Orion cyfrowa waga UH, 50 kg
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cyfrowa waga UH marki Orion pomoże Ci sprawdzić wagę bagażu przed odlotem. Z wagą UH będziesz pewien, że Twój bagaż nie przekroczy limitów.


Orion pudełko z pokrywką Krecik, 4 l
29 zł

Pudełko z pokrywką marki Orion zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jego objętość wynosi 4 litry. Bok pudełka ozdobiony jest motywem ulubionego Krecika. Jest idealne do przechowywania różnych rzeczy w pokojach dziecięcych i nie tylko.


Orion 3-piętrowa komoda Krecik
169 zł

150 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalna komoda marki Orion posiada ulubiony motyw z Krecikiem. Nadaje się do przechowywania ubrań, zabawek, przyborów szkolnych. Komoda ma wysokość 47 cm i jest wyposażona w trzy praktyczne szuflady.


Orion forma ceramiczna Baranek, 34 cm
35 zł

Orion forma ceramiczna Baranek pozwoli na wykonanie tradycyjnego, świątecznego wypieku. Produkt wykonany został z wysokiej jakości glazurowanej ceramiki, a użytkowany prawidłowo z pewnością posłuży długie lata.


Orion forma ceramiczna Zajączek
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Orion forma ceramiczna Zajączek pozwoli na wykonanie tradycyjnego, świątecznego wypieku. Produkt wykonany został z wysokiej jakości glazurowanej ceramiki, a użytkowany prawidłowo z pewnością posłuży długie lata.


Orion pudełko z pokrywką Krecik, 26 l
59 zł

Pudełko z pokrywką marki Orion zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Jego objętość wynosi 26 litrów. Bok pudełka ozdobiony jest motywem ulubionego Krecika i jego przyjaciół. Jest idealne do przechowywania różnych rzeczy w pokojach dziecięcych i nie tylko.


Orion forma silikonowa Baranek
49 zł

Orion forma silikonowa Baranek pozwoli na wykonanie tradycyjnego, świątecznego wypieku. Produkt wykonany został z wysokiej jakości silikonu, dzięki czemu łatwo i wygodne się użytkuje, a ciasto nie przywiera podczas pieczenia.


Orion forma ceramiczna na babkę, 24 cm
59 zł

Orion forma ceramiczna na babkę pozwoli na wykonanie tradycyjnego wypieku. Produkt wykonany został z wysokiej jakości glazurowanej ceramiki, a użytkowany prawidłowo z pewnością posłuży długie lata.


Orion forma ceramiczna do chałki, 33 cm
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Orion forma ceramiczna do chałki pozwoli na wykonanie pysznego wypieku. Produkt wykonany został z wysokiej jakości glazurowanej ceramiki, a użytkowany prawidłowo z pewnością posłuży długie lata.


Orion termometr kuchenny ze stali nierdzewnej 7,5 cm
30 zł

Monitorowanie temperatury przy konserwacji żywności jest kluczowe. Termometr od marki Orion posiada gumowy korek do mocowania do środkowego otworu pokrywy i klips do przymocowania do krawędzi garnka. Zmierzy temperaturę do 110 °C. Jest wykonany z materiałów odpornych na ciepło, takich jak stal nierdzewna i szkło.


Orion żarodporne naczynie ceramiczne z pokrywką, 2 l
105 zł

Naczynie ceramiczne marki Orion z glazurowaną powierzchnią w tradycyjnym stylu to pewność długiej żywotności materiału. Maksymalna temperatura pieczenia wynosi 280 ° C. Objętość naczynia to 6 litrów.


Orion szczypce do wyciągania słoików
17 zł

Konieczność podczas konserwacji żywności to szczypce, aby zapobiec poparzeniu się podczas wyciągania słoików. Te od marki Orion mają antypoślizgową warstwę, więc słoik nie wyślizgnie się podczas wyciągania. Wykonane są ze stali nierdzewnej, uchwyt jest plastikowy.


Orion wieko do pasteryzacji UH/83/68
15 zł

Pomoc przy konserwacji zapewnia wieko do pasteryzacji – wieko od marki Orion posiada metalowe kulki może być użyte do słoików o dwóch różnych rozmiarach. Można ustawić w dwóch pozycjach zgodnie z żądanym ciśnieniem. Wykonane jest z plastiku, a kolor dostarczanego towaru zależy od stanu magazynowego.


Orion butla 4,2 l z kranikiem i stojakiem
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Butla z kranikiem nadaje się na imprezy, przyjęcia w ogrodzie i inne okazje. Butla Orion z kranikiem do nalewania może być przeznaczona na owocowe soki, lemoniady i inne napoje. Szeroki otwór do napełniania umożliwia łatwe czyszczenie. Drewniane wieko posiada silikonową uszczelkę.


Orion butla 4 l z kranikiem
59 zł

Stylowa, szklana butla z kranikiem będzie ulubieńcem każdej imprezy. Butla Orion z kranikiem do nalewania może być przeznaczona na owocowe soki, lemoniady i inne napoje. Nie nadaje się do serwowania gorących płynów.


Orion butla 6,5 l z kranikiem
89 zł

Szklana butla z kranikiem stworzona przez markę Orion posłuży jako praktyczny pojemnik na soki owocowe lub lemoniady. Szklana pokrywa z silikonową uszczelką zabezpieczy zawartość. Nie nadaje się do serwowania gorących płynów.


Orion patelnia żeliwna z deską do krojenia 22 cm
59 zł

Patelnia żeliwna z drewnianą deską do krojenia nadaje się do przygotowywania potraw na wszystkich rodzajach kuchenek. Bardzo oryginalne serwowanie potraw zapewnono dzięki drewnianej desce do krojenia. Średnica patelni wynosi 22 cm.


Orion Termos-puszka 0,4 l SOWA
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Termos w kształcie puszki z motywem sowy zachwyca już na pierwszy rzut oka. Woda utrzymuje ciepło do 12 godzin, a po ostygnięciu będzie orzeźwiająca nawet po 8 godzinach. Plastikowe poidełko, które jest zintegrowane z pokrywką z silikonowym uszczelniaczem, ułatwia picie.


Orion Termos-puszka 0,5 l Dziewczynka&chłopiec
43 zł

Termos może w kształcie puszki z napisem spodoba się na pierwszy rzut oka. Woda utrzymuje ciepło do 12 godzin, a po ostygnięciu będzie orzeźwiająca nawet po 8 godzinach. Plastikowe poidełko, które jest zintegrowane z pokrywką z silikonowym uszczelniaczem, ułatwia picie.


Orion Termos-puszka 0,7 l Zamek
49 zł

Termos w kształcie puszki z motywem zamka zachwyca już na pierwszy rzut oka. Woda utrzymuje ciepło do 12 godzin, a po ostygnięciu będzie orzeźwiająca nawet po 8 godzinach. Plastikowe poidełko, które jest zintegrowane z pokrywką z silikonowym uszczelniaczem, ułatwia picie.


Orion patelnia żeliwna 25 cm
79 zł

Nowość

Patelnia żeliwna pomoże przygotować smaczne dania z mięsa, warzyw i ziemniaków. Można postawić naczynie z gotowym posiłkiem na drewnianej desce i podawać jedzenie bezpośrednio na patelni, co ułatwi znacząco serwowanie posiłków.


Orion rondel PERFECT, 12 cm
39 zł

Rondel PERFECT marki Orion wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki grubszemu dnu, zapewnia ekonomiczną kuchnię. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcji. Objętość naczynia wynosi 0,6 litra.


Orion słoik szklany z klamrą BELA serce 1 l
17 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Słoik BELA zamykany na klamrę, z ozdobą w formie serca, ze szkła, od marki Orion. Posiada silikonową uszczelkędrucianą klamrę. Odpowiedni do przechowywania warzyw i owoców.


Orion Żeliwna patelnia 16 cm
35 zł

29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Żeliwna patelnia o średnicy 16 cm nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym do indukcji. Dzięki tej żeliwnej patelni możesz również przygotować dania w piekarniku.


Orion garnek ze stali nierdzewnej ANETT 0,7 l z pokrywką
69 zł

Garnek ANETT marki Orion o pojemności 0,7 litra został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki znakomitym właściwościom termo-akumulacyjnym zapewnia zdrowe i ekonomiczne gotowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek.


Orion garnek ze stali nierdzewnej ANETT 1,9 l z pokrywką
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Garnek ANETT marki Orion o pojemności 1,9 litra został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki znakomitym właściwościom termo-akumulacyjnym zapewnia zdrowe i ekonomiczne gotowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek.


Orion nierdzewna płyta grillowa ze stojakiem, 40x26 cm
67 zł

Nierdzewna płyta grillowa 38,5× 22,5 × 3 cm marki Orion świetnie sprawdzi się podczas przygotowywania kurczaka, warzyw, ziemniaków i innych potraw na grillu lub w piekarniku. Płyta ma otwory w jednej części, przez które przenika ciepło.


Orion stalowy szybkowar PROFI, 3,5 l
119 zł

Szybkowar Profi marki Orion wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiada trójwarstwowe dno Acoutermic. Jest wyposażony w elastyczną pokrywkę z ukształtowanym uchwytem. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek. Objętość garnka wynosi 3,5 litra.


Orion Patelnia COOKCELL nieprzywierająca powierzchnia, 3 warstwy pr. 28 x 7 cm
235 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Głęboka patelnianieprzywierającą powierzchnią posiada dużą liczbę punktów, które zapewniają zwiększony transfer ciepła i ochronę termiczną. Patelnia może być umieszczona w piekarniku, w temperaturze do 260°C . Orion patelnia COOKCELL nieprzywierająca powierzchnia 3 warstwy pr. 28 × 7 cm nadaje się również do mycia w zmywarce.


Orion płyta do grillowania Grande, 42 x 27 x 5,5 cm
134 zł

Rozdzielona płyta do grillowania Orion Grande z miejscem do pieczenia mięsa, jajek lub warzyw. Dzięki nieprzylegającemu materiałowi, dania mogą być przyrządzane z minimalną ilością tłuszczu.


Orion rondel z pokrywą Morreti Grande, 16 cm
155 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalny rondel z pokrywą Morreti Grande marki Orion to luksusowy trójwarstwowy garnek z miedzianym korpusem. Ma doskonałą przewodność cieplną i nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, włącznie z indukcją. Objętość rondla wynosi 1,25 litra.


Orion patelnia żeliwna do zapiekania 27,5 cm
59 zł

Żeliwna patelnia do zapiekania nadaje się do przygotowywania potraw na wszystkich rodzajach kuchenek, a dzięki swojej wysokości idealnie nadaje się do pieczenia w piekarniku. Średnica patelni wynosi 27,5 cm.


Orion garnek ze stali nierdzewnej ANETT 3 l z pokrywką
105 zł

Garnek ANETT marki Orion o pojemności 3 litrów został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki znakomitym właściwościom termo-akumulacyjnym zapewnia zdrowe i ekonomiczne gotowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek.


Orion patelnia do naleśników Grande, 7 szt.
109 zł

90 zł

Nowość

Patelnia do naleśników Orion Grande wykonana jest z wysokiej jakości nieprzywierającej powierzchni Pfluon Granit. Jej średnica wynosi 27 cm i nadaje się do smażenia 7 naleśników naraz. Dodatkowo sprawdzi się we wszystkich rodzajach kuchenek włącznie z indukcją.


Orion chromowany ruszt do grillowania, 24x16,5 cm
15 zł

Ruszt wykonany z chromowanej stali od marki Orion umożliwia przygotowanie pieczeni tak, aby nie leżała bezpośrednio na podłożu i piekła się do perfekcyjnego efektu. Może być stosowany w naczyniach o różnych rozmiarach, ale najlepiej sprawdza się w naczyniu Grande.


Orion Konserwujący słoik + pokrywka 0,5 l KARO N 8 szt
30 zł

Słoik z pokrywką marki Orion na konserwowanie owoców, warzyw, grzybów, lub też do przechowywania suszonych owoców, ziół i orzechów o pojemności 0,5 l. Słoik posiada pokrywkę w czerwonobiałe kostki.


Orion rondel PERFECT, 16 cm
46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rondel PERFECT marki Orion wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki grubszemu dnu, zapewnia ekonomiczną kuchnię. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcji. Objętość naczynia wynosi 1,25 litra.


Orion patelnia WOK GRANDE 32 cm ze szklaną pokrywką
166 zł

Masywna głęboka patelnia WOK z pokrywką szklaną, od marki Orion. Patelnia o średnicy 32 cm posiada wysokiej jakości nieprzylegającą powierzchnię, która pozwala na zdrowsze przygotowywanie potraw przy użyciu minimalnej ilości tłuszczu. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcji.


Orion garnek ze stali nierdzewnej ANETT 8,2 l z pokrywką
149 zł

Garnek ANETT marki Orion o pojemności 8,2 litra został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki znakomitym właściwościom termo-akumulacyjnym zapewnia zdrowe i ekonomiczne gotowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek.