Paradiso Bujak gąsienica
83 zł 75 zł

Raty 10x0 %

Bujak gąsienica marki Paradiso zagwarantuje niezapomnianą zabawę dla najmłodszych. Huśtawka posiada wygodne uchwyty dostosowane do małych rączek dzieci. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

Paradiso gra - łowienie
93 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doskonała zabawka-gra dla małych rybaków marki Paradiso przeznaczona jest dla 1–2 graczy. Pakiet zawiera 2 wędki i 6 żółtych kaczek. W środku obszaru gry znajduje się zasilany baterią silnik, który porusza wodę w jednym kierunku. Złap wszystkie kaczki!

Paradiso Zjeżdżalnia Dino
143 zł 119 zł

Raty 10x0 %

Wspaniała zjeżdżalnia Dino sprawi, że Twoje pociechy nie będą chciały skończyć zabawy w ogrodzie. Posiada trwałą i stabilną konstrukcję. Dodatkowo motyw dinozaura uatrakcyjni zabawę i przeniesie malucha w **beztroską, barwną krainę **.

Paradiso piaskownica z pokrywą Królik - żółta
233 zł 199 zł

Raty 10x0 %

Plastikowa piaskownica w kształcie królika będzie idealnym uzupełnieniem Waszego ogrodu. Żółty kolor pięknie skomponuje się z zielenią ogrodu, a Twoje dzieci pokochają piaskownicę.

Paradiso piaskownica żaba z pokrywą
233 zł 199 zł

Raty 10x0 %

Wielofunkcyjna piaskownica z tworzywa sztucznego w kształcie żaby. Piaskownica może być również używana jako basen. Wewnątrz znajdują się dwa siedziska dla dzieci. Zestaw zawiera pokrywę w postaci główy żaby, która chroni piasek przed deszczem i brudem.

Paradiso piaskownica żółw z pokrywą
233 zł 199 zł

Raty 10x0 %

Piaskownica z tworzywa sztucznego w kształcie żółwia, może być również używana jako basen. Ma dwa miejsca do siedzenia. W zestawie jest pokrywa, która chroni piasek przed deszczem niczym pancerz.

Paradiso Piaskownica z basenem - składany krab
79 zł 77 zł

Raty 10x0 %

Piaskownica składany krab marki Paradiso idealnie nadaje się do zabaw w ogrodzie. Wykonana jest z tworzywa sztucznego i przeznaczona dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. W zestawie znajduje sie pokrywa, która może też służyć jako druga piaskownica lub basen.

Paradiso Piaskownica muszelka
69 zł

Raty 10x0 %

Piaskownica marki Paradiso składa się z 2 elementów w kształcie muszli. Jeden z nich może być stosowany jako pokrywa lub dodatkowa piaskownica. Wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Dzieci mogą wygodnie usiąść na jej brzegach.

Paradiso Piaskownica z pokrywą Sunflower-5%
160 zł 152 zł

Wyprzedaż

Piaskownica z pokrywą Sunflower marki PARADISO to piaskownica która kształtem przypomina słonecznik. Pokrywa chroni przed deszczem i szkodnikami. Wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Kształt i charakterystyka koloru zachęci do zabawy na świeżym powietrzu każdego malucha.

Paradiso niebieski namiot z 50 kulkami
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niebieski namiot marki Paradiso z pięknym wzorem podwodnego świata, został wyposażony w 50 kulek. Namiot można łatwo zdemontować i przechowywać. Dzięki specjalnemu uchwytowi na pokrywie, przenoszenie namiotu nie stanowi problemu. Dzięki 30+ ochrone przeciwsłonecznej jest idealnym dodatkiem na plażę.

Paradiso różowy namiot z 50 kulkami
140 zł 132 zł

Raty 10x0 %

Różowy namiot marki Paradiso z pięknym wzorem z sercami, został wyposażony w 50 kulek. Namiot można łatwo zdemontować i przechowywać. Dzięki specjalnemu uchwytowi na pokrywie, przenoszenie namiotu nie stanowi problemu. Dzięki 30+ ochrone przeciwsłonecznej jest idealnym dodatkiem na plażę.

Paradiso Zjeżdżalnia słoń
375 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Niesamowita, duża zjeżdżalnia Paradiso jest idealna do dziecięcych zabaw w ogrodzie. Kształtem przypomina słonia, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. Zjeżdżalnia jest odpowiednia dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Paradiso stół piknikowy z parasolem
295 zł

Raty 10x0 %

Stół piknikowy z parasolem upiększy każdy ogród. Przy stole dzieci mogą jeść, bawić się lub malować. Stół marki Paradiso jest odpowiedni dla 4 dzieci. Parasol jest idealny do bezpośredniej ochrony przeciwsłonecznej. Został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.