Ostatní Biała wazelina 100 ml kosmetycznych
11 zł

Jest to bardzo pomocne w rzęsy i brwi. Wazelina biała kosmetyczna jakości leku hipoalergiczne (zminimalizować reakcje alergiczne), bezzapachowego i undyed. Może być stosowany do skóry suchej i wrażliwej, takie jak ochrona przed zamarzaniem zrogowaciałej i popękanej skóry rąk i stóp. .


Ostatní Pedicure Set Lifetime Beauty 7 szt
9 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lato nadchodzi! Zestaw zawiera wszystko, czego potrzeba, aby dostosować paznokcie i skórę na nogach. Skrobak do usuwania twardej skóry, a następnie zmodyfikować plik za pomocą gwoździ i polerowania. Separatory piankowe pomóc wytrzeć na gwoździu.


58 zł

Bezpieczne BIOglide z unikalną kompozycję został opracowany na podstawie badań pogłębionych spełniać surowe kryteria do łagodzenia suchości pochwy, 100% naturalnego składu i ochrony przed infekcjami. .


Ostatní Wodoodporna brokat usta usta Glitter-25%
67 zł

50 zł

Promocja

Wodoodporna brokat warga – must-have! Brokat na ustach trwa do 8 godzin, są wodoodporne i może być z nimi jeść, pić, całować i aplikacje nie zostaną uszkodzone. Mają laser polerowane krawędzie, więc nie uszkodzić oko (jeśli się do niego) lub nie przeszkadza w przypadku połknięcia.