Plan Toys Kreatywny domek dla lalek
635 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kreatywny domek dla lalek marki Plan Toys. Dom składa się z trzech części, które mogą być różnie ustawiane. Wyposażony jest w schodki i dwa panele słoneczne na dach. W komplecie także zestaw mebli.

Plan Toys Drewniany chodzik z ptaszkami
435 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany chodzik z ptaszkami marki Plan Toys to doskonały wybór dla małych dzieci, które uczą się chodzić. Chodzik wydaje dźwięk, który zachęcia dziecko do dalszego pchania i chodzenia. W zabawce znajdują się dwa ptaszki oraz 16 klocków.

Plan Toys Drewniana plansza z obrazkami i kołeczkami
145 zł

Drewniana plansza z obrazkami i kołeczkami od marki Plan Toys to kreatywna zabawka, która prócz wielogodzinnej rozrywki, zapewni rozwój każdego dziecka. Zestaw zawiera 3 wzory kart, które posłużą to stworzenia wyjątkowych kompozycji.

Plan Toys Mój pierwszy telefon PLTO-5674
37 zł

Drewniany telefon marki Plan Toys jest idealny dla dzieci, które wykazują zainteresowanie telefonem swoich rodziców. Zabawka posiada wbudowana lupę. Wyglądem przypomina prawdziwy aparat komórkowy i nie trzeba go ładować.

Plan Toys Drewniany młotek
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klasyczny drewniany młotek z ekologicznej firmy Plan Toys. Ta zabawka pomaga dzieciom poprawić koordynację ręka-oko, poprawić poziomowanie, kształtować i celować w umiejętności.

Plan Toys Konik na biegunach Pegaz
444 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka Konik na biegunach Pegaz firmy Plan Toys. Wykonana jest z ekologicznego, gumowego drewna. Między skrzydłami znajduje się podpórka na pasek, która wraz ze schodkami i uchwytami pozwala na łatwe i bezpieczne huśtanie.

Plan Toys puzzle - kółeczka zębate
143 zł 137 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Umieść kawałki układanki i obserwuj ich niesamowity ruch, obracając koła zębate. Puzzle mogą być inaczej skomponowane. Koła zębate mogą być łatwo uchwycone przez uniesione kształty.

Plan Toys Drewniany zlewozmywak i lodówka
239 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany zlewozmywak i lodówka marki Plan Toys to nieodzowny element dla każdego malucha lubiącego bawić się w dom. Realistycznie wyglądające wyposażenie pobudza wyobraźnię dzieci oraz stanowi ciekawą dekorację w świecie zabawek dziecięcych.

Plan Toys Znaki drogowe i światła
77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Znaki drogowe i światła marki PLAN TOYS to zestaw 14 elementów, który wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody. Twoje dziecko poznapodstawowe znaki drogowe oraz nauczy się zasad bezpiecznego poruszania po ulicy. Zabawka zachęci do zabawy swoim wyglądem, funkcjonalnością oraz kolorystyką.

Plan Toys kaktus

Plan Toys kaktus

Ocena: 5
94 zł

Drewniana gra – kaktus marki Plan Toys to doskonała rozrywka dla najmłodszych. Cała zabawa polega na dodawaniu kolejnych elementów w ten sposób by kaktus się nie przewrócił. Maksymalnie może bawić się do 4 dzieci.

Plan Toys EKO - zestaw do krojenia zieleniny
97 zł

Zestaw do krojenia zieleniny marki Plan Toys to doskonała zabawka, która rozwinie zdolności motoryczne dziecka. 5 elementów do krojenia: ogórek, pomidor, grzyb, szalotka oraz papryka są połączone ze sobą rzepem, który umożliwia w łatwy sposób scalić pocięte warzywa.

Plan Toys klocki kształty i kolory
97 zł

Zestaw klocków marki Plan Toys to doskonała zabawka, która rozwinie u Twojego dziecka zdolności motoryczne oraz koordynacje wzrokowo-ruchowe. Pakiet składa się z 16 elementów, które dzielą się na 4 kolory, kształty oraz rozmiary.

Plan Toys Bębenek cajón
204 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bębenek cajón ożywi każdą kapelę i obudzi w dziecku małego muzyka. Dzięki niemu dziecko zapozna się z pierwszymi rytmami i piosenkami. Zabawka rozwija poczucie rytmu i słuch muzyczny.

Plan Toys Drewniana kuchenka
123 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana kuchenka marki Montessori to wyjątkowy przyrząd w każdej dziecięcej kuchni. Starannie wykończona drewniana kuchenka pozwoli Twojemu maluchowi na długie zabawy kulinarne. Kuchenka wyposażona jest w dwa palnikipatelnię z łopatką, jest też niezwykle poręczna dzięki czemu łatwo ją przenieść.

Plan Toys akrobata na linie
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Akrobata na linie marki Plan Toys jest doskonałą zabawką dla zainteresowanych światem dzieci. To eskcytujący sposób na zapoznanie się z pojęciem grawitacji oraz rozwijanie koordynacji oko-ręka. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Plan Toys autko dziecięce
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

To kolorowe autko ma elastyczny korpus, który reaguje na dotyk Twojego dziecka. Pomaga rozwijać umiejętności wizualne i ruchowe. Podczas gry każdy element wciąż się porusza, co zachwyci malucha.

Plan Toys Chwyć piłkę
28 zł 26 zł

Ciesz się zabawą przy łapaniu piłki do kubka! Mały uchwyt ma na środku sznurek w kształcie kuli. Piłka jest rozbita i łapana w niebieski kubek.

Plan Toys EKO - zestaw do krojenia owoców
83 zł 66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw do krojenia owoców marki Plan Toys składa się z 5 owoców: pomarańczy, kiwi, truskawki, cytryny oraz jabłka. Wszystkie elementy są łączone ze sobą rzepem, co pozwala je łatwo składać i przygotowywać do ponownego cięcia.

Plan Toys Frezowanie pastelowych koralików
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ułóż sznurek pełen różnych kształtów. Dzieci będą się dobrze bawić. Zachęcają dzieci do rozwijania zdolności motorycznych, kreatywności, koncentracji i cierpliwości.

Plan Toys gwiżdżąca piłka
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piłka zachęca dzieci do odkrywania dźwięku oraz poprawia zdolności motoryczne podczas chwytania i ściskania. Gdy naciśniesz przyciski, piłka wyda dźwięk, który pobudzi zmysły dziecka.

Plan Toys klocki do układania 40 szt. pastelowe
105 zł 87 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prosty zestaw klocków, który wpływa na rozwój dziecięcej kreatywności oraz wyobraźni. Klocki powinny być jedną z podstawowych zabawek dydaktycznych każdego malucha.

Plan Toys Lis na kółkach
61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ten mały lis jest idealny do małych rączek. Przesuń lisa na kółkach, a on wynagrodzi cię delikatnym ruchem ciała. Ten pingwinek jest popularny wśród dzieci.

Plan Toys Pierścionki pastelowe
65 zł 61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pastelowy zestaw pierścieni pomaga dzieciom nauczyć się rozmiarów i kolorów. Dzieci uczą się umieszczać kolorowe pierścienie na patyku i kończyć piłką. Pierścienie mają delikatne pastelowe kolory

Plan Toys Pingwin na kółkach
71 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ten mały pingwin jest idealny do małych rączek. Przesuń pingwina na kółkach, a on wynagrodzi cię falującymi skrzydłami. Ten pingwinek jest popularny wśród dzieci.

Plan Toys plansza z figurami geometrycznymi
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana plansza z kolorowymi, geometrycznymi figurami ćwiczy logiczne myślenie, kolory i kształty. Kolorowa gra przyciągnie uwagę dziecka, które na pewno zechce dowiedzieć się, gdzie przyporządkować kształt.

Plan Toys pływająca wyspa
98 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kąpiel będzie jeszcze ciekawsza dzięki tej pływającej wyspie. Jest idealna do wanny lub na basen. Piaszczystą wyspę z palmą doskonale uzupełnia krab, żółw i muszle, z którymi dziecko może nurkować.

Plan Toys Połowy magnetyczne
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Połowy magnetyczne to gra, w której dzieci próbują łapać ryby z pomocą Eskimosa wokół lodowca. Przenieś Eskimosa do wielkiej dziury, aby złapać rybę.

Plan Toys przeciekające miseczki
77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wesoła zabawka do wody składająca się z trzech przeciekających miseczek. Dzieci mogą eksperymentować z wodą i różnymi rozmiarami mis. Jak szybko lub wolno będzie płynąć woda przez miski?

Plan Toys przenośny domek dla lalek
649 zł 549 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zbuduj wraz z dzieckiem domek dla lalek wedle Waszych własnych upodobań. Dom składa się z trzech jednostek, które można rozmieszczać na różne sposoby, przesuwając i dostosowując. Zawiera łącznie 20 elementów.

Plan Toys puzzle - ubrania i pory roku
81 zł 77 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ten kolorowy zestaw uczy dzieci jak należy ubierać się w zależności od warunków pogodowych. Obróć elementy do góry nogami, aby uzyskać szablon dla jeszcze większej zabawy!

Plan Toys składana rakieta
82 zł 66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw kolorowych elementów, z którego można skonstruować rakietę. Zabawka rozwija wyobraźnię dzieci, motorykę oraz uczy je kolorów i kształtów.

Plan Toys Tama bobra
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pomóż bobrowi przy zaporze. Użyj paska, aby wysunąć poszczególne paski. Ale uważaj, żeby bóbr nie upadł. Kto uratuje życie bobra, wygrywa.

Plan Toys tamburyn do ręki
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tamburyn to świetny instrument muzyczny dla każdej orkiestry. Ma przyjemny uchwyt dla małych dłoni dziecka. Po prostu potrząśnij nim lub zapukaj i rozpocznij koncert.

Plan Toys wieża równowagi
65 zł

Wieża równowagi to świetne połączenie zabawy i nauki. Ułóż klocki i dyski według koloru lub zbuduj wieżę, tworząc różne wzory, aby wieża nie runęła.

Plan Toys zabawka owca
94 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dzieci mogą połączyć pasujące kolory, tworząc owieczkę. Owca jest podzielona na kilka części, a główna część jest z główką.

Plan Toys żaglówka z niedźwiedziem polarnym
46 zł 40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ten mały niedźwiedź polarny płynie prosto z Bieguna Północnego. Nie może się doczekać zabawy w wannie. Oprócz żeglowania lubi nawet nurkować i zapewniać towarzystwo dzieciom podczas kąpieli.

Plan Toys Zawodnik na pochyłej powierzchni
181 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany autostrada z trzema kolorowymi samochodami. Wyślij samochody w dół i zobacz, który będzie najszybszy. Możesz ponownie uruchomić samochody i obserwować, jak mkną wzdłuż toru.

Plan Toys Zbieranie jagód
77 zł 72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy możesz zebrać wszystkie jagody z buszu? Najpierw przeszukaj całe runo leśne. Poszczególne jagody są zawieszane na pniu i zbierane za pomocą ostrzy. Ale ostrożnie, żadna jagoda nie może spaść!

Plan Toys zestaw dla zwierząt domowych
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Z tym zestawem przygotujesz dzieci do odpowiedzialności, zanim zaczną zajmować się prawdziwymi zwierzętami. Ten zestaw zawiera: żywność, miskę, szczotkę, zabawkę (piłkę), kołnierz, smycz i futerał do przenoszenia zwierząt.

Plan Toys zestaw garnków
110 zł

Akcesoria kuchenne dla wszystkich, małych kucharzy. Zestaw garnków jest nieodzowną częścią wyposażenia. Zestaw zawiera patelnię, garnek z pokrywką, rondel, szpatułkę i dużą łyżkę. Realistycznie wyglądające zabawki marki Plan Toys.

Plan Toys zjeżdżalnia dla piłki - drzewo
153 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kolorowa zjeżdżalnia dla piłki w kształcie drzewa, wykonana jest z wysokiej jakości drewna. Włóż piłkę do otworu i obserwuj, jak turla się spiralą w dół. Piłeczka dobrze leży w dłoni dziecka.

Plan Toys Balansujące Małpki
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Balansujące Małpki marki Plan Toys. Zawieś małpki po obu stronach palmy, w taki sposób aby nie przechylała się ona w żadną stronę. Wspaniała zabawa ćwicząca zdolności manualnematematyczne dziecka. Wymiary produktu: 27,5 × 8,5 × 20,0 cm

Plan Toys Bębenek PLTO-6404
107 zł

Drewniany bębenek marki Plan Toys jest idealny do zapoznania dziecka z instrumentami muzycznymi. Może dzięki graniu na bębenku wyrośnie na światowej sławy muzyka. Gra na instrumencie rozwija poczucie rytmu oraz zdolności motoryczne.

Plan Toys Deszczowa różdżka
55 zł 53 zł

Magiczna Deszczowa różdżka pozwalająca nie tylko przywoływać deszcz. Jej odgłos przypominający dźwięk kropel deszczowych jest często stosowanym motywem w muzyce współczesnej. Może również budować atmosferę podczas opowiadania strasznych historii.

Plan Toys Drewniany pojazd helikopter
57 zł 48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany pojazd helikopter marki PLAN TOYS to strażacki śmigłowiec z ruchomymi śmigłami oraz wesołym pilotem poruszającym główką. Wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody. Ciekawa kolorystyka oraz kształty stymulują zmysły dziecka.

Plan Toys Drewniany rowerek, jeździk
209 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany rowerek, jeździk marki Plan Toys to stabilny rowerek dziecięcy na czterech kółkach, który umożliwi dzieciom świetną zabawę. Rowrek to klasyczny jeżdzik, który nie posiada pedłów, przez co dziecko musi odpychać się nózkami aby pojazd ruszył. Gumowe zabezpieczenia wokół kółek umożliwiają jazdę w domu, bez obawy o zarysowanie podłogi.

Plan Toys drewniany zegar
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy, drewniany zegar marki Plan Toys pozwala na poznanie działania zegarków, oraz planowania dnia. Karty z rysunkami codziennych czynności, dołączone do zestawu, pozwalają układać je przy odpowiednich godzinach.

Plan Toys Grzechotka sześcian
78 zł

Grzechotka sześcian marki Plan Toys to wyjątkowa drewniana zabawka dla najmłodszych dzieciaczków. Klasyczna grzechotka w zupełnie nowej trójwymiarowej odsłonie w kształcie sześcianu. Kolorowe elementy łączące poszczególne części na pewno przykują uwagę dziecka i będą pozytywnie wpływać na rozwój zmysłu wzroku. Dwa pierścinie zamontowe na grzechtce wydają przyjemne dla ucha dźwięki.