Rock ROCK torba podróżna 42 l czarna
296 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba podróżna marki REAbags o pojemności 42 l w kolorze czarnym. Jest wykonana z materiału odpornego na ścieranie się materiału. Posiada kilka kieszonek na lepsze zorganizowanie rzeczy, co ułatwia podróżowanie.

Rock Walizka na garnitury na kółkach Rock GS 0010
659 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

REAbags bagaż podróżny dostosowany do przewożenia koszul i garniturów. Może być przewożony jako bagaż podręczny. Zawiera pas na ramię oraz wyściełaną kieszeń na laptopa.

Rock Walizka na garnitury Rock GS-0011
494 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

REAbags bagaż podróżny dostosowany do przewożenia koszul i garniturów. Może być przewożony jako bagaż podręczny. Zawiera pas na ramię oraz górny uchwyt spinany rzepem.

Rock blokada TSA TA-0005
54 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

*Blokada „TSA“** z mechanizmem kodowania marki Rock. Model ten zapewnia bezpieczeństwo bagażu oraz bardzo dobrze wygląda. Pozwala na otworzenie bagażu bez uszkodzenia na lotnisku, w przeciwieństwie do zwykłych zamków.

Rock blokada TSA TA-0006
50 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blokada „TSA“ z mechanizmem kodowania marki Rock. Model ten zapewnia bezpieczeństwo bagażu oraz bardzo dobrze wygląda. Pozwala na otworzenie bagażu bez uszkodzenia na lotnisku, w przeciwieństwie do zwykłych zamków.

Rock zamek bezpieczeństwa TA-0009, 2 szt
38 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Zamek bezpieczeństwa marki Rock jest idealnym rozwiązaniem do skutecznego zabezpieczenia bagażu. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Rock Zamek szyfrowy TA-0010
38 zł

Raty 10x0 %

Zamek szyfrowy to idealna ochrona bagażu podczas transportu. Srebro z warsztatu Rock bezpiecznie zamyka zamek błyskawiczny i gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Rock pasek z zamkiem szyfrowym TA-0012
43 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Pasek bezpieczeństwa Rock jest idealnym rozwiązaniem do skutecznego zabezpieczenia bagażu. Jego otwarcie zapobiega blokadzie kodu. Jego długość wynosi 190 cm i ma zastosowanie do wszystkich rozmiarów bagaży.