Rotho pojemnik Tanker, 100 l
145 zł

Wyjątkowo pojemna skrzynia Tanker marki Rotho ma objętość aż 100 litrów. Nadaje się szczególnie do warsztatów, garaży i innych pomieszczeń technicznych. Czarny pojemnik ma pomarańczową pokrywę z zawiasami i jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.


Rotho szafka Optimo z 3 szufladami
129 zł

Szafka Optimo marki Rotho została wyposażona w 3 szuflady wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego, które doskonale nadają się na dokumenty o formacie A4. Posiada 4 kółka, dzięki którym jest łatwa w transporcie. Wysokość: 65,5 cm.


Rotho pojemnik Reverso, 46 l, antracyt
29 zł

Praktyczne pudełko Reverso marki Rotho może pomóc w organizacji warsztatów i garaży. Pudełka moga być układane w stosu, więc nie zajmują dużo miejsca. Skrzynia wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i ma pojemność 46 l.


Rotho pojemnik Slido, 30 l
65 zł

Niski, mobilny pojemnik Slido marki Rotho ma pojemność 30 litrów, a dzięki niskiej konstrukcji może być wsunięty pod łóżo, oszczędzając miejsce w pokoju dziecięcym. Przezroczysta plastikowa konstrukcja ułatwia znalezienie tego, co znajduje się w pudełku, a dwuskrzydłowa pokrywa pomaga w wygodnym wysuwaniu.


Rotho pudełko do przechowywania na kółkach Splito 46 l
65 zł

Pudełko do przechowywania o pojemności 46 litrów, wykonane jest z przezroczystego tworzywa sztucznego i jest wyposażone w 4 kółeczka na spodzie, dla łatwego przemieszczania pudełka. Dwuskrzydłowe drzwiczki pokrywy ułatwiają wyjmowanie rzeczy z wnętrza pudełka.


Rotho pojemnik Agilo, 17,5 l
25 zł

Mniejszy pojemnik Agilo marki Rotho o objętości 17,5 litra, został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wyposażony jest w dwa uchwyty ułatwiające transport. Praktyczne pudełko można wykorzystać w warsztacie, garażu, sypialni i pokoju dziecięcym. Odpowiedni do przechowywania A4.


Rotho pojemnik Compact, 38 l
45 zł

Praktyczny pojemnik Compact marki Rotho wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a dzięki przezroczystej konstrukcji łatwo sprawdzić, co znajduje się w pudełku. Kolorowa pokrywa chroni zawartość przed kurzem, a klipsy zabezpieczają przed niepożądanym otwarciem. Pudełko nadaje się do formatu A3. Jego objętość to 38 litrów.


Rotho Kosz na śmieci Trio, 41 l-23%
168 zł

128 zł

Promocja

Kosz na śmieci Trio, 41 l marki Rotho został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Posiada 3 wewnętrzne, wyjmowane pojemniki. Pokrywę otwiera się za pomocą specjalnego pedału.


Rotho Krzesełko Paso
38 zł

Krzesełko Paso marki Rotho zostało wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Krzesełko posiada antypoślizgową powierzchnię, która zapewni bezpieczeństwo podczas stawania.


Rotho kosz na pranie Fabu, 50 l
75 zł

Oryginalny i bardzo praktyczny kosz na pranie Fabu marki Rotho składa się z białej plastikowej konstrukcji, która jest uzupełniona 50-litrowym workiem tekstylnym. Po napełnieniu kosza po prostu wyjmij torbę i łatwo przenieś do pralni.


Rotho Pojemnik Arco, 25 l
35 zł

Pojemnik Arco, 25 l marki Rotho, wykonany z odpornego tworzywa sztucznego, z łatwością pomieści różnego rodzaju drobiazgi. Pojemnik posiada przykrywkę, która chroni przed zakurzeniem. Polecany zarówno do domu jak i warsztatu.


Rotho Pojemnik Country, mały
40 zł

Pojemnik Country, mały marki Rotho został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w kolorze czarnym. Jego pojemność wynosi 13 l, a możliwość ułożenia pojemników jeden na drugim pozwoli stworzyć praktyczną szafkę.


Rotho kosz na pranie Cuntry, 22 l
29 zł

Kosz na pranie jest niezbędną częścią każdego gospodarstwa domowego. Country marki Rotho został wykonany z tworzywa w atrakcyjnej formie, przypominającej przeplatany rattan. Kosz ma pojemność 22 litrów, a uchwyty po bokach ułatwiają przenoszenie.


Rotho kosz na śmieci Paso, 50 l
195 zł

Duży kosz na śmieci Paso marki Rotho otwierany za pomocą pedału, mieści do 50 litrów odpadów i jest szczególnie odpowiedni dla większych gospodarstw domowych. Doskonale sprawdzi się również w biurze i przestrzeni publicznej.


Rotho pojemnik Agilo, 55 l
49 zł

55-litrowy pojemnik Agilo marki Rotho został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i jest wyposażony w dwa uchwyty do łatwego przenoszenia. Praktyczne pudełko można wykorzystać w warsztacie, garażu, sypialni i pokoju dziecięcym.


Rotho pojemnik Compact, 19 l
29 zł
28 zł

19-litrowy pojemnik Compact marki Rotho wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a dzięki przezroczystej konstrukcji łatwo sprawdzić, co znajduje się w pudełku. Kolorowa pokrywa chroni zawartość przed kurzem, a klipsy zabezpieczają przed niepożądanym otwarciem. Pudełko nadaje się do formatu A4.


Rotho pojemnik Systemix L
69 zł

Schowek w formie szuflady Systemix marki Rothoo rozmiarze L, może być użyty samodzielnie lub można z niego złożyć cały system magazynowy. Skrzynki Systemix można układać w stosy i zestawiać w zależności od potrzeb. Idealny na warsztaty, do nauki, ale także do przechowywania zabawek.


Rotho pojemnik Systemix M
55 zł

Praktyczny schowek w formie szuflady Systemix marki Rotho o rozmiarze M, może być użyty samodzielnie lub można z niego złożyć cały system magazynowy. Skrzynki Systemix można układać w stosy i zestawiać w zależności od potrzeb. Idealny na warsztaty, do nauki, ale także do przechowywania zabawek.


Rotho pudełko Country, 28 l
39 zł

27 zł

Przeplatane, plastikowe pudełko Country marki Rotho służy do przechowywania różnych przedmiotów. Jego rozmiar przypomina format A4, a pojemność wynosi 28 litrów. Dzięki eleganckiemu wzornictwu stanie się przyjemnym dodatkiem do wnętrza pomieszczenia.


Rotho pojemnik Roller, 57 l
65 zł

Kompaktowy pojemnik Roller marki Rotho ma pojemność 57 litrów i jest wyposażony w sześć pomocnych kółek, ułatwiających transport pudełka. Zielona pokrywa chroni zawartość przed kurzem, a zatrzaski zabezpieczają ją przed niepożądanym otwarciem


Rotho regał Optimo, 5 szuflad
215 zł

158 zł

Wysoki regał Optimo marki Rotho na kółkach, składa się z czarnej plastikowej konstrukcji i czterech przezroczystych pudełek, które mogą wygodnie przechowywać przedmioty w formacie A4. Regał ma wysokość 105,5 cm.


Rotho pojemnik Arco, 19 l
25 zł

Plastikowy, 19-litrowy pojemnik Arco marki Rotho pozwala na wygodne przechowywanie małych rzeczy, których nie używasz na co dzień. Przezroczysta konstrukcja ułatwia sprawdzenie, co jest ukryte w pudełku i oszczędzenie czasu na poszukiwania.


Rotho pudełko z szufladą Country, 19,2 l, beżowe
59 zł

Beżowy pojemnik Country marki Rotho z praktycznym otworem w formie szuflady, ma pojemność 19,2 litra, a poszczególne elementy można nałożyć na siebie i stworzyć szafkę. Marka Rotho opiera się na produkcji wysokiej jakości produktów z tworzyw sztucznych i to samo dotyczy tego praktycznego pudełka.


Rotho regał Optimo, 4 szuflady
179 zł

Wyjątkowy regał na kółkach Optimo marki Rotho składa się z czarnej plastikowej konstrukcji i czterech przezroczystych pudełek, które mogą wygodnie przechowywać przedmioty w formacie A4. Regał ma wysokość 85,3 cm.


Rotho pojemnik Camper, 75 l
119 zł

Duży pojemnik na kółkach Camper marki Rotho o pojemności 75 litrów, dzięki swojej konstrukcji, nadaje się szczególnie do warsztatów, garaży i innych pomieszczeń technicznych. Czarny pojemnik posiada pomarańczową pokrywę na zawiasach i jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego.


Rotho Pojemnik Country, duży
59 zł

Pojemnik Country, duży marki Rotho jest praktycznym i pojemnym akcesorium kuchennym. Został wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w nowoczesnym czarnym kolorze. W połączeniu z większą ilością pojemników stworzy funkcjonalną i designerską szafkę.