Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Bubbles and Foam
68 zł

Ten zestaw daje dziecku możliwość zostania prawdziwym naukowcem na kilka godzin i eksperymentowania we własnym laboratorium. Zestaw koncentruje się na wodzie, bąbelkach i kolorach. Dzieci stworzą mydlaną membranę, pianę, mogą też tworzyć kolorowe bąbelki. Pozwól się wciągnąć w świat nauki!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Color Laboratory
66 zł

To laboratorium naukowe zapewnia dzieciom możliwość uczestniczenia w badaniach. Dzieci mogą eksperymentować z tworzeniem lodowej kulki z kolorowymi tunelamikombinacji kolorów (mieszanie barw). Pozwól się wciągnąć w świat nauki!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Magical Mirrors
81 zł

Większość ludzi nie myśli zbyt wiele o lustrach. Dla nich to tylko urządzenie, które umożliwia „skontrolowanie” swojego wyglądu… Ale nie dla Ciebie, po eksperymentowaniu z tym zestawem! Magiczny świat luster jest niesamowity. Więcej niż tuzin eksperymentów, które rozwijają Twój umysł – „Niekończące się lustro”, „Znikanie twarzy”, budowanie własnego Kalejdoskopu. Patrząc na lustra nigdy nie będziesz czuć się tak samo!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Magnetic Wonder
81 zł

Dzięki temu niezwykłemu zestawowi poznasz różne rodzaje magnesów, w tym niezwykle potężny magnes, który jest najdziwniejszym ze wszystkich „uszczelniaczy magnetycznych”. Stworzysz prawdziwy kompas elektromagnesy i wiele więcej. Pozwól się wciągnąć w świat nauki!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Optical Illusions
81 zł

Patrząc na otaczający nas świat, nasze oczy zbierają informacje, które mózg interpretuje. Jak wkrótce zobaczysz, czasami nasz mózg interpretuje rzeczywistość w niewłaściwy sposób. Widząc je (nie zawsze) im wierz! W tym zestawie poznasz różne rodzaje fascynujących złudzeń optycznych, w tym: podwójne znaczenie iluzji i inne. W tym ekscytującym zestawie jest ich ponad tuzin!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Water Gel Science
81 zł

To laboratorium naukowe zapewnia dzieciom możliwość uczestniczenia w badaniach. Bazuje na żelach wodnych. Dzieci będą eksperymentować z wodą i innymi substancjami. Będą wykonywać zabawne sztuczki, takie jak „znikające koraliki” i „znikająca woda”. Mogą także zrobić wyjątkową bransoletkę z żelu wodnego. Pozwól się wciągnąć w świat nauki!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Young Survivor
81 zł

To laboratorium uczy dzieci, jak destylować i oczyszczać wodę, jak wytwarzać ją z roślin, budować piece słoneczne, zegary słoneczne i kompas, uczyć się alfabetu Morse'a i wiele więcej. Mali ocaleni wypróbują w tym zestawie ponad 12 eksperymentów i nic ich nie złapie!


Purple Cow laboratorium szalonego naukowca - Young Detectives
81 zł

To laboratorium naukowe pozwala dzieciom poczuć się jak prawdziwi detektywi. Dzieci mogą eksperymentować z własnym odciskiem palca i nauczą się pozyskiwać go z różnych powierzchni za pomocą proszku żelaza, talku, taśmy klejącej i pędzla. Niech poczują się jak prawdziwi badacze miejsca zbrodni. Ostateczny eksperyment ma na celu stworzenie własnego, trójwymiarowego odcisku palca z użyciem proszku alginianowego i gipsowego!