PEG PEREGO krzesełko do karmienia Tatamia Follow Me
1 235 zł

1 150 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tatamia Follow Me to wielofunkcyjne krzesełko dla dziecka, które można używać od urodzenia aż do 3 lat. Krzesełko 3w1 – leżaczek, kołyska, krzesełko. Jest wyposażony w tak zwany system hamowania Stop & Go dla bezpiecznego i łatwego przemieszczania krzesełka.


PEG PEREGO Dwustronna wkładka do wózków i krzesełek
125 zł

Peg Perego dwustronna wkładka znajdzie zastosowanie w wózkach i krzesełkach. Wykonana jest z miękkiego materiału, dzięki czemu zapewni dziecku komfort. Wkładka ochroni tapicerkę wózka przed zabrudzeniami.


PEG PEREGO Folia przeciwdeszczowa Aria Twin 2014
169 zł

Folia przeciwdeszczowa Aria Twin marki Peg Perego przeznaczona jest dla podwójnego wózka Aria Twin. Produkt zapewni dzieciom ochronę przed deszczem oraz wiatrem, pozwalając na spacery nie tylko w pogodne dni. Przeźroczysty materiał pozwoli mieć kontrolę nad tym co maluszki robią.


PEG PEREGO Pałąk z zabawkami do krzesełka
79 zł

69 zł

Pałąk z zabawkami marki Peg Perego dedykowany jest dla krzesełek do karmienia od tego producenta. Wyposażony został w 3 maskotki-zwierzątka, które przyciągną i zajmą uwagę maluszka. Produkt podczas zabawy wpłynie na rozwój i wyobraźnię malca.


PEG PEREGO Stelaż BOOK S 2016 Jet
1 145 zł
+ darmowa dostawa

Peg Perego stelaż BOOK S posiada skórzaną rączkę oraz bezobsługowe gumowe koła. Stelaż posiada duży, praktyczny i łatwo dostępny kosz na zakupy. Skrętne przednie koła z amortyzacją zapewnią łatwość prowadzenia oraz manewrowania.


PEG PEREGO Zestaw Modular ELITE 2017
1 645 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Peg Perego zestaw Modular Elite składa się z fotelika Primo Viaggio SL, gondoli Navetta Elite oraz torby na akcesoria dziecięce. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia.


PEG PEREGO Uchwyt na kubek
45 zł

Uchwyt na kubek dedykowany jest do modelu PEGPEREGO od tego producenta. Nadaje się na różne rozmiary butelek, dzięki któremu zawartość butelki będzie stabilna. Produkt jest łatwy w montażu komfortowe trzymanie napoju zawsze pod ręką.


PEG PEREGO Krzesełko do karmienia Siesta 2014
740 zł

Krzesełko do karmienia Siesta 2014 marki Peg Perego z regulacją wysokości, przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Wielofunkcyjny produkt, który łatwo dostosujesz do wieku dziecka, idealnie sprawdzi się do jedzenia, zabawy i spania. Regulacja pozycji oparcia oraz miękkie wyściełanie z EKO-skóry zapewnią maksymalny komfort Twojemu dziecku.


PEG PEREGO wózek dziecięcy 3w1 Modular XL
849 zł

Wózek dziecięcy Peg Perego Modular XL jest unikalny dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Praktyczny zestaw, który z wózka stworzy system podróżny. System spełnia wymagania dla wygody noworodka i składa się z gondolki, fotelika samochodowego oraz torby na akcesoria do przewijania.


PEG PEREGO Pałąk do wózka Pliko Mini 2014
95 zł

Pałąk do wózka marki Peg Perego dedykowana jest dla wózków z serii Pliko Mini. Praktyczne akcesorium zabezpieczy przed wypadnięciem dziecka z siedziska, gdy nie jest ono przypięte pasami bezpieczeństwa. Produkt umożliwi szybki i łatwy montaż do konstrukcji pojazdu.


PEG PEREGO Siedzisko Pop Up Completo 2017
1 115 zł
+ darmowa dostawa

Peg Perego Pop Up Completo to wygodne siedzisko sportowe. Siedzisko można zamontować na stelażu zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie posiada 4-stopniową regulację aż do pozycji leżącej.