Pink Lining organizer do wózka STROLLER ORGANISER
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalny i stylowy organizer może być z łatwością przymocowany do wózka. Model ten został wykonany z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością oraz jest łatwy w czyszczeniu.

Pink Lining plecak
332 zł

Raty 10x0 %

Jeśli wybierasz się w podróż z dziećmi i szukasz wyjątkowo lekkiego plecaka, to właśnie go znalazłeś. Będziesz zawsze miał wolne ręce, a jeśli nie chcesz nosić plecaka na ramionach, możesz po prostu przymocować go do uchwytu wózka. Wzór z kolorowymi papugami wprowadzi do Twojego życia tropikalny raj i rozświetli szary dzień!

Przestronna przednia kieszeń jest przeznaczona dla rodziców, a wszystkie niezbędne dziecku przedmioty doskonale zmieszczą się wewnątrz.

Pink Lining Plecak do przewijania
499 zł

Raty 10x0 %

Plecak do przewijania od marki Pink Lining jest przeznaczony dla wszystkich rodziców, którzy cenią sobie ponadczasowy i prosty design. Dwa długie, regulowane paski pozwalają dopasować plecak do nastroju. Zwykły pasek w prążki lub kolorowy w motyle? Po prostu wybierz!

Pink Lining torba do przewijania
499 zł

Raty 10x0 %

Nowa torba do przewijania od marki Pink Lining łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Wygląda jak nowoczesna torebka z podwójnym zamkiem, a nie jak torba na wózek. A jednak można zawiesić ją na każdym wózku! Dzięki monochromatycznemu materiałowi, z którego jest wykonana, możesz połączyć ją z dowolnym wariantem kolorystycznym Twojego wózka. Dwie oddzielne komory torby, każda zapinana na zamek, pozwalają utrzymać porządek wewnątrz – jedna sekcja jest przeznaczona dla dzieci, druga dla rodziców. Wewnątrz torby znajdziesz piękną podszewkę z kokardkami – logo Pink Lining, wiele kieszeni, małą saszetkę z tego samego materiału co powierzchnia torebki, kieszeń na telefon komórkowy, karabińczyk na klucze i inne.

Pink Lining torba do wózka YUMMY MUMMY
429 zł 369 zł

Raty 10x0 %

Funkcjonalna torba do wózka z dwoma obszernymi bocznymi kieszeniami z płótna, model charakteryzuje się pięnym wykończeniem oraz wysoką jakością wykonania. Torebka posiada regulowany pasek na ramię, który zapewnia znakomite dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Dużym atutem jest również stylowy design.

Pink Lining Torba MUM ON THE RUN
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mała, praktyczna torebka marki Pink Liningprzyda się przy każdym, krótkim wyjściu z domu z maleństwem. W torebce znajduje się podkładka do przewijania, utrzymana w tym samym stylu, co torba.