MUNCHKIN Suszarka z widełkami na butelki
49 zł

Suszarka na butelki marki Munchkin to stabilny stojak, który pomieści aż 8 dużych butelek i akcesoria. Produkt pozwoli na higieniczne wysuszenie akcesoriów na widełkach. Artykuł łatwo utrzymać w czystości.


MUNCHKIN barierka Auto Close
279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Urządzenie przytrzymujące dla dzieci Munchkin Auto Close gwarantuje bezpieczny ruch dzieci w domu. Dzięki Munchkin twoje dziecko nie dostanie się tam, gdzie tego nie chcesz. Dzięki prostemu montażowi można przymocować barierkę do ściany bez wiercenia i innych regulacji.


MUNCHKIN barierka Easy Loc
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Urządzenie przytrzymujące dla dzieci Munchkin Easy Loc zagwarantuje bezpieczny ruch dzieci w domu. Dzięki Munchkin twoje dziecko nie dostanie się tam, gdzie nie chcesz. Dzięki prostemu montażowi można przymocować barierkę do ściany bez wiercenia i innych regulacji.


MUNCHKIN Kolorowe talerzyki w kształcie jabłka (3 szt.)
32 zł

Kolorowe talerzyki w kształcie jabłka (3 szt.) marki Munchkin pomogą Twojemu maluszkowi opanować sztukę samodzielnego jedzenia. Podzielone na trzy sekcje, z wysokimi bokami – aby jedzonko z nich nie uciekało.


MUNCHKIN Kubeczek na przekąski Click Lock
28 zł

Kubeczek na przekąski Click Lock marki Munchkin zapewnia bezpieczne przechowywanie żywności, a szczelna pokrywka zapobiega rozsypaniu zawartości. Wykonany z trwałego, bezpiecznego tworzywa, łatwego do utrzymania w czystości.


MUNCHKIN Latch — Kubeczek na pierwsze napoje 125 ml
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uprość sobie odchodzenie od butelki do karmienia dzięki kubeczkowi Latch. Jego ustnik ma taki sam harmonijkowy dół jak smoczki Latch, dzięki czemu porusza się zgodnie z potrzebami dziecka. Co więcej kubeczek ma zdejmowane uchwyty.


MUNCHKIN Latch - Butelka 120 ml
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka 120 ml marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.


MUNCHKIN Latch - Butelka 120 ml, 2 szt.
68 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka 120 ml, 2 sztuki marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.


MUNCHKIN Latch - Butelka 240 ml
39 zł
38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butelka 240 ml marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.


MUNCHKIN Latch - Pojemnik na sztuczne mleko
27 zł

Munchkin Latch przyspiesza karmienie podczas ruchu za pomocą sprytnie opracowanego dozownika. Ma trzy przegródki, oddzielone od siebie elastyczną zatyczką, które umożliwiają przygotować doskonały posiłek, w każdych warunkach.


MUNCHKIN Latch - Smoczek o średnim przepływie, 3m+
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Smoczek o średnim przepływie, 3m + marki Munchkin to produkt przeznaczony dla najmłodszych. Dzięki odpowiedniej budowie ułatwi Twojemu dziecku przejście z piersi na butelkę.


MUNCHKIN Latch - Smoczek o wolnym przepływie, 0m+
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Smoczek o wolnym przepływie, 0m+ marki Munchkin to produkt przeznaczony dla najmłodszych. Dzięki odpowiedniej budowie ułatwi Twojemu dziecku przejście z piersi na butelkę.


MUNCHKIN Latch - Smoczek silikonowy 6m+, 2szt.
30 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Munchkin Latch smoczek został opracowany przy współpracy z matkami i dentystami dziecięcymi. Wyprodukowany jest z jednego kawałka silikonu, dzięki czemu jest bezkonkurencyjnie lekki i ma krążek w kształcie serca, tak aby nie zawadzać o nos dziecka.


MUNCHKIN Latch - Szczotka do butelek i smoczków Deluxe
31 zł

Szczotka do butelek i smoczków Deluxe marki Munchkin dzięki swojej stożkowej konstrukcji może wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Po usunięciu dolnej części uchwytu, otrzymamy małą szczoteczkę do czyszczenia smoczków.


MUNCHKIN Lusterko wsteczne z światłem LED
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lusterko wsteczne marki Munchkin z dźwiękami i oświetleniem LED. Łatwy montaż za pomocą różnych opcji. 5 melodii oraz głośnik 360° zapewniający wyraźny dźwięk z każdej strony.


MUNCHKIN Miseczki z czujnikiem temperatury (3 szt.)
35 zł

Miseczki z czujnikiem temperatury (3 szt.) marki Munchkin wyposażono w system, który alarmuje, gdy posiłek jest za gorący. Mogą być używane w kuchence mikrofalowej i zamrażarce. Dla dzieci, które uczą się samodzielnie jeść ciepły pokarm.


MUNCHKIN Ochraniacz pod fotelik
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ochraniacz pod fotelik marki Munchkin pasuje do większości rodzajów samochodów. Wysokiej jakości materiał ochroni tapicerkę przed wgnieceniami i zabrudzeniami spowodowanymi naciskiem fotelika.


MUNCHKIN Suszarka na butelki
79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Suszarka na butelki marki Munchkin to obrotowy ociekacz, który pomieści aż 12 butelek lub kubków. Produkt pozwoli na higieniczne wysuszenie akcesoriów na widełkach, spodzie i w środkowym naczyniu. Artykuł łatwo utrzymać w czystości.


MUNCHKIN Uchwyt na torebki
29 zł

27 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt na torebki marki Munchkin to idealne rozwiązanie dla każdej, zabieganej mamy. Jeżeli jesteś z pociechą na spacerze i potrzebujesz uwolnić ręce od zbędnego bagażu, to zawieś go na tym wyjątkowym uchwycie.


MUNCHKIN Latch - Butelka 240 ml, 2 szt.
65 zł

Butelka 240 ml, 2 sztuki marki Munchkin to nowy produkt, który dzięki formule odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiega kolce u Twojego maleństwa. Jest to niezawodny sposób, aby przejść z karmienia piersią na butelkę, bo dziecko nawet nie odczuje różnicy.


MUNCHKIN Latch - Sterylizator do kuchenki mikrofalowej
190 zł

Sterylizator do kuchenki mikrofalowej marki Munchkin to lekki, kompaktowy pojemnik, który pomieści do 4 butelek i pozbywa się aż 99 % bakterii, co zapewni dziecku bezpieczeństwo i higienę podczas spożywania posiłków.


MUNCHKIN Roleta do samochodu
79 zł

Roleta do samochodu marki Munchkin nadaje się do zamontowania na większości rodzajów szyb samochodowych. Posiada specjalną powierzchnie odbijającą promienie słoneczne i chroniącą przesz szkodliwym promieniowaniem UV.


MUNCHKIN Latch - Zestaw startowy dla noworodków
139 zł

Zestaw startowy marki Munchkin to idealny początek karmienia dla Twojego maleństwa. Zawiera butelki z nową formułą, która dzięki możliwości odprowadzania powietrza, skutecznie zapobiegnie kolce u Twojego dziecka. Otrzymasz również smoczki kontrolujące przepływ mleka.


MUNCHKIN Miracle 360° Trainer Cup 207 ml
29 zł

Miracle 360° Trainer Cup 207 ml marki Munchkin umożliwia picie w naturalny sposób, bez obawy rozlania. Pokrywka kubka zamyka się automatycznie po wypiciu – idealne rozwiązanie dla rosnącego w ruchu dziecka.


MUNCHKIN Miracle 360° Trainer Cup 296 ml
29 zł

Miracle 360° Trainer Cup 296 ml marki Munchkin umożliwia picie w naturalny sposób, bez obawy rozlania. Pokrywka kubka zamyka się automatycznie po wypiciu – idealne rozwiązanie dla rosnącego w ruchu dziecka.


MUNCHKIN Talerzyki z czujnikiem temperatury 2 szt
29 zł

Talerzyki z czujnikiem temperatury (2 szt.) marki Munchkin wyposażono w system, który alarmuje, gdy posiłek jest za gorący. Mogą być używane w kuchence mikrofalowej i zamrażarce. Dla dzieci, które uczą się samodzielnie jeść ciepły pokarm.


MUNCHKIN Uchwyt na kubek i przekąski
69 zł

Uchwyt na kubek i przekąski marki Munchkin nadaje się do zamontowania w większości rodzajów foteli samochodowych oraz wózków spacerowych. Doskonała podstawka zarówno do napojów jak i różnego rodzaju przekąsek.