Nina Ricci Premier Jour - woda perfumowana
5 zł

Premier Jour to „pierwszy dzień”. Szef zapach jest bardzo żywe i świeże, serce kwiatowy zapach i baza jest zmysłowy i ciepły. Luksusowy, wyjątkowy, romantyczny i niepowtarzalny zapach, który nie pozostawi was zimno. Jest to wyzwanie na flirt.


Nina Ricci Chant D`Extase - EDP-45%
254 zł

138 zł

Promocja

Chant D´Extase to kwiatowy-owocowy zapach dla kobiet. Głowa zawiera maliny, różowy pieprz, cytrynę i imbir. Serce łączy w sobie kwiatowe odcienie, takie jak róża, jaśmin i magnolia, podkreślone świeżymi akordami morskimi.


Nina Ricci L´Extase Caresse De Roses - woda perfumowana
140 zł

Nowy kwiatowy zapach L´Extase caresse de Roses marki Nina Ricci jest inspirowana przez kobiecej atrakcyjności. Perfumer Francis Kurkdjian zaprojektowany Ten miękki i zmysłowy zapach, który jest tak kusząca naga kobieta.


Nina Ricci L´Extase - woda perfumowana-8%
111 zł

102 zł

Promocja

Ten zapach ucieleśnia marzenie Nina Ricci kobiety zgodnie z jej najskrytszych pragnień. Kobieta naszego czasu zyskały prawo do poznania wszystkich zmysłów. Kobiecość w połączeniu ze zmysłowością. Prawo do siebie, mimo że była naga. Zwłaszcza, gdy jest nagi. Blazing jednej kobiety.


Nina Ricci La Tentation De Nina - woda toaletowa
108 zł

Limitowany następujący zapach Nina od roku 2006. świeży kwiatowo-owocowy zapach stworzony wspólnie perfum Olivier Cresp i mistrz cukiernik cukiernia paryski Vincent Lemains. La Tentation de Nina pachnie jak świeżo upieczone ciasteczka makaroniki z kremem malinowym.


Nina Ricci Les Monstres De Nina Ricci Luna - EDT-5%
156 zł

147 zł

Promocja

Les Monstres De Nina Ricci Luna to limitowana edycja oryginalnego zapachu Luna (2006, kolekcja Less Belles De Nina). Jest to zapach dla smakoszy, kwiatowo-owocowy dla kobiet ze świeżą limonką i soczystym ananasem w początkowych odcieniach, kwiatowymi akordami w sercu i słodkim karmelem w bazie.


Nina Ricci Luna - EDT-5%
119 zł

113 zł

Promocja

Zapach Les Belles Luna Nina Nina Ricci to Kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet. Ten zapach jest odpowiedzialny kobiety, które są atrakcyjne, potężny, tajemniczy i romantyczny i nowoczesny w tym samym czasie. Ten zapach jest rysowany trochę jak bliźniaki.


Nina Ricci Miłość w Paryżu - EDP
93 zł

Paryż to magiczne miasto nad Sekwaną, pełne świateł, luksusu, mody i elegancji. To miasto romantycznych kafejek, irytujących zapachów i ulotnych widoków. Paryż to miasto, w którym sen zmienia się w rzeczywistość, a rzeczywistość może być jak sen. To zapach „Love In Paris“ Niny Ricci.


Nina Ricci Nina - woda toaletowa
184 zł

Nina Ricci uruchamia zapach świata magicznego kobiet Nina. Francuski luksus, urok, gracja, delikatność i zmysłowość. Zapach, który w magiczny sposób pachnące rzeczywistość swojego życia najpiękniejsze uczucia. Butelka pochodzi od istoty filozofii domu Niny Ricci.