Rock blokada TSA TA-0005
49 zł

*Blokada „TSA“** z mechanizmem kodowania marki Rock. Model ten zapewnia bezpieczeństwo bagażu oraz bardzo dobrze wygląda. Pozwala na otworzenie bagażu bez uszkodzenia na lotnisku, w przeciwieństwie do zwykłych zamków.


Rock Zamek szyfrowy TA-0010
35 zł

Zamek szyfrowy to idealna ochrona bagażu podczas transportu. Srebro z warsztatu Rock bezpiecznie zamyka zamek błyskawiczny i gwarantuje pełne bezpieczeństwo.


Rock blokada TSA kodowany zamek
49 zł

Blokada „TSA“ z mechanizmem kodowania marki Rock. Model ten zapewnia pełne bezpieczeństwo bagażu oraz bardzo dobrze wygląda. Pozwala na otworzenie bagażu bez uszkodzenia na lotnisku, w przeciwieństwie do zwykłych zamków.


Rock blokada TSA TA-0006
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blokada „TSA“ z mechanizmem kodowania marki Rock. Model ten zapewnia bezpieczeństwo bagażu oraz bardzo dobrze wygląda. Pozwala na otworzenie bagażu bez uszkodzenia na lotnisku, w przeciwieństwie do zwykłych zamków.


Rock Walizka na garnitury na kółkach Rock GS 0010
616 zł

599 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

REAbags bagaż podróżny dostosowany do przewożenia koszul i garniturów. Może być przewożony jako bagaż podręczny. Zawiera pas na ramię oraz wyściełaną kieszeń na laptopa.


Rock ROCK torba podróżna 42 l czarna
269 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Torba podróżna marki REAbags o pojemności 42 l w kolorze czarnym. Jest wykonana z materiału odpornego na ścieranie się materiału. Posiada kilka kieszonek na lepsze zorganizowanie rzeczy, co ułatwia podróżowanie.


Rock Walizka na garnitury Rock GS-0011
449 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

REAbags bagaż podróżny dostosowany do przewożenia koszul i garniturów. Może być przewożony jako bagaż podręczny. Zawiera pas na ramię oraz górny uchwyt spinany rzepem.


Rock pasek z zamkiem szyfrowym TA-0012
39 zł

Pasek bezpieczeństwa Rock jest idealnym rozwiązaniem do skutecznego zabezpieczenia bagażu. Jego otwarcie zapobiega blokadzie kodu. Jego długość wynosi 190 cm i ma zastosowanie do wszystkich rozmiarów bagaży.