Reer Barierka do łóżka ByMySide, szerokość 150cm
199 zł

Raty 10x0 %

Barierka ochronna ByMySide niemieckiej marki REER wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Chroni dziecko przed upadkiem z łózka. Jest ruchoma, przez co dostęp do łóżka jest łatwiejszy. Prosty montaż nie wymagający wiercenia.

Reer 46901 Rozszerzenie białe, 7 cm, do bramki rozporowej
55 zł

Raty 10x0 %

Rozszerzenie do barierek rozporowych marki Reer kompatybilne z modelami: 46302, 46320, 46340, 46402. Pozwoli poszerzyć bramkę o 7 cm. Do jednej bramki użyć można maksymalnie 6 rozszerzeń. Materiał: metal, kolor: biały.

Reer Uchwyt "Y" do bramek rozporowych, 2 sztuki
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt “Y” do bramek rozporowych z kolekcji marki Reer GmbH. Niezwykle przydatny, gdy montujemy bramkę np. do słupka schodów. W zestawie znajdują się 2 sztuki. Produkt kompatybilny z modelami następujących bramek: 46302, 46320, 46340, 46402.

Reer Barierka ochronna do łóżka, 150cm Sandbeige
149 zł

Raty 10x0 %

Barierka do łóżka do ochrony przed upadkami. Prostokątny kształt do łóżek o długości od 200 do 250 cm z materacami od 10 do 30 cm. System pasów do ram bez ścianek bocznych. Barierka do łóżka Reer, 150cm dostarczana jest w kolorze beżowym wraz z torbą do noszenia i materiałem mocującym.

Reer Barierka zabezpieczająca drzwi/schody ClearVision, pleksi
919 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Barierka zabezpieczająca do montażu na ramie drzwi lub schodach. System montażowy EasyFix. Trwałe szkło akrylowe. Regulowana szerokość w zakresie od 74 do 100 cm. barierka zabezpieczająca drzwi/schody Reer ClearVision, pleksi, dostarczana jest w kolorze antracytowym wraz z zestawem montażowym.

Reer Biała barierka ochronna do łóżka 80 -140 cm
135 zł

Raty 10x0 %

Barierka ochronna do łóżka w białym kolorze z kolekcji niemieckiej firmy Reer chroniąca dziecko przed upadkiem. Jej szerokość regulowana jest w zakresie 80 –140 cm. Wysokość maksymalna to 42 cm. Charakteryzuje ją prosty montaż.

Reer blokada drzwi Multi-lock 3 szt.
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezpieczna blokada do drzwi szafek, lodówek lub zmywarek do naczyń. Może być przyklejona. Została wykonana z tworzywa sztucznego. Przeznaczona jako profilaktyczna ochrona przed ciekawością dzieci. Zestaw blokad do drzwi marki Reer składa się z 3 sztuk w kolorze białym.

Reer blokada szuflady DLine 2 szt. anthracite
39 zł

Raty 10x0 %

Bezpieczna blokada do szafek. Może być przymocowana zarówno za pomocą śrub, jak i kleju. Została wykonana z PVC oraz BPA. Zaprojektowano ją jako ochronę dla dzieci w przedziale wiekowym od 6. do 24. miesiąca życia. Zestaw blokad szuflady marki Reer składa się z 2 sztuk w kolorze antracytu.

Reer Bramka ochronna, T Active-Lock 73-106 cm, biała
249 zł

Raty 10x0 %

Biała, atestowana barierka ochronna marki Reer wyposażona w ulepszony system zabezpieczeń. Doskonale ograniczy przejścia niebezpieczne dla dziecka i ochroni przed nieszczęśliwymi wypadkami. Posiada podwójny system montażu – rozporowy lub przykręcany. Pasuje do przejść od 73 cm do 106 cm.

Reer Bramka ochronna S Active-Lock metalowa/biała, 73 -110 cm
239 zł

Raty 10x0 %

Atestowana, biała bramka ochronna na schody niemieckiej firmy Reer wyposażona w ulepszony system zabezpieczeń. Doskonale ograniczy przejścia niebezpieczne dla malucha i ochroni go przed nieszczęśliwymi wypadkami. Produkt zaleca się montować na górze schodów.

Reer Bramka rozporowa Puristic DL Plexi
669 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna bramka rozporowa od marki Reer to produkt stworzony dla bezpieczeństwa maluchów, świetnie sprawdzi się jako zabezpieczenie przy schodach. Grube szkło akrylowe. System zamykania Easy Shut-lock – wystarczy lekkie popchnięcie aby zamknąć bramkę. Regulowana szerokość od 76 do 96,5 cm. Może być przedłużona 7 cm przy pomocy 2 przedłużek. Reer Bramka Puristic DL Plexi jest dostarczana w kolorze antracytowym wraz z zestawem instalacyjnym.

Reer Dziecięce nożyczki do paznokci
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dziecięce nożyczki marki Reer umożliwią pielęgnacje paznokci dzieci od urodzenia. Solidna konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej, zapewniająca trwałość produktu. Specjalnie ukształtowane dla dokładności użytkowania i maksymalnego bezpieczeństwa dziecka .

Reer kamizelka ochronna Vesta
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kamizelka dla dzieci z odblaskowymi paskami dla lepszej widoczności w ciemności lub przy nagłych zmianach pogody. Idealny dodatek podczas akcji szkolnych. Praktyczny kaptur na deszczową pogodę. Szeroki krój dla swobody ruchów Zapięcie na dwa rzepy Kamizelka Reer Vesta jest odpowiednia dla dzieci w wieku 2 lat.

Reer nocnik

Reer nocnik

Ocena: 5
49 zł

Raty 10x0 %

Nocnik dziecięcy z trwałą podstawą, która eliminuje ryzyko przewrócenia się i pomaga w utrzymaniu stabilnej pozycji. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 12. do 36. miesiąca życia. Konstrukcja z tworzywa sztucznego wyróżnia się wygodnym siedziskiem w kształcie 3D. Nocnik marki Reer nadaje się zarówno do siedzenia jak i nauki załatwiania się na stojąco.

Reer ogranicznik do drzwi, 3 szt., przezroczysty
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny ogranicznik do montażu na drzwiach, wykonany z tworzywa sztucznego. Symetryczny kształt o minimalnych wymiarach. Testowany zgodnie z normą DIN EN 16654: 2018. Przeznaczony do drzwi o grubości od 30 do 45 mm. Zestaw do drzwi marki Reer składa się z 3 sztuk ograniczników w transparentnej barwie.

Reer Osłona osłonka płyty kuchennej
255 zł

Raty 10x0 %

Osłona płyty kuchennej marki REER zabezpieczy rozgrzaną kuchenkę przed dzieckiem. Posiada prosty system wtykowy, dzięki czemu zamontowanie i demontaż zajmuje zaledwie kilka sekund. Dedykowane do kuchenek o szerokości od 57 do 90 cm.

Reer uchwyt do mebli Anti-tip kit 2 szt.
69 zł

Raty 10x0 %

Bezpieczny uchwyt do mebli. Może być przyklejony lub przymocowany za pomocą śrub. Został wykonany z tworzywa sztucznego. Indywidualna regulacja paska. Przeznaczony jako profilaktyczna ochrona przed dziecięcą ciekawością. Zestaw uchwytów do mebli marki Reer składa się z 2 sztuk w kolorze białym.

Reer Uchwyt uniwersalny Clip & Go
49 zł

Raty 10x0 %

Uchwyt na butelki dla niemowląt lub kubki, które można przymocować do roweru lub wózka. System mocowania na rurce o maksymalnej średnicy 40 cm. Niezawodnie utrzymuje butelki w zakresie od 5 do 7 cm. Przegub regulowany z kątem do 180 °. Uchwyt Reer Uni Clip & Go ułatwia transport napojów.

Reer Zabezpieczenie urządzeń elektrycznych, 2 szt. anthracite DL
39 zł

Raty 10x0 %

Zamykane zabezpieczenie do sprzętu AGD, ale także do drzwi wejściowych. Można przymocować je za pomocą kleju. Materiał z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Przeznaczone do profilaktycznej ochrony urządzeń przed ciekawością dzieci. Zabezpieczenie urządzeń elektrycznych Reer DL jest dostarczane w kolorze antracytowym w ilości 2 sztuk.

Reer Zestaw do montażu ściennego WallFlex
149 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw montażowy do mocowania większości rodzajów barierek. Montaż jest możliwy pomimo wystających wykładzin podłogowych lub dywanów. Materiał składa się z sosny nowozelandzkiej z częściami z tworzywa sztucznego. Zestaw do montażu naściennego Reer WallFlex jest dostępny w białym kolorze.

Reer zestaw montażowy StairFlex biały
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw montażowy do mocowania szyn schodowych. Innowacyjny system Power2Fix o właściwościach wytrzymałościowych, które nie wpływają na sąsiednią poręcz. Skład materiału: sosna nowozelandzka z elementami metalowymi i plastikowymi. Zestaw montażowy Reer StairFlex jest dostępny w wariancie białym.

Reer Lampka nocna LED, jajko zmieniające kolory
49 zł

Raty 10x0 %

Lampka nocna w kształcie jajka, zapewniająca atmosferę spokojnego snu. Włącznik/wyłącznik. Indywidualne ustawienia kolorów w maksymalnie 7 typach. Zasilana bateriami 2× CR2032. Lampka nocna Reer LED jajko zmieniające kolory jest odpowiednia dla dzieci od 36. miesiąca.

Reer Lusterko do obserwacji dziecka Twist2Fix
29 zł

Raty 10x0 %

Samochodowe lusterko wsteczne, które zapewni doskonałą kontrolę Twojego dziecka. Materiał wykonany z tworzywa sztucznego. Mechanizm mocujący Twist2Fix. Wybór kąta obrotu za pomocą przegubu kulowego. Lusterko do obserwacji dziecka Reer dla większego bezpieczeństwa podczas jazdy.

Reer podgrzewacz do żywności TurboFood
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezawodny podgrzewacz do żywności dla niemowląt przy użyciu gorącej pary. Będziesz w stanie przygotować jedzenie bardzo szybko, podgrzewając je w ciągu 90 s Może pomieścić większość pojemników, w tym butelki z szeroką szyjką. Aby ustalić odpowiednią ilość, jest wyposażony w miarkę. Reer TurboFood o mocy 400 W działa przy 220 do 240 V.

Reer Podgrzewacz Simply Hot
59 zł

Raty 10x0 %

Podgrzewacz butelek i słoiczków Simply Hot niemieckiej marki Reer. Dzięki niemu w kilka minut podgrzejesz posiłek dla Twojego maluszka. Urządzenie jest wygodne i proste w obsłudze, wyposażone zostało w szereg zabezpieczeń. Pomieści pojemniki o średnicy do 7 cm.

Reer Sterylizator butelek do mikrofalówki
49 zł

Raty 10x0 %

Sterylizator do mikrofalówki niemieckiej firmy Reer, który pozwoli dokonać szybkiej sterylizacji butelek i akcesoriów. Specjalny, ergonomiczny uchwyt pokrywy pozwoli na wygodne otwarcie i ochroni przed poparzeniem. Produkt jednocześnie może zdezynfekować 4 butelki + akcesoria.

Reer sterylizator VapoDry
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wydajny sterylizator do butelek dla dzieci. Mieści maksymalnie 8 sztuk. Proces dezynfekcji trwa tylko 12 minut i skutecznie eliminuje do 99,9% bakterii. Technologia pary z temperaturą wyższą niż 90° C jest najlepsza pod względem efektywności energetycznej. Sterylizator Reer VapoDry oferuje funkcję automatycznego wyłączania.

Reer Organizer samochodowy na fotel
39 zł

Raty 10x0 %

Pojemny organizer marki Reer to idealny produkt, który umili długie podróże samochodem. Praktyczne kieszenie oferują mnóstwo miejsca do przechowywanie najpotrzebniejszych rzecz. Dodatkowo chroni fotel przed śladami stóp dziecka.

Reer Lusterko wsteczne do obserwacji dziecka w aucie
39 zł

Raty 10x0 %

Lusterko wsteczne marki Reer pozwoli obserwować pociechę podczas jazdy samochodem. Jednocześnie pozwoli zwracać uwagę na drogę, co zapewni bezpieczeństwo. Dobry widok zapewni duża powierzchnia lustra.

Reer Kolorowy organizer do auta
49 zł

Raty 10x0 %

Kolorowy organizer marki Reer to idealny produkt, który umili długie podróże samochodem. Praktyczne kieszenie umożliwią przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo chroni fotel przed śladami stóp dziecka.

Reer lampka nocna
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampka nocna, aby szybko zasnąć. Diody LED z przyjemnym miękkim światłem i zrównoważoną jasnością. Komorę baterii można przykręcić. Lampa nocna Reer stwarza idealną atmosferę do spania i jest energooszczędna.

Reer Barierka ochronna do łóżka, 100 cm Sandbeige
129 zł

Raty 10x0 %

Barierka do łóżka do ochrony przed upadkami. Prostokątny kształt do łóżek o długości od 150 do 200 cm z materacami od 10 do 30 cm. System pasów do ram bez ścianek bocznych. Barierka do łóżka Reer, 100 cm dostarczana jest w kolorze beżowym wraz z torbą do noszenia i materiałem mocującym.

Reer kamera do smartfona i iPhone
389 zł

Raty 10x0 %

Cyfrowa kamera z obsługa technologii IP. Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej. Ostateczny obraz w rozdzielczości HD. 4× zoom cyfrowy o wysokiej jakości. Wykrywanie ruchu i dźwięku. Złącze obrotowe w zakresie 110° Tryb podczerwieni do ujęć w nocy. Kamera do smartfona i iPhone’a jest również wyposażona w uchwyt ścienny.

Reer taśma odblaskowa ze światłem LED
49 zł

Raty 10x0 %

Taśma świeci diodami dla lepszej widoczności w ciemności lub w nadchodzącym zmroku. Dostępne są 3 opcjonalne tryby oświetlenia. Zasilanie bateryjne CR2032. Zaprojektowana z myślą o szybkim skręcie, dzięki czemu można ją łatwo założyć na dłoń i kierownicę roweru. Taśma odblaskowa Reer ze światłem LED jest odporna na warunki atmosferyczne.

Reer zestaw montażowy StairFlex antracyt
139 zł

Raty 10x0 %

Zestaw montażowy do mocowania szyn schodowych. Innowacyjny system Power2Fix o właściwościach wytrzymałościowych, które nie wpływają na sąsiednią poręcz. Skład materiału: sosna z elementami metalowymi i plastikowymi. Zestaw montażowy Reer StairFlex jest dostępny w wariancie atracytowym.

Reer Lampka nocna LED z czujnikiem, kwadratowa
49 zł

Raty 10x0 %

Lampka nocna zapewniająca atmosferę spokojnego snu. Czujnik do automatycznego włączania w słabym świetle. Miękkie światło NightGuide utrzymuje tryb nocny ze zmniejszoną jasnością. Może być stosowana jako lampka podłogowa lub ścienna. Zasilana bateriami 3× AAA. Lampka nocna LED Reer z czujnikiem, kwadratowa z żywotnością w zakresie 10 000 godz..

Reer Lusterko do obserwacji dziecka, duże 24 x 19 cm
89 zł

Raty 10x0 %

Samochodowe lusterko wsteczne, które zapewni doskonałą kontrolę Twojego dziecka. Szersze pole widzenia. Materiał z wysokiej jakości, trwałego tworzywa sztucznego. Mechanizm mocujący za pomocą pręta o średnicy 10 – 16 mm. Wybór kąta obrotu za pomocą przegubu kulowego. Lusterko do obserwacji dziecka duże, 24 × 19 cm Reer dla większego bezpieczeństwa podczas jazdy.

Reer Organizer samochodowy TravelKid Box
109 zł

Raty 10x0 %

Organizer samochodowy2 głównymi sekcjami. Idealny do przechowywania zabawek, książek i innych małych przedmiotów. Siatkowe kieszenie na napoje. Zabezpieczona antypoślizgowym materiałem i klamrą. Reer samochodowy organizer TravelKid Box wykonany jest z poliestrupoliuretanu.

Reer organizer samochodowy TravelKid Entertain
89 zł

Raty 10x0 %

Ochrona siedzenia2 przedziałami na drobne przedmioty. Idealny do przechowywania zabawek, książek, przekąsek i innych małych przedmiotów. Materiał antypoślizgowy zapobiega poślizgowi po obu stronach. Ochrona siedzenia Reer TravelKid Entertain wykonana jest z poliestrupoliuretanu. Jest także kompatybilna z systemem ISOFIX do mocowania fotelików samochodowych.

Reer organizer samochodowy TravelKid Tidy
59 zł

Raty 10x0 %

Organizer7 przedziałami na drobiazgi. Idealny do przechowywania zabawek, książek, przekąsek i innych małych przedmiotów. Układ zawieszenia z paskami, które można również przymocować do sportowych siedzeń. Reer TravelKid Tidy jest wykonany z wodoodpornego poliestru i skutecznie chroni pokrowce w samochodzie.

Reer organizer samochodowy TravelKid Tidy
79 zł

Raty 10x0 %

Ochrona siedzenia2 przedziałami na drobne przedmioty. Idealny do przechowywania zabawek, książek, przekąsek i innych małych przedmiotów. Materiał antypoślizgowy zapobiega poślizgowi po obu stronach. Ochrona siedzenia Reer TravelKid Tidy wykonana jest z poliestrupoliuretanu. Jest także kompatybilna z systemem ISOFIX do mocowania fotelików samochodowych.

Reer Osłona przeciwdeszczowa do fotelików samochodowych 0+
29 zł

Raty 10x0 %

Osłona przeciwdeszczowa do fotelików samochodowych doskonale sprawdzi się podczas nagłych opadów. Posiada wiele otworów wentylacyjnych po bokach. Kompatybilność z grupami 0 i 0+. Reer Osłona przeciwdeszczowa została wykonana z materiału PVC free w przezroczystym wykończeniu z niebieskim wykończeniem.