RICHMANN grzechotka wygięta 1/2"
76 zł

Grzechotka wygięta w rozmiarze 1/2" z gumową rączką, wyposażona jest w zabezpieczenie antykorozyjne, dźwignię zmiany kierunku dokręcania oraz przycisk wymiany głowicy. Idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne do różnego rodzaju prac.


RICHMANN grzechotka wygięta 1/4"
44 zł

Grzechotka wygięta w rozmiarze 1/4" z gumową rączką, wyposażona jest w zabezpieczenie antykorozyjne, dźwignię zmiany kierunku dokręcania oraz przycisk wymiany głowicy. Idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne do różnego rodzaju prac.


RICHMANN zestaw bitów, 17 szt.
39 zł

Zestaw 17 elementów, w tym bitów do wkrętarki wykonanych z wysokiej stali narzędziowej S2, idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie czy garażu, podczas różnego rodzaju prac. Komplet zawiera bity krzyżakowe, płaskie oraz Torx. Dodatkowo dołączony jest także uchwyt do bitów.


RICHMANN zestaw gwintowników i narzynek M3 - M12, 32 szt.
172 zł

Zestaw 32 elementów, w tym gwintowników i narzynek, które zostały wykonane z wysokiej jakości stali krzemowo-chromowej Si-Cr. Są dostępne w rozmiarach M3 – M12 i idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne podczas różnego rodzaju prac. Komplet zawiera także dodatkowe akcesoria.


RICHMANN zestaw mini wkrętaków Torx, 6 szt.-6%
31 zł

29 zł

Promocja

Zestaw 6 mini wkrętaków wykonanych z wysokiej jakości stali Cr-Mo. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne podczas różnego rodzaju prac.


RICHMANN zestaw narzędzi 25 elementów, 1/2"
199 zł

25-elementowy zestaw narzędzi marki Corona to bardzo dobry pomysł na prezent zarówno do domu, jak i do warsztatu czy też garażu. Wszystkie elementy zostały wykonane ze stali Cr-V.


RICHMANN zestaw narzędzi, 43 szt.
155 zł

Zestaw 43 narzędzi wykonanych z wysokiej jakości stali narzędziowej S2, jest dostępnych w pojemnej plastikowej walizce. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne podczas różnego rodzaju prac.


RICHMANN zestaw narzędzi 94 elementy
469 zł

94-elementowy zestaw narzędzi marki Corona to doskonały prezent dla każdego majsterkowicza oraz profesjonalisty. Całość dostarczana jest w poręcznej oraz wytrzymałej walizce wykonanej z tworzywa sztucznego.


RICHMANN zestaw nasadek 1/2", 25 szt.
275 zł

Zestaw 25 elementów marki Corona, w tym nasadek 1/2", wykonanych zostało z wysokiej jakości stali narzędziowej CrV i idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne podczas różnego rodzaju prac. Całość zamknięta jest w plastikowej walizce do wygodnego przechowywania.


RICHMANN zestaw nasadek do felg aluminiowych
205 zł

Zestaw 3 nasadek do felg aluminiowych marki Corona są nierozłącznym dodatkiem do każdego warsztatu samochodowego. Zestaw ułatwia odkręcanie felg bez uszkadzania ich.


RICHMANN zestaw przedłużek 1/2", 3 szt.
55 zł

Zestaw przedłużek o rozmiarze gwintu równym 1/2 cala, idealnie sprawdzi się w każdym warsztacie czy garażu, podczas pracy w trudno dostępnych i głębokich miejscach. Rozmiary poszczególnych przedłużek to: 75 mm, 150 mm i 200 mm.


RICHMANN mini latarka 110 mm, 1W, 1xAA
39 zł

Mini latarka marki Richmann o długości 110 mm jest zasilna jedną baterią AA. Idealnie sprawdzi się jako podręczny rekwizyt, który może przydać się w nieoczekiwanym momencie i pomóc w poprawie widoczności.


RICHMANN nitownica M3-M6
155 zł

Nitownica Corona M3-M6 na nitonarętki to narzędzie, które sprawdzi się podczas wielu prac budowlanych i warsztatowych. Umożliwia szybkie i sprawne łączenie różnego rodzaju elementów. Wyposażona w wygodny gumowany uchwyt, dodatkowo zapewni komfort i wygodę w trakcie użytkowania.


RICHMANN szczypce do nitowania 550 mm
133 zł

Szczypce do nitowania marki Corona przeznaczone do nitów w rozmiarze od 2,4 do 6,4 mm, znacznie przyspieszą pracę i uczynią ją łatwiejszą. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne przy niektórych pracach.


RICHMANN szczypce do nitowania C0705
41 zł

Szczypce do nitowania Profi C0705 przeznaczone do nitów w rozmiarze od 2,4 do 4,8 mm, znacznie przyspieszą pracę i uczynią ją łatwiejszą. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne przy niektórych pracach.


RICHMANN zestaw kluczy imbusowych 3-17 mm, 9 szt.
50 zł

Zestaw 9 krótkich kluczy imbusowych marki Corona zostało wykonane z wysokiej jakości stali CrV i umieszczone w poręcznym pokrowcu. Rozmiary poszczególnych kluczy wynoszą od 3 do 17 mm. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie czy garażu, podczas różnego rodzaju prac.


RICHMANN zestaw kluczy imbusowych 5-10 mm, 9 szt.
45 zł

Zestaw 9 magnetycznych kluczy imbusowych marki Corona, wykonanych z wysokiej jakości stali narzędziowej S2. Rozmiary poszczególnych kluczy wynoszą od 5 do 10 mm. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie czy garażu, podczas różnego rodzaju prac.


RICHMANN zestaw narzędzi, 43 szt.
27 zł

Zestaw 43 narzędzi marki Richmann wykonanych z wysokiej jakości stali narzędziowej S2, jest dostępnych w pojemnej plastikowej walizce. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne podczas różnego rodzaju prac.


RICHMANN zestaw wkrętaków, 6 szt.
40 zł

Zestaw 6 wkrętaków wykonanych z wysokiej jakości stali Cr-Mo, zawiera zarówno wkrętaki krzyżakowe, jak i płaskie. Idealnie sprawdzą się w każdym warsztacie lub garażu, jako narzędzie niezbędne podczas różnego rodzaju prac.