Postershop Fotorama 7 okienek, biała
38 zł

Fotorama 7 okienek, biała doskonała, by powiesić na ścianie w stylowym pomieszczeniu. O wymiarach 57 × 13,5 cm pomieści aż 7 zdjęć przywołujących cenne wspomnienia.


Postershop Blaszany pojemnik Wonder Cookies
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blaszany pojemnik Postershop Wonder Cookies wyposażony w pokrywkę, która chroni zawartość przed pyłem i innymi nieczystościami. Idealny do przechowywania drobiazgów lub jako praktyczny prezent.


Postershop Blaszany znak Beware of the Dog
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blaszany znak Postershop Beware of the Dog umieszczony na drzwiach do domu poinformuje kto znajduje się za drzwiami. Wymiary znaku to 20 × 15 cm.


Postershop Fotorama 10 okien, 10x15cm, biała
64 zł

Fotoramka Postershop posiadająca 10 okien pozwoli uwiecznić najlepsze chwile z życia na zdjęciach. Stylowa ramka oraz elegancki design sprawią, że produkt idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.


Postershop Fotorama 3 okna 10x15cm, biała
55 zł

50 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotoramka Postershop posiadająca 3 okna pozwoli uwiecznić najlepsze chwile z życia na zdjęciach. Stylowa ramka oraz elegancki design sprawią, że produkt idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.


Postershop Fotorama 6 okien 10x15cm, biała, FRIENDS
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotorama Friends pozwoli stworzyć ciekawą naścienną kompozycję z ulubionych zdjęć. Aż 6 okienek w rozmiarze 10×15cm to oryginalna alternatywa dla zwykłych ramek.


Postershop Fotorama 7 okienek, niebieska
40 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotorama 7 okienek, niebieska dzięki oryginalnemu kształtowi będzie świetnie prezentować się na ścianie. O wymiarach 57 × 13,5 cm, pomieści aż 7 zdjęć najbliższych osób.


Postershop Metalowa tabliczka 25x50 cm BMW Garage
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka 25×50 cm BMW Garage w stylu retro to oryginalny upominek dla miłośnika samochodów. Wykonana z trwałego metalu odpornego na wgniecenia.


Postershop Metalowa tabliczka Coca-Coca butelka
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka Postershop Coca-Coca butelka dekoracyjna tabliczka o wymiarach 25 × 50 cm przedstawia rozwój konstrukcji szklanych butelek Coca Cola od roku 1899. Idealny prezent dla wszystkich miłośników tego napoju.


Postershop Metalowa tabliczka Coffee
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka o wielkości 20×30 cm najbardziej będzie pasować do kuchni czy jadalni w pobliżu automatu do kawy. Jej wykonanie z efektem już używanej tabliczki z niej czyni nowoczesny dodatek wnętrz.


Postershop Metalowa tabliczka Hangover Cures
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka Hangover Cures wygląda jak tablica z lekcją, jak uporać się ze skutkami picia za dużej ilości piwa. Zabawny upominek dla wielbiciela tego trunku, może być również powieszona na ścianie w pubie lub barze.


Postershop Metalowa tabliczka Hotel Mama
39 zł

Metalowa tabliczka Postershop Hotel Mama informuje, kto jest gospodarzem domu. Tabliczka wykonana jest z metalu a jej rozmiary wynoszą 20 × 15 cm. Dzięki czterem wywierconym otworom można ją bez trudu powiesić.


Postershop Metalowa tabliczka Warning! Genius at Work
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka Postershop Warning! Genius at Work" jasno określi kto znajduje się za drzwiami. Tabliczka wykonana jest z metalu a jej rozmiary wynoszą 30 × 40 cm.


Postershop Metalowa tabliczka WINE
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowa tabliczka WINE z kieliszkiem czerwonego wina i z przewodnikiem po najpopularniejszych szczepach. Doskonała dekoracja do stylowego lokalu lub klimatycznie urządzonej jadalni.


Postershop Metalowy obrazek: Kawasaki Parking Only
73 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowy obrazek Kawasaki Parking Only, wykonany z wysokiej jakości blachy z ramką, wyczaruje atmosferę wyścigów, gdziekolwiek zostanie powieszony. Design od marki Postershop w czarno – białym kolorze, z wyraźnym, czerwonym detalem. Wymiary obrazka wynoszą 30 × 40 cm.


Postershop Metalowy obrazek: Vespa Garage
73 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowy obrazek Vespa jest wykonany z wysokiej jakości blachy z ramką w ciemnoniebieskim kolorze od marki Postershop. Ozdobi każde miejsce, w którym zawiśnie. Obrazek ma wymiary 40 × 30 cm.


Postershop Metalowy obrazek: Vespa The Italian Classic
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Metalowy obrazek Vespa The Italian Classic wykonany z wysokiej jakości blachy z ramką, w wyraźnych kolorach, od marki Postershop. Obrazek ma wymiary 20 × 30 cm i przedstawia stylowy skuter Vespa na tle barw włoskiej flagi.


Postershop Obrazek metalowy: Best Cheeseburger in Town
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nietuzinkowa dekoracja ścienna wykonana jest z wysokiej jakości blachy z ramą, która tworzy idealną powierzchnię. Obrazem ma cztery otwory dla wygodnego wieszania. Postershop obrazek metalowy: Best Cheeseburger in Town będzie stylowym dodatkiem nie tylko do mieszkania. Zawieś kawałek Ameryki w swoim domu!


Postershop ozdoba ścienna: Mercedes-Benz 300 SL
47 zł

Wyjątkowa dekoracja ścienna wykonana jest z wysokiej jakości blachy z połyskiem, która tworzy plastyczną powierzchnię. Znak ma 4 otwory, które ułatwiają przymocowanie do ściany. Plakietka Postershop: Mercedes-Benz 300 SL to odpowiednia dekoracja dla miłośników samochodów.


Postershop plakietka emaliowana 20x30 cm, Beware
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zabawna plakietka emaliowana marki Postershop przedstawia komunikat Beware of the Cat, który przywita każdego wchodzącego do mieszkania gościa. Wymiary banera to 20 × 30 cm.


Postershop plakietka wisząca Welcome
30 zł

Wisząca plakietka marki Postershop przedstawia komunikat Welcome, który przywita każdego wchodzącego do mieszkania gościa. Wymiary banera to 20 × 10 cm.


Postershop Puszka Harley-Davidson
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puszka Harley-Davidson to dobry pomysł na prezent dla miłośnika słynnych motocykli. Dzięki szczelnie zamykanej pokrywie jest idealna do przechowywania skarbów i ulubionych drobiazgów.


Postershop puszka L Coffee Firts
41 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blaszana puszka Postershop Coffee Firts z ciekawym motywem, jest przeznaczona do przechowywania ulubionych ziaren kawy. Może być wykorzystana także, jako pojemnik na przekąski lub małe przedmioty.


Postershop puszka metalowa z klipsem Tea Time
35 zł

Puszka metalowa Tea Time marki Postershop w oryginalnej kolorystyce doskonale sprawdzi się w każdym domu. Jej pokrywka została wyposażona w praktyczny klips, który zabezpiecza przechowywaną w niej zawartość przed wysypaniem się.


Postershop Puszka retro XL Cats and Kittens
30 zł

Puszka retro XL Cats and Kittens będzie stylowym prezentem dla wielbicieli kotów. O pojemności 4 litry, ze szczelnym zamknięciem, idealna do przechowywania różnych drobiazgów.


Postershop Puszka retro XL Dogs and Puppies
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Puszka retro XL Dogs and Puppies będzie idealnym podarkiem dla wielbicieli psów. Dzięki szczelnie zamykanej pokrywie jest idealna do przechowywania ulubionych drobiazgów.


Postershop puszka XL Good Morning
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blaszana puszka Postershop Good Morning z ciekawym motywem, jest przeznaczona do przechowywania ulubionych płatków śniadaniowych. Może być wykorzystana także, jako pojemnik na przekąski lub małe przedmioty.


Postershop Ramka na zdjęcia 6 okien (112227B)
55 zł

39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ramka Postershop na zdjęcia wykonana jest z czarnego plastiku stworzona z połączonych prostokątnych i okrągłych kształtów . Można w niej umieścić jednocześnie 6 fotografii o różnych rozmiarach. Ramka przeznaczona jest do zawieszenia na ścianie.


Postershop Ramka na zdjęcia 9 okien (1123203CR)
69 zł

Ramka na zdjęcia Postershop, 9 okien (1123203CR) w kremowym odcieniu utworzona jest z 9 okienek do tej samej ilości zdjęć o wymiarach 10 × 15 cm. Już nie musisz chować swoich ulubionych fotografii do albumu, możesz je mieć zawsze w zasięgu wzroku!


Postershop Ramka na zdjęcie 1 okno (314639WNW)
39 zł

Ramka na zdjęcie 314639WNW to wielka plastikowa ramka w białym kolorze przeznaczona do 1 fotografii o wymiarach 10 × 15 cm. Wybierz swoje ulubione wspomnienie i miej je zawsze w zasięgu wzroku!


Postershop Retro puszka Harley-Davidson 23x16x7 cm
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Retro puszka Harley-Davidson 23×16×7 cm wykonana z wytrzymałej, odpornej na wgniecenia blachy, idealna do przechowania ulubionych drobiazgów. Swoim wyglądem zachwyci nie tylko miłośników najsłynniejszego motoru na świecie.


Postershop Puszka Retro Service & Repair
26 zł
25 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Retro puszka Service & Repair będzie doskonałym prezentem dla małego i dużego majsterkowicza. Idealna nie tylko do przechowywania narzędzi w garażu.


Postershop Tabliczka BMW Parking Only 15x20cm
29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blaszana tabliczka BMW Parking Only z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom motoryzacji. Idealna do powieszenia zarówno w garażu, jak i na ścianie w pokoju.


Postershop Termometr Harley-Davidson Genuine
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Termometr Harley-Davidson Genuine w stylu retro w sam raz do pokoju miłośnika słynnych motorów. O wymiarach 28 × 6 cm, może być stosowany również na dworze.


Postershop Termometr - Route 66 (Bike Map)
47 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalny retro termometr ze stopniami w skali Celsjusza lub Fahrenheita jest wykonany z wysokiej jakości blachy metalowej. Ma dwa otwoty, umożliwiające wygodne dopasowanie do ściany. Posterhop Termometr – Route 66 (Bike Map) jest odpowiedni zarówno na zewnątrz, jak i do pomieszczeń.


Postershop termometr Volkswagen
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Termometr Volkswagen marki Postershop35 centymetrach wysokości jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Został wykonany z blachy z popularnym motywem retro starego samochodu Volkswagen T1.


Postershop Wiszący znak Don't Panic. We Have Wi-Fi
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Znak Postershop Don't Panic. We Have Wi-Fi z zabawnym napisem pomysłowo ogłosi dostępność Wi-Fi w kawiarni czy restauracji. Wykonany jest z blaszki a jego rozmiary wynoszą 20 × 10 cm.


Postershop Wiszący znak VIP Exclusive
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Znak Postershop VIP Exclusive jasno określa swoim napisem dla kogo przeznaczone jest dane miejsce. Wykonany jest z blachy i wyposażony w cztery dziurki do umieszczenia sznurka i powieszenia. Wymiary znaku to 20 × 10 cm.


Postershop Zestaw magnesów BMW 3
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw magnesów Postershop BMW 3 dostarczony jest w opakowaniu upominkowym, stanowi więc idealny prezent dla wszystkich miłośników tej marki samochodowej. Swoje zastosowanie znajdzie także w domu, na przykład na lodówce do powieszenia listy zakupów.


Postershop Zestaw magnesów Coffee House
22 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw magnesów Coffee House to doskonały upominek nie tylko dla wielbicieli kawy. Świetnie będą prezentować się w kuchni urządzonej w stylu retro.