Mr. Bear (Beard Balm) 60 ml
101 zł

Traktuj brody i pielęgnację skóry. Balsam daje zadbany wygląd i blask. Nie tylko dobrze wyglądasz, ale także zapewni przyjemny zapach.

Mr. Bear (Beard Brush)
108 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szczotka do brody stanie się Twoją codzienną istotną pomocą w przycinaniu brody.

Mr. Bear Cytrusowy olej (Beard Brew) 30 ml
72 zł

Traktuj brody i pielęgnację skóry. Olej szybko się wchłania i pozostawia brodę leczoną. Daje im zadbany wygląd i blask. Co więcej, ten olej pozostawia twoją brodę przyjemnym cytrusowym zapachem.

Mr. Bear Dapper Dan ( Deluxe Pomade) 100 ml
60 zł

Olejek do włosów Dapper Dan o zapachu cytrusów i wanilii pomaga stworzyć elastyczną fryzurę o średnim połysku. Ten średnio usztywniający balsam do włosów przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Jest wszechstronny i dostosowuje się do każdego stylu i jest łatwy do mycia.

Mr. Bear Dapper Dan (Heavy Hold Pomade) 100 ml
60 zł

Olejek do włosów Dapper Dan na bazie olejków o zapachu lukrecji i wanilii jest bardzo sztywnym olejem. Nadaje włosom wysoki połysk i utrzymuje się przez cały dzień. Nie zawiera wazeliny, więc jest rozpuszczalny w wodzie i łatwy do wymycia. Jest w stylowej puszce i wyprodukowano w Anglii.

Mr. Bear Dapper Dan (Matt Clay) 100 ml
60 zł

Włosy matowe Dapper Dan są bardzo sztywne. Nadaje fryzurze matowe wykończenie, łatwo się myje i pachnie szafranem i skórą. Zapakowany w stylowe blaszane pudełko wykonany jest w Anglii.

Mr. Bear Dapper Dan (Matt Paste) 100 ml
60 zł

Matowa pasta do włosów Dapper Dan o klasycznym aromacie kolońskim jest bardzo sztywna. Nadaje fryzurze elastyczny kształt o matowym wyglądzie. Włosy są łatwe do mycia, zapakowane w stylowe blaszane pudełko i wyprodukowane w Anglii.

Mr. Bear Dapper Dan Vanilla & (Premium Beard Oil) 15 ml
52 zł

Dan Vanilla & Tonka Bean Beard Oil zawiera luksusową mieszankę olejków eterycznych, które zmiękczają i odżywiają brodę i skórę. Olej ma delikatny aromat wanilii i fasoli tonka, jest wytwarzany w Anglii.

Mr. Bear Olej piwny Woodland (Beard Brew) 30 ml
72 zł

Beżowy olej dla mężczyzn, który dzięki swojej lekkiej i delikatnej konsystencji jest dobrze rozłożony i nie obciąża brody. Dba również o skórę twarzy i pozostawia przyjemny świeży zapach.

Mr. Bear Woodland (Moustache Wax) 30 g
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wosk do codziennej pielęgnacji wąsów. Zapewnia niezbędne odżywianie i jest doskonałym pomocnikiem w kształtowaniu i kształtowaniu.