Olivia Burton 3D Bee OB16AM159
1 019 zł
+ darmowa dostawa

Chcesz mieć pewność, że Twój nowy dodatek nie zostanie przeoczony? Następnie przypnij zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich ciemnoszara tarcza zaimponuje ci od pierwszego wejrzenia pszczołą 3D, która jest osadzona w samym środku.

Olivia Burton Abstract Florals OB16VM11
629 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czuła, romantyczna i nieodparta przez cały czas – taka kobieta nosi zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich tarcza jest ozdobiona delikatnymi kwiatami, dzięki czemu ten dodatek jest naprawdę niepowtarzalny.

Olivia Burton After Dark OB16AD41
571 zł 339 zł
+ darmowa dostawa

Czuły, romantyczny i po prostu nieodparty. To jest dokładnie ta kobieta, która nosi zegarek Olivia Burton na nadgarstku. Ich czarna tarcza przyciągnie Cię na pierwszy rzut oka kwiatowym wzorem, który sprawia, że model ten jest naprawdę nie do pominięcia.

Olivia Burton Artisan OB16AR08
579 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czuła, romantyczna i nieodparta przez cały czas – taka kobieta nosi zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich biała tarcza jest ozdobiona pięknymi kwiatami w pastelowych kolorach, co sprawia, że ten dodatek jest naprawdę niepowtarzalny.

Olivia Burton Big Dial OB15BD83
595 zł 424 zł
+ darmowa dostawa

Zegarek Olivia Burton może dać Twojemu użytkownikowi dawkę elegancji i kobiecości. Fragment kolekcji Big Dial nie jest wyjątkiem. Jak sugeruje nazwa zegarka, najważniejszym elementem jest charakterystyczny czarna tarcza ozdobiona brązowymi dłońmi i indeksami z cyframi rzymskimi.

Olivia Burton Black Dial OB15BL23
595 zł 407 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na romantyczną sukienkę, czy podarte dżinsy, Olivia Burton każdym razem patrzy na twój styl.

Olivia Burton Chrono Szczegóły OB16CG88
877 zł 595 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bez stylowe akcesoria mogą nie być strój jest kompletna. Po przypiąć elegancką markę Wrist Watch Olivia Burton, daj nam prawdę. Biała tarcza ozdobiona trzema wielofunkcyjne ciferníčky informujący o aktualnej daty, dnia tygodnia i 24 godzin czasu.

Olivia Burton Dot Design OB16DD06
595 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Olivia Burton dają użytkownikowi odpowiednią dawkę elegancji i kobiecości. Fragment kolekcji Dot Design nie jest wyjątkiem. Jak sugeruje nazwa zegarka, najważniejszą cechą jest tarcza z motywem kwitnących hortensji, która tworzy idealną parę różowe pozłacany w Mediolanie.

Olivia Burton Enchanted Garden OB16EG113
486 zł 339 zł
+ darmowa dostawa

Zegarki Olivia Burton dają użytkownikowi odpowiednią dawkę elegancji i kobiecości. Kolekcja Enchanted Garden nie jest wyjątkiem. Najbardziej uderzającą cechą jest tarcza ozdobiona charakterystycznym wzorem kwiatowym.

Olivia Burton Enchanted Garden OB16EG136
658 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czuła, romantyczna i nieodparta przez cały czas – taka kobieta nosi zegarek Olivii Burton na nadgarstku. Ich tarcza jest ozdobiona pszczołą z pięknymi kwiatami w pastelowych kolorach, co sprawia, że ten dodatek jest naprawdę niepowtarzalny.

Olivia Burton Flower Show 3D Daisy OB15EG38
782 zł 527 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarek Olivia Burton może dać Twojemu użytkownikowi dobrą dawkę elegancji i kobiecości. Fragment Flower Show nie jest wyjątkiem. Jak sugeruje nazwa zegarka, najbardziej charakterystyczną cechą jest kwiat – stokrotka w twarzowej tarczy zegara, która stanowi idealną parę z czarnym skórzanym paskiem.

Olivia Burton Flower Show 3D Daisy OB16FS94
928 zł 510 zł
+ darmowa dostawa

Zegarki Olivia Burton dają użytkownikowi odpowiednią dawkę elegancji i kobiecości. Trochę poza linią Flower Pokaz nie jest wyjątkiem. Jak sugeruje nazwa zegarka, najważniejszą cechą jest kwiat – stokrotka wewnątrz tarczy zegara ze szczupłymi dłońmi.

Olivia Burton Lace Detail OB16MV96
579 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki Olivia Burton pokochają wszystkie kobiety o romantycznej duszy. Ich szara tarcza przyciąga na pierwszy rzut oka plastikowe kwiaty i liście na dole. Przyjemny pastelowy szary kolor cechuje się gładkością Skórzana pasek. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Olivia Burton Marble Florals OB16MF10
476 zł 322 zł

Zegarki Olivia Burton dają użytkownikowi odpowiednią dawkę elegancji i kobiecości. Kolekcja Marble Florals nie jest wyjątkiem. Najbardziej uderzającą cechą jest marmurowa tarcza ozdobiona charakterystycznym wzorem kwiatowym. Na nadgarstku zegarek jest zapinany na pastelowy niebieski pasek wegański.

Olivia Burton Mother of Pearl OB16MOP01
658 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czuły, stylowy i po prostu idealny. To zegarek brytyjskiej marki Olivia Burton. Ich tarcza w klasycznym stylu zaimponuje ci na pierwszy rzut oka perłową powierzchnią, która gra we wszystkich kolorach w świetle dziennym. Obudowa i uchwyt wykonane są z wysokiej jakości pozłacanej stali.

Olivia Burton Mother of Pearl OB16MOP02
658 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękki, stylowy i po prostu idealny. Są to zegarki brytyjskiej marki Olivia Burton. Ich klasyczna maska patrzy na ciebie od pierwszego wejrzenia z perłową powierzchnią, która odtwarza wszystkie kolory w świetle dziennym. Obudowa i ciąg są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.