Oball FlexiLoops

Oball FlexiLoops

Ocena: 5
45 zł

39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

FlexiLoops to zabawka dla małych dzieci. Wykonana została w żywych kolorach, które zainteresują dziecko. Poszczególne elementy zabawki posiadają różną teksturę powierzchni, dzięki czemu dziecko może ćwiczyć zgryz. Zabawkę jest także łatwa do chwytania.


Oball Rollin Rainstick 15 cm
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rollin Rainstick to wielka zabawka dla małych dzieci. 30 otworów na palce umożliwia łatwy chwyt kuli. Dzięki umieszczonej w środku grzechotce z kolorowymi koralikami, kula podczas zabawy wydaje z siebie przyjemne dla ucha dźwięki. Średnica kuli to ok. 15 cm.


Oball Pałąk do wózka spacerowego Flex'n Go
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

pałąkiem do wózka spacerowego Flex'n Go żadna jazda już nie będzie nudna. Kolorowe zwierzątka będą zajmować uwagę dziecka nawet podczas długiej przejażdżki. Pałąk i grzechotki zostały wykonane z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Produkt łatwo montuje się do niemal każdego wózka.


Oball Go Grippers Autka wyścigowe 18m+
69 zł

Go Grippers Autka wyścigowe 18 m+ to zestaw trzech samochodzików, które dziecięca rączka łatwo chwyci dzięki geometrycznym otworom znajdującym się na nadwoziu. Twoja pociecha szybko pokocha swój pierwszy samochód!


Oball Go Grippers ładowarka 18m+
89 zł

79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Go Grippers ładowarka to wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zabawka, która przypadnie do gustu każdemu dziecku. Auto posiada ruchomą łopatę, która może służyć do zbierania mniejszych zabawek.


Oball Go Grippers wywrotka 18m+
89 zł

75 zł

Interaktywna wywrotka Go Grippers została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ten pojazd to zabawka, która przypadnie do gustu każdemu dziecku. Ma otwieraną pokrywę, dzięki której można przewozić różne rzeczy.


Oball Zestaw 12el. 81506
38 zł

Oball Zestaw 12 el. to kolorowe elementy o różnych kształtach przeznaczone dla dzieci od urodzenia. Niektóre części można połączyć ze sobą tworząc barwny łańcuch, na którym można zawiesić zabawki. Zabawki wykonane zostały z miękkich, elastycznych materiałów dzięki czemu doskonale sprawdzą się jako gryzaki, niezastąpione w bolesnym okresie ząbkowania.


Oball Zjeżdżalnia z samochodzikiem
233 zł

Zjeżdżalnia z samochodzikiem marki Oball to zabawka z mnóstwem niepodzianek, które na pewno zaskoczą Twojego malucha. Zjeżdżalnia posiada zapadkę, trampolinęruchomy podnośnik wydający realistyczny dźwięk przy podnoszeniu samochodzika do góry. Na zjeżdżające autko czekają przeszkody zmieniające kierunek jazdy. Do zjeżdżalni dołączony jest 1 samochodzik.


Oball Pływająca kula H2O O-Float
29 zł

Pływająca kula H2O O-Float to zabawka unosząca się na wodzie podczas kąpieli. Przemyślana dziurowana konstrukcja pojemnika zapewnia jednocześnie dobry chwyt zabawki jak i zapobiega powstawaniu pleśni dzięki wodzie, która natychmiast wylewa się z pojemnika. Materiał z jakiego wykonano kulę jest miękki i elastyczny. H2O O – Scoop sprawdzi się doskonale jako towarzysz codziennej kąpieli.


Oball Kula Dopasuj kształty Jungle Adventures
69 zł

Kula Dopasuj kształty Jungle Adventures to zabawka, która może stać się pierwszą układanką dziecka. Kula wykonana została z miękkich materiałów, które są bezpieczne dla małego dziecka. Wkładając figurki zwierzątek do otworów w kuli dziecko rozwija zdolność logicznego myślenia a żywe kolory rozbudzą jego ciekawość.


Oball Pojemnik na zabawki H2O O – Scoop
65 zł

49 zł

Pojemnik na zabawki H2O O – Scoop to zabawka i pojemnik do przechowywania innych zabawek w jednym. Przemyślana dziurowana konstrukcja pojemnika zapewnia jednocześnie dobry chwyt zabawki jak i zapobiega powstawaniu pleśni dzięki wodzie, która natychmiast wylewa się z pojemnika. H2O O – Scoop sprawdzi się doskonale jako towarzysz codziennej kąpieli.


Oball Go Grippers Różowe autka 18m+
71 zł

Go Grippers Różowe autka 18m+ to zestaw trzech samochodzików, które dziecięca rączka łatwo chwyci dzięki geometrycznym otworom znajdującym się na nadwoziu. Twoja pociecha szybko pokocha swój pierwszy samochód!


Oball Wibrująca piłka 81514
75 zł

64 zł

Oball Wibrująca piłka to interaktywna zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia. Gdy maluch podrzuci lub potoczy piłkę usłyszy wesołe melodie i poczuje wibracje. Podczas wirowania piłka samodzielnie porusza się po płaskiej powierzchni zachęcając malucha do raczkowania.


Rhino Toys to amerykański producent zabawek progresywnych – zabawek które fascynują nie tylko dzieci ale i dorosłych. Ogromną popularnością cieszą się ich piłki – gryzaki dla niemowląt – Oball. Nawet noworodki mogą ćwiczyć na nich swoje pierwsze chwyty, ponieważ mają atest od 0+. Oball to zabawka dla każdego!

Rhino Toys to amerykański producent zabawek progresywnych – zabawek które fascynują nie tylko dzieci ale i dorosłych. Ogromną popularnością cieszą się ich piłki – gryzaki dla niemowląt – Oball. Nawet noworodki mogą ćwiczyć na nich swoje pierwsze chwyty, ponieważ mają atest od 0+. Oball to zabawka dla każdego!