Rommelsbacher frytkownica FRH 1400
661 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Frytkownica Rommelsbacher FRH 1400 wyposażona została w technologię gorącego powietrza, pozwolającą na maksymalne ograniczenie tłuszczu używanego do przygotowania frytek. Model posiada 2-warstwową, nieprzywierającą powłokę, aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty pieczenia.


Rommelsbacher suszarka spożywcza DA 750
399 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rommelsbacher DA 750 to innowacyjna suszarka do owoców, warzyw, grzybów lub ziół. Wyposażona w nadmuch, zapewniający cyrkulację powietrza. Urządzenie jest proste w obsłudze oraz łatwo je wyczyścić.


Rommelsbacher EM 120
200 zł

177 zł

Elektryczny nóż do łatwego krojenia chleba lub drobiu. Rommelsbacher EM 120 wyróżnia się z drobnymi zębami, które idealnie nadają się do krojenia delikatnych potraw, takich jak kremowe ciasta i torty. Dodatkowe nożeostrymi zębami pozwolą również na cięcie mrożonych potraw na pojedyncze porcje.


Rommelsbacher garnek elektryczny KA 1804
649 zł

599 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Rommelsbacher KA 1804 to solidny elektryczny garnek wykonany z podwójnej warstwy emalii. Wyposażony został w czasomierz, który włącza się po osiągnięciu ustawionej temperatury. W urządzeniu można gotować zupę, gulasz, a także topić wosk.


Rommelsbacher gofrownica WA 1000E
311 zł

Gofrownica Rommelsbacher WA 1000E to urządzenie wykonane ze szczotkowanej stali nierdzewnej, umożliwiające przygotowanie aż 5 gofrów jednocześnie. Płytki grzejne zostały wykonane z powłoki nieprzywierającej, dzięki czemu czyszczenie urządzenia nie sprawia problemu.


Rommelsbacher indukcyjna kuchenka elektryczna CT 3405/IN
799 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Indukcyjna kuchenka elektryczna Rommelsbacher CT 3405/IN2 strefami gotowania oraz zaawansowaną technologią indukcyjną do natychmiastowego przenoszenia mocy. Urządzenie oferuje 10-stopniową regulację temperatury w zakresie od 60°C do 240°C. Posiada również 180-minutowy timer z funkcją wyłączania, ekran LED oraz funkcję wykrywania garnków.


Rommelsbacher indukcyjna kuchenka szklano-ceramiczna CT 2005/IN
399 zł

Jednopalnikowa indukcyjna kuchenka szklano-ceramiczna Rommelsbacher CT 2005/IN z funkcją wykrywania garnków wyróżnia się zastosowaniem zaawansowanej technologii indukcyjnej, która oszczędza energię elektryczną. Urządzenie oferuje możliwość 10-stopniowej regulacji temperatury w zakresie od 60°C do 240°C. Zostało wyposażone również we wskaźnik ciepła resztkowego, 180-minutowy timer oraz ekran LED, które gwarantują wygodną obsługę.


Rommelsbacher kawiarka EKO 364/E
360 zł

Kawiarka Rommelsbacher EKO 364/E wykonana została ze stali nierdzewnej w eleganckim nowoczesnym kształcie sprawdzi się w domu każdego kawosza. Obrotowa podstawka ułatwia użytkowanie, pozwala na dowolne odstawianie kawiarki na podstawkę. Posiada ukrytą grzałkę dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Została wyposażona w rączkę odporną na nagrzewanie zapewnia bezpieczeństwo podczas nalewania gorącej kawy.


Rommelsbacher kawiarka EKO 366/E
369 zł
361 zł

Kawiarka Rommelsbacher EKO 366/E wykonana została ze stali nierdzewnej w eleganckim, nowoczesnym kształcie sprawdzi się w domu każdego kawosza. Posiada ukrytą grzałkę dzięki czemu jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Obrotowa podstawka ułatwia użytkowanie, pozwala na dowolne odstawianie kawiarki na podstawkę. Została wyposażona w rączkę odporną na nagrzewanie, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo podczas nalewania gorącej kawy.


Rommelsbacher kuchenka elektryczna CT 2203/TC
937 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kuchenka elektryczna Rommelsbacher CT 2203/TC to niewielkie urządzenie, zajmujące mało miejsca w każdym pomieszczeniu. Produkt zawiera 9-stopniowy, regulowany termostat i pozwala na zaoszczędzenie energii. Model wyróżniają 2 strefy grzewcze, dzięki którym można korzystać z różnej wielkości garnków, patelni itp.


Rommelsbacher młynek do kawy EKM 300
634 zł

Młynek do kawy Rommelsbacher EKM 300 sprawdzi się w domu każdego, kto lubi zapach świeżo mielonej kawy. Dzięki 12 stopniowej regulacji mielenia można dostosować go do indywidualnych preferencji. Młynek posiada możliwość jednorazowego zmielenia aż 10 porcji kawy, a dołączony pojemnik na mieloną kawę pomieści jej aż 200 g.


Rommelsbacher RTG 351
121 zł

Kuchenka ze stali nierdzewnej nadaje się do podróżowania ze względu na mały rozmiar. Rommelsbacher TS 351 o mocy 350 W do szybkiego podgrzewania wody. Kabel o długości 0,7 metra umożliwia wygodne korzystanie. Kuchenka jest dostarczana z pokrowcem podróżnym i szklanką.


Rommelsbacher TS 1001
219 zł

Kuchenka ze stali nierdzewnej nadaje się do podróżowania ze względu na mały rozmiar. Rommelsbacher TS 1001 o mocy 1000 W do szybkiego podgrzewania wody. Kabel o długości 0,7 metra umożliwia wygodne korzystanie.


Rommelsbacher RT 350
89 zł

81 zł

Kuchenka ze stali nierdzewnej nadaje się do podróżowania ze względu na mały rozmiar. Rommelsbacher TS 350 o mocy 350 W do szybkiego podgrzewania wody. Kabel o długości 0,7 metra umożliwia wygodne korzystanie. Kuchenka jest dostarczana z pokrowcem podróżnym w kolorze czerwonym.


Rommelsbacher garnek elektryczny KA 2004/E
799 zł

755 zł

Garnek elektryczny Rommelsbacher KA 2004/E oferuje nie tylko możliwość przygotowywania posiłków, ale także doskonale sprawdza się jako garnek do wina lub przetworów. Urządzenie posiada wbudowany timer oraz płynną regulację temperatury.


Rommelsbacher kuchenka elektryczna CT 3010
983 zł

852 zł

Kuchenka elektryczna Rommelsbacher CT 3010 to niewielkich rozmiarów urządzenie, które świetnie sprawdzi się w małych kuchniach. Posiada 2 pola grzewcze o różnych mocach, co umożliwia gotowanie w dwóch naczyniach jednocześnie. Jest prosta w obsłudze, a dzięki płaskiej powierzchni grzewczej także łatwo ją wyczyścić.