie potrzebuje kleju przez co stanowi doskonały prezent dla najmłodszych kolekcjonerów.

Monti Systém Cysterna 38 JET-Western Star 1:48
55 zł

Raty 10x0 %

Cysterna JET-Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 25 Intrans Container Western star 1:48
65 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Intrans Container Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 61.1 Toptrans 1:48
65 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Toptrans to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu Aral Liaz 1:48
55 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Aral Liaz marki Monti System to doskonały prezent dla wszystkich kolekcjonerów modelarskich. Zabawki nie trzeba ani sklejać ani malować przez co świetnie się nadaje dla początkujących modelarzy.

Monti Systém model samochodu Liaz cysterna Benzina
47 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Liaz cysterny Benziny firmy Monti system pozwoli na zapoznanie się z konstrukcją cystern jednego z największych firm paliwowych w Czechach. Do złożenia modelu nie potrzeba ani kleju ani farb, przez co jest idealny dla początkujących modelarzy.

Monti Systém model samochodu Liaz Pilsner Urquell 1:48
30 zł

Raty 10x0 %

Precyzyjnie wykonany oraz szczegółowy model samochodu Liaz Pilsner Urquell w skali 1:48 pozwoli cieszyć się widokiem cysterny piwnej na półce. Brak konieczności malowania oraz klejenia czyni z modelu doskonałą zabawkę.

Monti Systém model samochodu Liaz Truck Trial
44 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Liaz Truck Trial doskonale nada się do uzupełnienia kolekcji modeli samochodów ciężarowych. Brak konieczności malowania oraz sklejania czyni z niego również idealny prezent dla początkujących modelarzy.

Monti Systém model samochodu Mercedes Unimog Safari 1:48
28 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu transportowego Mercedes Unimog to precyzyjna zabawka, która pozwoli każdemu dziecku poczuć się w Afryce. Model do złożenia nie potrzebuje kleju przez co stanowi doskonały prezent dla najmłodszych modelarzy.

Monti Systém model samochodu SOS Service Western Star
47 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu SOS Service Western Star od firmy Monti System jest doskonałym egzemplarzem, który powinien mieć każdy kolekcjoner. Zabawka w skali 1:48 nie wymaga ani kleju ani farby.

Monti Systém model samochodu Tatra 815 Truck Trial
45 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Tatra 815 Truck Trial to doskonały prezent dla najmłodszych modelarzy. Największą zaletą jest prostota składania, która nie wymaga użycia kleju. Model jest już pomalowany.

Monti Systém model samochodu Tatra 815 Rajd Dakar
35 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Tatra 815 Rajd Dakar doskonale obrazuje wygląda samochodów, które wystawione są na długą podróż w wysokich temperaturach. Model nie potrzebuje ani farby ani kleju, gotowy po rozpakowaniu z pudełka.

Monti Systém model samochodu Tatra 815
38 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Tatra 815, ze względu na brak potrzeby klejenia oraz malowania, jest doskonałym prezentem dla początkujących modelarzy. Zabawka jest w skali 1:48.

Monti Systém model samochodu wojskowego Tatra 815
39 zł

Raty 10x0 %

Model wojskowej wersji samochodu Tatra 815 doskonale pasuje do każdej kolekcji wojskowych modeli. Nie ma potrzeby klejenia oraz malowania zabawki, przez co jest doskonała jako prezent dla początkujących modelarzy.

Monti Systém Autobus 31 Gran Canaria - Bus Setra 1:48
55 zł

Raty 10x0 %

Autobus Gran Canaria – Bus Setra to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 26 Europetrol Western Star 1:48
54 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Europetrol Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 43 Racing Truck Western 1:48
45 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Racing Truck Western to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 53 Actros L-MB 1:48
35 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Mercedes Benz Actros to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 64 Blackwood Western Star 1:48
75 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Intrans Container Western Star to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka 70 CS CARGO Scania 1:48
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ciężarówka CARGO Scania to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém Ciężarówka Mercedes-Benz Actros L - MB
75 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Mercedes-Benz Actros L – MB to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model Liaz ciężarówka przegubowa 1:48
42 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Liaz ciężarówka przegubowa od firmy Monti System jest doskonałym prezentem nie tylko dla profesjonalnych kolekcjonerów. Zabawka w skali 1:48 nie wymaga ani kleju ani farby.

Monti Systém model samochodu Liaz Rajd Dakar 1:48
28 zł

Raty 10x0 %

Model samochodu Liaz Rajd Dakar od firmy Monti System stanowi doskonały prezent dla kazdego kolekcjonera. Zabawka w skali 1:48 pozwoli na poznanie pojazdów biorących udział w najbardziej znanym rajdzie na całym świecie..

Monti Systém Zestaw 77 Babcia Tatra 815 1:48
43 zł

Raty 10x0 %

Zbuduj model ciężarówki Babcia Tatra 815 od marki Monti System. Wierny i szczegółowy model ciężarówki jest w skali 1:48. Dużą przewagą nad innymi modelami jest łatwy montaż. Jest to możliwe bez użycia kleju i lakieru.

Monti Systém Ciężarówka 72 Madeta Scania 1:48
85 zł

Raty 10x0 %

Ciężarówka Madeta Scania to model do złożenia od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.

Monti Systém model samochodu pomocy technicznej Land Rover
36 zł

Raty 10x0 %

Pomoc w każdej sytuacji zagwarantuje Land Rover pomoc techniczna marki Monti system. Model ten należy do serii Monti system BASIC, przeznaczonej dla najmłodszych modelarzy. W pakiecie znajduje się zestaw naklejek.

Monti Systém Składany model 16 Mercedes Unimog straż
25 zł

Raty 10x0 %

Składany model 16 Mercedes Unimog straż to model wozu strażackiego od firmy Monti System. Do montażu nie potrzeba kleju. Nie trzeba go również malować. Model jest w skali 1:48. Wielką zaletą, w porównaniu do innych modeli, jest łatwość montażu.