Pro Kennex

Firma zajmująca się projektowaniem i produkcją rakiet do squasha, badmintona, tenisa ziemnego i racquetball. Duży nacisk stawiany jest na wysoką jakość materiałów oraz precyzję wykonania. Marka skupia się na ciągłym rozwoju i polepszaniu technologii, które w nowoczesny sposób poprawiają jakość i komfort gry, umożliwiając osiąganie lepszych wyników sportowych.

Została założona w 1978 i słynie z innowacyjnych produktów, które są ewenementem w skali światowej – np. pierwszy grafitowy kij golfowy, wykonany z jednego kawałka w 1992 roku bądź wprowadzona w 1994 technologia Pro Kennex Kinetic, która zrewolucjonizowała rynek.

Pro Kennex Kinetic to rewolucyjna technologia, która tłumi wstrząsy powstające podczas uderzania piłki oraz skutecznie przeciwdziała urazom ramienia. Jej działanie opiera się na wiarygodnych badaniach, a ponadto zostało potwierdzone naukowo. Kolejne lata niosły za marką nowe udogodnienia i innowacje. Ciągły progres, kreatywność i chęć udoskonalania rakiet to fundamenty, na których opiera ona swoją filozofię.

Kategorie produktów marki Pro Kennex: