Nines lalka dziewczynki z dzieckiem 45 cm
159 zł

Lalka dziewczynki z dzieckiem marki Nines jest bardzo precyzyjnie wykonaną zabawką, która wygląda niemal jak żywa. Czarnoskóra dziewczyna ubrana jest w kolorową sukienkę i chustę. Przez ramię przewleczony jest szal, w którym trzyma swoje dziecko – druga lalka ma wysokość 21 cm.

Nines Lalka niemowlak ze smoczkiem
85 zł

Lalka niemowlak ze smoczkiem marki Nines to doskonała zabawa dla każdej dziewczynki. Lalka ubrana jest w majteczki ze wstążką i bluzeczkę. Dodatkowo w zestawie opaska i smoczek. Doskonały pomysł na prezent.

Nines Lalka w białej sukience, długie włosy
199 zł 182 zł

Lalka w białej sukience marki Nines, posiada długie jasne włosy, a swoim wyglądem zachwyci każdą dziewczynkę. Bogato zdobiona, biała sukienka, w którą ubrana jest lalka sprawi, że zabawa stanie się jeszcze bardziej przyjemna.

Nines 30220 Dolosinas NANA 26 cm dziewczynka
85 zł

Nowość

Realistyczna lalka jest wykonana z pełną dbałością o szczegóły. Ma na sobie majtki i śliniaczek, dzięki czemu znakomicie się prezentuje. Ponadto lalka posiada stylową opaskę na głowę. Do zestawu dołączony jest również smoczek, który można włożyć do lalki dziecka. Dziewczynka leży wygodnie w śpiworze.

Nines 30221 Dolosinas NANA 26 cm dziecko
85 zł

Nowość

Realistyczna lalka jest wykonana z pełną dbałością o szczegóły. Ma na sobie majtki i śliniaczek, dzięki czemu znakomicie się prezentuje. Ponadto lalka posiada stylową czapeczkę na głowę. Do zestawu dołączony jest również smoczek, który można włożyć do lalki dziecka. Dziewczynka leży wygodnie w śpiworze.

Nines 30240 Mini Golosinas baby swim 21 cm dziewczynka
74 zł

Nowość

Piękna lalka niemowlę jest wykonana z dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółach. Dziecko ma na sobie majtki, śliniaczki i skarpetki. Dziewczynka posiada piękną wstążkę na głowie. W zestawie znajduje sięsmoczek i kocyk do spania.

Nines 30241 Lalka Mini Golosinas baby 21 cm chłopiec
74 zł

Nowość

Piękna lalka – chłopczyk jest wykonana z dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółów. Dziecko ma na sobie majtki, śliniaczki i skarpetki. Lalka posiada czapeczkę na głowie. W zestawie znajduje się smoczek i kocyk do spania.

Nines 30372 Lalka Marina Comunion 40 cm
283 zł

Nowość

Ta lalka z solidnym ciałem i pięknymi długimi włosami, które można czesać, zadowoli każdą małą dziewczynkę. Lalka ma na sobie piękną suknię i opaskę na głowie. Nosi białe lniane majtki i stylowe buty.

Nines 30521 lalka Baby 40 cm
171 zł

Nowość

Piękna lalka ma miękkie ciało, doskonale dopracowane rączki, nóżki oraz wyjątkowo uroczą twarz. Nie ma włosów, potrafi płakać i mówić „mama” i „papa”, a kiedy dostanie do buzi smoczek, przestaje płakać. Lalka ma delikatny i trwały zapach.

Nines 30882 Tina Verano 45cm Blond
185 zł

Nines 30882 Tina Verano 45cm Blond to klasyczna lalka, która ma miękkie ciało i mówi „mama“ i „tata“. Zabawka pomaga w rozwoju dziecka już na wczesnym etapie życia rozwijając w nim empatię i poczucie odpowiedzialności.

Nines 31001 lalka Tita Moon 45 cm mechaniczna
183 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piękna lalka o miękkim ciele wygląda jak żywa. Ma miękkie ciało, doskonale dopracowaną, uroczą buzię i nosek, śliczne policzki oraz małe dłonie i stopy. Może płakać, wołać mamę i tatę, a kiedy wkłada się jej smoczek do ust, przestanie płakać. Lalka ma delikatny i trwały zapach.

Nines 31011 Tita Tricot lalka mechaniczna
205 zł 194 zł

Tita Tricot lalka mechaniczna to lalka o wysokości 45 cm, która posiada miękkie ciało i długie blond włosy uczesane w koński ogon. Ma na sobie rajstopy, sukienkę z dzianiny, szalik i buty skórzane. Może też płakać i mówi „mama“ i „tata“. Zabawka pomaga w rozwoju dziecka już od pierwszego roku życia rozwijając w nim empatię i poczucie odpowiedzialności.

Nines 31031 Lalka Tita collection mechaniczna
195 zł

31031 Lalka Tita collection mechaniczna marki Nines. Ma miękkie ciałko i długie blond włosy. Ubrana w śliczną różową sukienkę i rajstopki. Potrafi płakać i mówić mama oraz tata.

Nines 31033 lalka Tita colleccion, ciemnowłosa
204 zł

Piękna lalka – mała dziewczynka, która wygląda jak żywa. Ma miękkie, przyjemne ciało, brązowe włosy uczesane w dwa kucyki i doskonale dopracowaną twarz, dłonie i stopy. Ubrana w spodenki, sukienkę z dzianiny, nosi szalik i i ma skórzane buty. Może się śmiać oraz wołać mamę i tatę.

Nines 31671 lalka Leonor rose, 63 cm
299 zł

Piękna lalka – mała dziewczynka, która wygląda jak żywa. Ma miękkie, przyjemne ciało, blond włosy i doskonale dopracowaną twarz, dłonie i stopy. Może się śmiać oraz wołać mamę i tatę.

Nines lalka 30400 BRN Cuna 37 cm z koszem Mojżesza
183 zł

Nowość

Piękna lalka niemowlę jest wykonana z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów. Dziecko ma na sobie spodenki, śliniaczki i buty. Na głowie ma kokardkę. W zestawie jestsmoczek i kocyk do spania.

Nines lalka 30551 dziewczynka, blond włosy, mechaniczna
185 zł

Nowość

Piękna lalka-dziewczynka jak żywa. Ma miękkie ciało i blond włosy uczesane w dwa kucyki. Lalka ma doskonale dopracowaną, uroczą buzię i nosek, śliczne policzki oraz małe dłonie i stopy. Może płakać, wołać mamę i tatę, a kiedy wkłada się jej smoczek do ust, przestanie płakać. Lalka jest delikatna ale trwała.

Nines lalka 30880 Tina 40 cm blond
171 zł

Nowość

Lalka z miękkim ciałem i pięknymi, długimi włosami, które można czesać, zadowoli każdą, małą dziewczynkę. Lalka ma na sobie tiulową spódnicę, miękką koszulę z aplikacją serca, bawełniane legginsy i botki.

Nines lalka 31290 TAI TAISIAN 45 cm
193 zł

Nowość

Lalka Azjatka z miękkim ciałem uszczęśliwi każdą dziewczynkę. Ma długie włosy uczesane w kucyki. Ma na sobie miękkie spodnie, koszulkę i bluzę. Ma buty na nogach i dekoracyjny, różowy pompon we włosach.

Nines lalka 31400 Celia Baby Unicorn 45 cm
236 zł

Nowość

Lalka z miękkim ciałem ma krótkie włosy i jest przegubowa. Ma na sobie body realnej wielkości na prawdziwego noworodka z motywem jednorożca. W zestawie są też akcesoria do zabawy.

Nines lalka 31410 Celia Baby Edition 45 cm, przegubowa
213 zł

Nowość

Lalka z miękkim ciałem i krótkimi włosami jest przegubowa. Ma na sobie body realnej wielkości na prawdziwego noworodka. Zestaw zawiera śliniaczek i smoczek z klipsem do mocowania. Ma skarpetki na nogach, a różowa czapka chroni główkę.

Nines lalka 31501 Celia Little Bag 45 cm mech
221 zł

Nowość

Lalka z długimi włosami i miękkim ciałem. Włosy można czesać. Ma na sobie bawełniany top, dekoracyjne spodnie, bluzę, torebkę i kokardę na głowie. Na nogach ma buciki. Lalka jest mechaniczna, po odblokowaniu zaczyna się śmiać i wołać „tata” i „mama”. Po kilku cyklach lalka automatycznie się wyciszy.

Nines lalka 31581 Dulce 55 cm mech. Rose
233 zł

Nowość

Duża lalka z miękkim ciałem ma idealny rozmiar do przebierania jej w realne ubranka, jak na prawdziwą mamę przystało. Niemowlę mruga i jest mechaniczne. Po odblokowaniu bezpiecznika lalka zaczyna płakać i wołać „tata” i „mama”. Po włożeniu smoczka lalka przestaje wołać i płakać. Aktywuje się po ponownym zabraniu smoczka. Dziecko ma na sobie bawełniane spodenki, bluzę i kamizelkę z kapturem. Na głowie ma kokardkę. Smoczek jest częścią zestawu.

Nines lalka chłopiec 33020 RN Sweet Print 45 cm
185 zł

Nowość

Realistyczna lalka – chłopiec wykonana jest z pełną dbałością o szczegóły. Ma na sobie spodenki, koszulkę, skarpetki i czapkę. Do zestawu, dołączony jest również smoczek, który można włożyć do ust dziecka. Koc jest wliczony w cenę.

Nines lalka dziewczynka 33010 RN Sweet print 45 cm
185 zł

Nowość

Realistyczna lalka – dziewczynka jest wykonana z pełną dbałością o szczegóły. Ma na sobie spodenki, koszulkę, skarpetki i czapkę. Do zestawu, dołączony jest również smoczek, który można włożyć do ust dziecka. Koc jest wliczony w cenę.

Nines lalka Maria con bebe 45cm 31261
161 zł

Ta śliczna lalka ma miękkie ciało, bardzo dopracowane szczegóły, jak dłonie i stopy, a także delikatną, uroczą twarz. Ma na sobie spodenki, kolorową sukienkę i szal na głowie w tym samym wzorze. Na ramieniu ma chustę w której trzyma dziecko, o wysokości 21 cm.

Nines Lalka mechaniczna Susi 45 cm
245 zł

Tita Tricot lalka mechaniczna firmy Nines to lalka o wysokości 45 cm, która posiada miękkie ciało i blond włosy. Ma na sobie spodnie, pelerynkę z kapturem, czapkę i buty skórzane. Lalka otwiera usta i ma ruchome nogi. Może też śmiać się i mówić „mama“ i „tata“. Zabawka pomaga w rozwoju dziecka już od pierwszego roku życia rozwijając w nim empatię i poczucie odpowiedzialności.

Nines lalka Mi Bebito Star 45 cm
206 zł

Nowość

Lalka w kształcie dziewczynki z ciałem wypełnionym miękkim materiałem. Ma na sobie kurtkę, majtki, skarpetki i czapkę na głowie. Dziecko ma smoczek, który można włożyć do ust. Może płakać i mówi mama i tata. Lalka ma delikatny i trwały zapach.

Nines Lalka Tai Invierno
159 zł

Tai Invierno marki NINES to piękna, mała Azjatka. Lalka posiada prawdziwe rzęsy, ma miękki, szmaciany tułów oraz rączki i nóżki wykonane z winylu. Ubrana jest w niebieską sukienkę, futrzany szal z kokardką oraz białe majteczki i buciki. Tai delikatnie pachnie.

Nines Lalka z blond włosami, mechaniczna
125 zł

Lalka z blond włosami to wspaniała towarzyszka codziennych zabaw każdej małej dziewczynki. Po zwolnieniu blokady lalka wypowiada słowa „tata", „mama" albo płacze. Jest ubrana w piękną sukienkę w kratkę. Ma także spodenki, sweterek i buciki. Będzie idealnym prezentem.

Nines NINES Lalka CELIA DOT 45 cm, mechaniczna
213 zł

Śliczny dziewczęcy noworodek wygląda jak żywy i ma śliczną kształtną twarz. Długie blond włoski można szczotkować. Mówi, potrafi płakać oraz delikatnie i trwale pachnie. Wyprodukowana w Hiszpanii. Sprawdzi się jako prezent dla dziewczynki od 3 roku życia.

Nines Lalka Klaudia

Nines Lalka Klaudia

Ocena: 4,5
225 zł

Lalka Klaudia marki Nines wygląda jak prawdziwe niemowlę. Każda dziewczynka może poczuć się jak mama. Przytul lalkę i opiekuj się nią jak prawdziwym dzieckiem. Lalka ubrana jest w stylowe, kolorowe ubranko.