Plan Toys Drewniany chodzik z ptaszkami
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany chodzik z ptaszkami marki Plan Toys to doskonały wybór dla małych dzieci, które uczą się chodzić. Chodzik wydaje dźwięk, który zachęcia dziecko do dalszego pchania i chodzenia. W zabawce znajdują się dwa ptaszki oraz 16 klocków.

Plan Toys Lalki do domku dla laleku "rodzinka"
64 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lalki do domku dla lalek PLAN TOYS zagwarantują Twojemu dziecku radosne chwile w jego własnym mini gospodarstwie domowym. Rodzina 4 lalek nie może się doczekać kiedy zamieszka w domku prowadzonym przez Twojego malucha.

Plan Toys Mój pierwszy telefon PLTO-5674
35 zł

Drewniany telefon marki Plan Toys jest idealny dla dzieci, które wykazują zainteresowanie telefonem swoich rodziców. Zabawka posiada wbudowana lupę. Wyglądem przypomina prawdziwy aparat komórkowy i nie trzeba go ładować.

Plan Toys Konik na biegunach Pegaz
330 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka Konik na biegunach Pegaz firmy Plan Toys. Wykonana jest z ekologicznego, gumowego drewna. Między skrzydłami znajduje się podpórka na pasek, która wraz ze schodkami i uchwytami pozwala na łatwe i bezpieczne huśtanie.

Plan Toys Aparat fotograficzny - PLTO 5633
57 zł

Drewniany aparat fotograficzny marki Plan Toys rozbudzi w każdym maluchu pasję profesjonalnego fotoreportera. Zabawka wyglądem przypomina prawdziwy aparat. Posiada ruchomy obiektyw z wbudowanym szkiełkiem kalejdoskopu.

Plan Toys Balansująca łódka PLTO-5136
73 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana, balansująca łódka marki Plan Toys z linii PlanPreschool to gra zręcznościowa, polegająca na układaniu zwierząt na łódce za pomocą szczypiec tak, aby klocki nie spadły a łódka nie wywróciła się. Możliwość wspólnej zabawy od 1 do 4 osób.

Plan Toys Drewniany zlewozmywak i lodówka
239 zł

Drewniany zlewozmywak i lodówka marki Plan Toys to nieodzowny element dla każdego malucha lubiącego bawić się w dom. Realistycznie wyglądające wyposażenie pobudza wyobraźnię dzieci oraz stanowi ciekawą dekorację w świecie zabawek dziecięcych.

Plan Toys Znaki drogowe i światła
49 zł

Znaki drogowe i światła marki PLAN TOYS to zestaw 14 elementów, który wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody. Twoje dziecko poznapodstawowe znaki drogowe oraz nauczy się zasad bezpiecznego poruszania po ulicy. Zabawka zachęci do zabawy swoim wyglądem, funkcjonalnością oraz kolorystyką.

Plan Toys tort urodzinowy
94 zł

Dzieci mogą bawić się w serwowanie ciasta swoim przyjaciołom i rodzinie. Dzięki temu zestawowi urodzinowemu będą mogły urządzić prawdziwe przyjęcie.

Plan Toys kaktus
83 zł

Drewniana gra – kaktus marki Plan Toys to doskonała rozrywka dla najmłodszych. Cała zabawa polega na dodawaniu kolejnych elementów w ten sposób by kaktus się nie przewrócił. Maksymalnie może bawić się do 4 dzieci.

Plan Toys EKO - zestaw do krojenia zieleniny
65 zł

Zestaw do krojenia zieleniny marki Plan Toys to doskonała zabawka, która rozwinie zdolności motoryczne dziecka. 5 elementów do krojenia: ogórek, pomidor, grzyb, szalotka oraz papryka są połączone ze sobą rzepem, który umożliwia w łatwy sposób scalić pocięte warzywa.

Plan Toys klocki kształty i kolory
69 zł

Zestaw klocków marki Plan Toys to doskonała zabawka, która rozwinie u Twojego dziecka zdolności motoryczne oraz koordynacje wzrokowo-ruchowe. Pakiet składa się z 16 elementów, które dzielą się na 4 kolory, kształty oraz rozmiary.

Plan Toys Bębenek cajón
175 zł

Bębenek cajón ożywi każdą kapelę i obudzi w dziecku małego muzyka. Dzięki niemu dziecko zapozna się z pierwszymi rytmami i piosenkami. Zabawka rozwija poczucie rytmu i słuch muzyczny.

Plan Toys akrobata na linie
70 zł

Akrobata na linie marki Plan Toys jest doskonałą zabawką dla zainteresowanych światem dzieci. To eskcytujący sposób na zapoznanie się z pojęciem grawitacji oraz rozwijanie koordynacji oko-ręka. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.

Plan Toys autko dziecięce
53 zł

To kolorowe autko ma elastyczny korpus, który reaguje na dotyk Twojego dziecka. Pomaga rozwijać umiejętności wizualne i ruchowe. Podczas gry każdy element wciąż się porusza, co zachwyci malucha.

Plan Toys grzechotka
91 zł

Grzechotka to drewniany instrument od marki Plan Toys. Ten zabawny instrument emituje stukot, który dzieci mogą intensyfikować prędkością potrząsania. Wysokiej jakości, kolorowy design z drewna kauczukowego.

Plan Toys nakrętki i śruby
65 zł

Nakrętki i śruby od ekologicznej marki Plan Toys. Dzieci rozwijają kreatywne myślenie i zdolności motoryczne. Dzieci będą się bawić, montując i rozdzielając śruby i nakrętki, ćwicząc umiejętności motoryczne.

Plan Toys parking w garażu
209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szybka jazda samochodami może się rozpocząć! Na najwyższym piętrze wielopoziomowego parkingu znajduje się heliport. Czarny design garażu jest idealny do rozwijania kreatywności – po prostu użyj białej kredy. Dzieci mogą namalować więcej miejsc parkingowych, strzałek kierunkowych, ścieżek podziału, miejsc liczbowych, itp.

Plan Toys plansza z figurami geometrycznymi
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana plansza z kolorowymi, geometrycznymi figurami ćwiczy logiczne myślenie, kolory i kształty. Kolorowa gra przyciągnie uwagę dziecka, które na pewno zechce dowiedzieć się, gdzie przyporządkować kształt.

Plan Toys puzzle - ubrania i pory roku
81 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ten kolorowy zestaw uczy dzieci jak należy ubierać się w zależności od warunków pogodowych. Obróć elementy do góry nogami, aby uzyskać szablon dla jeszcze większej zabawy!

Plan Toys tor z kulkami "Deluxe"
159 zł

Ciesz się fantastyczną przejażdżką na torze z kulkami, dzięki temu kolorowemu, 30 – częściowemu zestawowi z Plan Toys. Podążaj za kulką w dół spirali po różnych odcinkach toru!

Plan Toys zabawka - wałek
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mały wałek z kolorowymi elementami wewnątrz jest wykonany z wysokiej jakości drewna. Jeśli dzieci poruszają nim, wewnętrzne części, w zależności od ruchu, zaczynają się pojawiać.

Plan Toys Zbieranie jagód
77 zł

Czy możesz zebrać wszystkie jagody z buszu? Najpierw przeszukaj całe runo leśne. Poszczególne jagody są zawieszane na pniu i zbierane za pomocą ostrzy. Ale ostrożnie, żadna jagoda nie może spaść!

Plan Toys zestaw garnków
81 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Akcesoria kuchenne dla wszystkich, małych kucharzy. Zestaw garnków jest nieodzowną częścią wyposażenia. Zestaw zawiera patelnię, garnek z pokrywką, rondel, szpatułkę i dużą łyżkę. Realistycznie wyglądające zabawki marki Plan Toys.

Plan Toys Balansujące Małpki
71 zł

Balansujące Małpki marki Plan Toys. Zawieś małpki po obu stronach palmy, w taki sposób aby nie przechylała się ona w żadną stronę. Wspaniała zabawa ćwicząca zdolności manualnematematyczne dziecka. Wymiary produktu: 27,5 × 8,5 × 20,0 cm

Plan Toys Bębenek PLTO-6404
93 zł

Drewniany bębenek marki Plan Toys jest idealny do zapoznania dziecka z instrumentami muzycznymi. Może dzięki graniu na bębenku wyrośnie na światowej sławy muzyka. Gra na instrumencie rozwija poczucie rytmu oraz zdolności motoryczne.

Plan Toys Drewniana grzechotka – Triangle
71 zł

Drewniana grzechotka – Triangle marki Plan toys. Elastyczna, profilowana grzechotka w kształcie piramidy. Można ją delikatnie wyginać, jest bardzo przyjemna w małej rączce dziecka. Wewnątrz grzechotki znajduje się mała drewniana kuleczka, która brzmi w dwóch tonach.

Plan Toys Drewniana książeczka
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana książeczka marki Plan Toys to wyjątkowa zabawka wykonana z wysokiej jakości drewna kauczukowego. Zawierająca trzy strony książka dla maluszków, nauczy je rozpoznawać kolory i kształty. Posiada otwór ułatwiający dzieciom chwytanie książeczki małymi rączkami.

Plan Toys drewniane klocki (50 szt)
199 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniane klocki marki Plan Toys posiadają naturalną barwę. Zestaw składa się z 50 elementów, które można podzielić na 11 różnych kształtów. Doskonale rozwija zarówno zdolności motoryczne jak i zmysł planowania konstrukcyjnego.

Plan Toys drewniane kostki z obrazkami
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniane kostki z obrazkami firmy Plan Toys pozwolą Twojemu dziecku nie tylko na ułożenie pięknej grafiki, ale wspomogą uczenie się liczb. Zestaw składa się z 9 kostek, dzięki którym można ułożyć 4 różne motywy graficzne.

Plan Toys Drewniany mini golf - duży zestaw
118 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany mini golf – duży zestaw marki PLAN TOYS to fantastyczny zestaw, który idealnie sprawdzi się podczas zabaw zarówno w domu jak i ogrodzie. Komplet składa się z: 2 kijów golfowych, 2 piłek, 1 dołka oraz 3 utrudnień do toru. Komplet wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody. Świetnie sprawdzi się podczas zabaw dla całej rodziny.

Plan Toys Drewniany rowerek, jeździk
209 zł

Drewniany rowerek, jeździk marki Plan Toys to stabilny rowerek dziecięcy na czterech kółkach, który umożliwi dzieciom świetną zabawę. Rowrek to klasyczny jeżdzik, który nie posiada pedłów, przez co dziecko musi odpychać się nózkami aby pojazd ruszył. Gumowe zabezpieczenia wokół kółek umożliwiają jazdę w domu, bez obawy o zarysowanie podłogi.

Plan Toys drewniany zegar
145 zł

Dziecięcy, drewniany zegar marki Plan Toys pozwala na poznanie działania zegarków, oraz planowania dnia. Karty z rysunkami codziennych czynności, dołączone do zestawu, pozwalają układać je przy odpowiednich godzinach.

Plan Toys Grzechotka do turlania Roller
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Grzechotka do turlania Roller marki Plan Toys to zabawka, która pomaga w prawidłowym rozwoju zmysłów. Drewniana grzechotka wydaje dźwięk, który stymuluje zmysł słuchu dziecka, a wielobarwne drewniane ścianki Rollera pozytywnie wpływają na rozwój wzroku u maluchów.

Plan Toys Grzechotka sześcian
71 zł

Grzechotka sześcian marki Plan Toys to wyjątkowa drewniana zabawka dla najmłodszych dzieciaczków. Klasyczna grzechotka w zupełnie nowej trójwymiarowej odsłonie w kształcie sześcianu. Kolorowe elementy łączące poszczególne części na pewno przykują uwagę dziecka i będą pozytywnie wpływać na rozwój zmysłu wzroku. Dwa pierścinie zamontowe na grzechtce wydają przyjemne dla ucha dźwięki.

Plan Toys Klaszcząca grzechotka
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klaszcząca grzechotka marki Plan Toys to drewniana grzechotka która pomaga w rozwoju dziecka. Zabawka wydaje dźwięk, który stymuluje zmysł słuchu u dzieci, a obracająca się okrągła i kolorowa grzechotka pozytywnie wpłya na zmysł wzroku dzieci.

Plan Toys kolorowa wieża
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kolorowa wieża marki Plan Toys to doskonała zabawka, która wspomoże rozwinąć rozróżnianie kolorów i rozmiarów u każdego dziecka. W celu bezpieczeństwa główny trzon zabawki może być składany.

Plan Toys Koń na biegunach Palomino, drewniany
235 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Koń na biegunach Palomino, drewniany marki Plantoys to piękne wzornictwo, wygoda i ekologia. Zabawkę wykonano z drewna kauczukowego, które jest miękkie i elastyczne. Uchwyty dla rączek i podpórki pod nogi zapewniają bezpieczeństwo podczas huśtania.

Plan Toys Ksylofon
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ksylofon marki PLAN TOYS to kolorowe cymbałki, które sprawia radość Twojemu dziecku. Uderzając pałeczkami w ułożone w jednym rzędzie sztabki zaczną wydobywać się dźwięki. Do zestawu dołączone zostały nuty.

Plan Toys Kulki sensoryczne
65 zł

Kulki sensoryczne marki Plan Toys to trzy kulki w różnych kolorach pozytywnie wpływające na rozwój wzroku, słuchudotyku. Każda z kulek wypełniona jest inną zawartością. Jedna dzięki miękkiej teksturze, pozwoli rozwinąć zmysł dotyku. Druga jest uroczą grzechotką, trzecia posiada malutkie lusterko, które na pewno zaciekawi Twojego maluszka.

Plan Toys Łódź podwodna - zabawka do kąpieli
57 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łódź podwodna marki PLAN TOYS to wspaniała zabawka do kąpieli dla każdego dziecka. Zestaw składający się z 2 elementów: łodzi oraz kapitana, urozmaici zabawy w wannie. Wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody.

Plan Toys Mini betoniarka, drewniana
45 zł

Mini betoniarka, drewniana marki Plan Toys to autko zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Samochodzik wykonany z drewna, posiada opływowe kształty, dzieki czemu maluszek może się bezpiecznie bawić kolorowym pojazdem.

Plan Toys Mini koparka
45 zł

Mini koparkamarki Plantoys to zabawka dedykowana dla najmłodszych miłośników aut i prac budowlanych. Z pewnością i Twoje dziecko będzie zachwycone tym kolorowym pojazdem, które ćwiczy wyobraźnię i jest w pełni bezpieczne.

Plan Toys Mini śmieciarka, drewniana
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mini śmieciarka, drewniana marki Plan Toys autko zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Samochodzik wykonany z drewna, posiada opływowe kształty, dzieki czemu maluszek może się bezpiecznie bawić kolorowym pojazdem.

Plan Toys Mini wóz strażacki, drewniany
41 zł

Mini wóz strażacki drewniany marki Plan Toys to autko zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykonany z drewna, posiada opływowe kształty, dzieki czemu maluszek może się bezpiecznie bawić kolorowym pojazdem.

Plan Toys Mój pierwszy kalendarz
65 zł

Mój pierwszy kalendarz marki Plan Toys pomoże w nauce godzin, pór roku, oraz odczytywania temperatur. Dodatkowo na drewnianym kalendarzu, wyposażonym w niewielką tablicę, dziecko będzie mogło zapisywać swoje pierwsze ważne obowiązki, do wykonania w danym dniu.

Plan Toys Podwójny bębenek PT6425
105 zł

Podwójny bębenek to instrument, który ożywi każdą kapelę i obudzi w dziecku małego muzyka. Jest on doskonałym wprowadzeniem w niezwykły świat muzyki. Zabawka rozwija poczucie rytmu i słuch muzyczny.

Plan Toys przekładnie puzzle - standardowe
67 zł

Przekładnie – puzzle marki Plan Toys to doskonała zabawka logiczna, która rozwinie zdolności motoryczne u Twojego dziecka. Zabawka dzieli się na podstawki w formie puzzli, na które nakłada się przekładnie, które wspólnie mogą się poruszyć. Na koniec można zamontować kolorowe kwiatki.