Plan Toys klocki kształty i kolory
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw klocków marki Plan Toys to doskonała zabawka, która rozwinie u Twojego dziecka zdolności motoryczne oraz koordynacje wzrokowo-ruchowe. Pakiet składa się z 16 elementów, które dzielą się na 4 kolory, kształty oraz rozmiary.


Plan Toys akrobata na linie
70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Akrobata na linie marki Plan Toys jest doskonałą zabawką dla zainteresowanych światem dzieci. To eskcytujący sposób na zapoznanie się z pojęciem grawitacji oraz rozwijanie koordynacji oko-ręka. Zalecana dla dzieci od 3. roku życia.


Plan Toys EKO - zestaw do krojenia zieleniny
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw do krojenia zieleniny marki Plan Toys to doskonała zabawka, która rozwinie zdolności motoryczne dziecka. 5 elementów do krojenia: ogórek, pomidor, grzyb, szalotka oraz papryka są połączone ze sobą rzepem, który umożliwia w łatwy sposób scalić pocięte warzywa.


Plan Toys Konik na biegunach Pegaz
330 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka Konik na biegunach Pegaz firmy Plan Toys. Wykonana jest z ekologicznego, gumowego drewna. Między skrzydłami znajduje się podpórka na pasek, która wraz ze schodkami i uchwytami pozwala na łatwe i bezpieczne huśtanie.


Plan Toys Aparat fotograficzny - PLTO 5633
57 zł

43 zł

Drewniany aparat fotograficzny marki Plan Toys rozbudzi w każdym maluchu pasję profesjonalnego fotoreportera. Zabawka wyglądem przypomina prawdziwy aparat. Posiada ruchomy obiektyw z wbudowanym szkiełkiem kalejdoskopu.


Plan Toys Balansująca łódka PLTO-5136
73 zł

64 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana, balansująca łódka marki Plan Toys z linii PlanPreschool to gra zręcznościowa, polegająca na układaniu zwierząt na łódce za pomocą szczypiec tak, aby klocki nie spadły a łódka nie wywróciła się. Możliwość wspólnej zabawy od 1 do 4 osób.


Plan Toys Balansujące Małpki
71 zł
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Balansujące Małpki marki Plan Toys. Zawieś małpki po obu stronach palmy, w taki sposób aby nie przechylała się ona w żadną stronę. Wspaniała zabawa ćwicząca zdolności manualnematematyczne dziecka. Wymiary produktu: 27,5 × 8,5 × 20,0 cm


Plan Toys Bębenek cajón
169 zł

158 zł

Bębenek cajón ożywi każdą kapelę i obudzi w dziecku małego muzyka. Dzięki niemu dziecko zapozna się z pierwszymi rytmami i piosenkami. Zabawka rozwija poczucie rytmu i słuch muzyczny.


Plan Toys Bębenek PLTO-6404
93 zł

73 zł

Drewniany bębenek marki Plan Toys jest idealny do zapoznania dziecka z instrumentami muzycznymi. Może dzięki graniu na bębenku wyrośnie na światowej sławy muzyka. Gra na instrumencie rozwija poczucie rytmu oraz zdolności motoryczne.


Plan Toys Drewniany chodzik z ptaszkami
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany chodzik z ptaszkami marki Plan Toys to doskonały wybór dla małych dzieci, które uczą się chodzić. Chodzik wydaje dźwięk, który zachęcia dziecko do dalszego pchania i chodzenia. W zabawce znajdują się dwa ptaszki oraz 16 klocków.


Plan Toys Deszczowa różdżka
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Magiczna Deszczowa różdżka pozwalająca nie tylko przywoływać deszcz. Jej odgłos przypominający dźwięk kropel deszczowych jest często stosowanym motywem w muzyce współczesnej. Może również budować atmosferę podczas opowiadania strasznych historii.


Plan Toys Drewniana grzechotka – Triangle
71 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana grzechotka – Triangle marki Plan toys. Elastyczna, profilowana grzechotka w kształcie piramidy. Można ją delikatnie wyginać, jest bardzo przyjemna w małej rączce dziecka. Wewnątrz grzechotki znajduje się mała drewniana kuleczka, która brzmi w dwóch tonach.


Plan Toys Drewniana książeczka
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana książeczka marki Plan Toys to wyjątkowa zabawka wykonana z wysokiej jakości drewna kauczukowego. Zawierająca trzy strony książka dla maluszków, nauczy je rozpoznawać kolory i kształty. Posiada otwór ułatwiający dzieciom chwytanie książeczki małymi rączkami.


Plan Toys drewniane klocki (50 szt)
199 zł

179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniane klocki marki Plan Toys posiadają naturalną barwę. Zestaw składa się z 50 elementów, które można podzielić na 11 różnych kształtów. Doskonale rozwija zarówno zdolności motoryczne jak i zmysł planowania konstrukcyjnego.


Plan Toys drewniane kostki z obrazkami
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniane kostki z obrazkami firmy Plan Toys pozwolą Twojemu dziecku nie tylko na ułożenie pięknej grafiki, ale wspomogą uczenie się liczb. Zestaw składa się z 9 kostek, dzięki którym można ułożyć 4 różne motywy graficzne.


Plan Toys Drewniany mini golf - duży zestaw
118 zł

96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany mini golf – duży zestaw marki PLAN TOYS to fantastyczny zestaw, który idealnie sprawdzi się podczas zabaw zarówno w domu jak i ogrodzie. Komplet składa się z: 2 kijów golfowych, 2 piłek, 1 dołka oraz 3 utrudnień do toru. Komplet wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody. Świetnie sprawdzi się podczas zabaw dla całej rodziny.


Plan Toys Drewniany pojazd helikopter
57 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany pojazd helikopter marki PLAN TOYS to strażacki śmigłowiec z ruchomymi śmigłami oraz wesołym pilotem poruszającym główką. Wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody. Ciekawa kolorystyka oraz kształty stymulują zmysły dziecka.


Plan Toys Drewniany rowerek, jeździk
209 zł

Drewniany rowerek, jeździk marki Plan Toys to stabilny rowerek dziecięcy na czterech kółkach, który umożliwi dzieciom świetną zabawę. Rowrek to klasyczny jeżdzik, który nie posiada pedłów, przez co dziecko musi odpychać się nózkami aby pojazd ruszył. Gumowe zabezpieczenia wokół kółek umożliwiają jazdę w domu, bez obawy o zarysowanie podłogi.


Plan Toys drewniany zegar
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięcy, drewniany zegar marki Plan Toys pozwala na poznanie działania zegarków, oraz planowania dnia. Karty z rysunkami codziennych czynności, dołączone do zestawu, pozwalają układać je przy odpowiednich godzinach.


Plan Toys Drewniany zlewozmywak i lodówka
239 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany zlewozmywak i lodówka marki Plan Toys to nieodzowny element dla każdego malucha lubiącego bawić się w dom. Realistycznie wyglądające wyposażenie pobudza wyobraźnię dzieci oraz stanowi ciekawą dekorację w świecie zabawek dziecięcych.


Plan Toys Grzechotka do turlania Roller
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Grzechotka do turlania Roller marki Plan Toys to zabawka, która pomaga w prawidłowym rozwoju zmysłów. Drewniana grzechotka wydaje dźwięk, który stymuluje zmysł słuchu dziecka, a wielobarwne drewniane ścianki Rollera pozytywnie wpływają na rozwój wzroku u maluchów.


Plan Toys Grzechotka sześcian
71 zł

Grzechotka sześcian marki Plan Toys to wyjątkowa drewniana zabawka dla najmłodszych dzieciaczków. Klasyczna grzechotka w zupełnie nowej trójwymiarowej odsłonie w kształcie sześcianu. Kolorowe elementy łączące poszczególne części na pewno przykują uwagę dziecka i będą pozytywnie wpływać na rozwój zmysłu wzroku. Dwa pierścinie zamontowe na grzechtce wydają przyjemne dla ucha dźwięki.


Plan Toys kaktus
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana gra – kaktus marki Plan Toys to doskonała rozrywka dla najmłodszych. Cała zabawa polega na dodawaniu kolejnych elementów w ten sposób by kaktus się nie przewrócił. Maksymalnie może bawić się do 4 dzieci.


Plan Toys Klaszcząca grzechotka
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klaszcząca grzechotka marki Plan Toys to drewniana grzechotka która pomaga w rozwoju dziecka. Zabawka wydaje dźwięk, który stymuluje zmysł słuchu u dzieci, a obracająca się okrągła i kolorowa grzechotka pozytywnie wpłya na zmysł wzroku dzieci.


Plan Toys Klocki drewniane 24 elem.
49 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klocki drewniane 24 elem. marki Plan Toys. Zabawka zapakowana jest w kolorowe ozdobne pudełko z kartonu. Zabawka należy do linii PlanPreschool, która szczególny nacisk kładzie na połączenie zabawy z nauką. Zbuduj razem z dzieckiem świat z kocków!


Plan Toys kolorowa wieża
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kolorowa wieża marki Plan Toys to doskonała zabawka, która wspomoże rozwinąć rozróżnianie kolorów i rozmiarów u każdego dziecka. W celu bezpieczeństwa główny trzon zabawki może być składany.


Plan Toys Drewniana plansza z obrazkami i kołeczkami
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniana plansza z obrazkami i kołeczkami od marki Plan Toys to kreatywna zabawka, która prócz wielogodzinnej rozrywki, zapewni rozwój każdego dziecka. Zestaw zawiera 3 wzory kart, które posłużą to stworzenia wyjątkowych kompozycji.


Plan Toys Kreatywny domek dla lalek
479 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kreatywny domek dla lalek marki Plan Toys. Dom składa się z trzech części, które mogą być różnie ustawiane. Wyposażony jest w schodki i dwa panele słoneczne na dach. W komplecie także zestaw mebli.


Plan Toys Krykiet
135 zł
130 zł

Krykiet marki Plantoys zagraj w klasyczną grę plenerową, przy której będziesz się wspaniale bawić z rodziną i przyjaciółmi! Celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów poprzez uderzanie piłki przez bramki. Zestaw krykiet zawiera wszystkie niezbędne akcesoria do gry w sześć osób.


Plan Toys Ksylofon
145 zł

118 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ksylofon marki PLAN TOYS to kolorowe cymbałki, które sprawia radość Twojemu dziecku. Uderzając pałeczkami w ułożone w jednym rzędzie sztabki zaczną wydobywać się dźwięki. Do zestawu dołączone zostały nuty.


Plan Toys Kulki sensoryczne
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kulki sensoryczne marki Plan Toys to trzy kulki w różnych kolorach pozytywnie wpływające na rozwój wzroku, słuchudotyku. Każda z kulek wypełniona jest inną zawartością. Jedna dzięki miękkiej teksturze, pozwoli rozwinąć zmysł dotyku. Druga jest uroczą grzechotką, trzecia posiada malutkie lusterko, które na pewno zaciekawi Twojego maluszka.


Plan Toys Lalki do domku dla laleku "rodzinka"
64 zł

Lalki do domku dla lalek PLAN TOYS zagwarantują Twojemu dziecku radosne chwile w jego własnym mini gospodarstwie domowym. Rodzina 4 lalek nie może się doczekać kiedy zamieszka w domku prowadzonym przez Twojego malucha.


Plan Toys Łódź podwodna - zabawka do kąpieli
57 zł

46 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łódź podwodna marki PLAN TOYS to wspaniała zabawka do kąpieli dla każdego dziecka. Zestaw składający się z 2 elementów: łodzi oraz kapitana, urozmaici zabawy w wannie. Wykonany został z drewna kauczukowego pomalowanego bezpiecznymi barwnikami na bazie wody.


Plan Toys Mini betoniarka, drewniana
45 zł

39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mini betoniarka, drewniana marki Plan Toys to autko zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Samochodzik wykonany z drewna, posiada opływowe kształty, dzieki czemu maluszek może się bezpiecznie bawić kolorowym pojazdem.


Plan Toys Mini koparka
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mini koparkamarki Plantoys to zabawka dedykowana dla najmłodszych miłośników aut i prac budowlanych. Z pewnością i Twoje dziecko będzie zachwycone tym kolorowym pojazdem, które ćwiczy wyobraźnię i jest w pełni bezpieczne.


Plan Toys Mini śmieciarka, drewniana
41 zł
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mini śmieciarka, drewniana marki Plan Toys autko zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Samochodzik wykonany z drewna, posiada opływowe kształty, dzieki czemu maluszek może się bezpiecznie bawić kolorowym pojazdem.


Plan Toys Mini wóz strażacki, drewniany
41 zł
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mini wóz strażacki drewniany marki Plan Toys to autko zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykonany z drewna, posiada opływowe kształty, dzieki czemu maluszek może się bezpiecznie bawić kolorowym pojazdem.


Plan Toys Mój pierwszy kalendarz
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mój pierwszy kalendarz marki Plan Toys pomoże w nauce godzin, pór roku, oraz odczytywania temperatur. Dodatkowo na drewnianym kalendarzu, wyposażonym w niewielką tablicę, dziecko będzie mogło zapisywać swoje pierwsze ważne obowiązki, do wykonania w danym dniu.


Plan Toys Podwójny bębenek PT6425
105 zł

Podwójny bębenek to instrument, który ożywi każdą kapelę i obudzi w dziecku małego muzyka. Jest on doskonałym wprowadzeniem w niezwykły świat muzyki. Zabawka rozwija poczucie rytmu i słuch muzyczny.


Plan Toys pomoc drogowa
43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Autko pomocy drogowej marki Plan Toys to doskonała zabawka dla najmłodszych. Łatwa w podnoszeniu i popychaniu idealnie będzie pasować dla maluchów. Żywe kolory zapewne staną się źródłem żywego zainteresowania.


Plan Toys przekładnie puzzle - standardowe
67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przekładnie – puzzle marki Plan Toys to doskonała zabawka logiczna, która rozwinie zdolności motoryczne u Twojego dziecka. Zabawka dzieli się na podstawki w formie puzzli, na które nakłada się przekładnie, które wspólnie mogą się poruszyć. Na koniec można zamontować kolorowe kwiatki.


Plan Toys Rajdowiec Zając
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy znajdzie się śmiałek gotowy stanąć do wyścigu z zającem? Jego bolid to maszyna wykonana w starym, klasycznym stylu. Koła samochodu obracają się, dzięki czemu autkiem naprawdę można jeździć. 3, 2, 1… start!


Plan Toys Rowerek dziecięcy zielony
209 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rowerek dziecięcy zielony o stabilnej konstrukcji. Dzięki gumowym kołom nadaje się do jazdy zarówno w mieszkaniu jak i na dworze. Rowerek nie posiada pedałów a ruch odbywa się po odbiciu się stopą od ziemi.


Plan Toys Rytmiczny bębenek
109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rytmiczny bębenek ożywi każdą kapelę i wprowadzi w fascynujący świat muzyki. Zabawka rozwija poczucie rytmu i słuch muzyczny.


Plan Toys Składane drzewo
61 zł
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składane drzewo marki Plan Toys to drewniana zabawka, która nauczy Twoje dziecko logicznego myśleniawspomoże koncetrację…. Klocki to doskonały pomysł na zabawę z Twoim maluchem!


Plan Toys zabawka do sortowania kształtów z podstawką
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawka do sortowania kształtów z podstawką marki Plan Toys łączy w sobie rozrywkę z elementami edukacyjnymi. Zabawka rozwija zdolności motoryczne dzieci jak i również zdolność rozróżniania kształtów i kolorów.


Plan Toys Szczęśliwy szczeniak na sznurku
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Szczęśliwy szczeniak na sznurku marki Plantoys. To przyjaciel, który będzie podążał za dzieckiem krok w krok. Zabawka zachęca dzieci do chodzenia. Ciało pieska porusza się na boki tak jakby merdał ogonem.


Plan Toys Łódź z kształtami do układania
61 zł
59 zł

Łódź z kształtami do układania marki Plan Toys. Umieszczaj i segreguj kształty w odpowiednich otworach w łodzi. Ta zabawna gra pomaga w rozpoznawaniu barw oraz udoskonala koordynacje ręka-oko.