Safety 1st fotelik samochodowy Sweet Safe
385 zł

Safety 1st Sweet Safe to fotelik samochodowy, który łączy w sobie zalety fotelika przenośnego i fotelika, który rośnie wraz z dzieckiem.Ten model można ustawić zarówno tyłem do kierunku jazdy (od urodzenia do 10 kg), jak i w kierunku jazdy 9 do 18 kg), aby zapewnić bezpieczeństwo dziecka w wieku około 4 lat.


Safety 1st barierka Easy Close Extra Tall, White
149 zł

Safety 1st Easy Extra Extra Tall Metal to podwyższona metalowa bariera, którą można otwierać w obu kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki wskaźnikowi wizualnemu Secure Tech można mieć pewność, że bramka jest prawidłowo zamknięta. Prosta instalacja bez konieczności wiercenia, wysokość barierki wynosi 91 cm.


Safety 1st barierka Easy Close Wood, Natural
195 zł

Safety 1st Easy Close Wood to drewniana barierka, którą można otwierać w dwóch kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Prosta instalacja bez wiercenia.


Safety 1st bezpiecznik magnetyczny
75 zł

Safety 1st Bezpiecznik magnetyczny zabezpiecza szafki przed ciekawskimi dziećmi. Jest łatwy w instalacji dzięki magnetycznemu kluczowi zabezpieczającemu. Dużym atutem jest wskaźnik wizualny SecureTech® do prawidłowego blokowania.


Safety 1st chodzik Kamino
499 zł
+ darmowa dostawa

Safety 1st Kamino to funkcjonalny chodzik dedykowany dla najmłodszych, który znakomicie dostosowuje się do wzrostu dziecka. Model jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia. Chodzik można ustawić w 3 pozycjach wysokości, a siedzisko można z łatwością zdjąć. Dużym atutem jest zdejmowany stolik ze światłem i dźwiękami.


Safety 1st krzesełko Kiwi
385 zł

Safety 1st Kiwi to wygodne krzesło do jadalni, które będzie rosło wraz z dzieckiem dzięki pozycjonowaniu siedzenia. Dużym atutem jest zastosowanie pięciopunktowych pasów bezpieczeństwa. Zdejmowana taca do łatwej konserwacji. Model jest przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia (15 kg).


Safety 1st krzesło Keeny
199 zł

Safety 1st Keeny to niezwykle kompaktowe krzesło dziecięce do jadalni, które znakomicie sprawdzi się w domu lub podróży. Po złożeniu mierzy tylko 63 × 62 × 23 cm. Przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat (15 kg).


Safety 1st krzesło Koomy
485 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Safety 1st Koomy to wygodne krzesło do jadalni, które rośnie wraz z dzieckiem. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa zapewnią pełne bezpieczeństwo dziecka. Model posiada wyjmowaną tacę, która jest łatwa do mycia. Krzesło przeznaczone jest dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat (15 kg).


Safety 1st łóżeczko podróżne Full Dreams
319 zł

Safety 1st Full Dreams to praktyczne łóżeczko podróżne z pozycjonowanym dnem. Praktyczne są również kieszenie na górze łóżka, które umożliwiają wygodne przechowywanie najpotrzebniejszych rzeczy. Model jest przeznaczony dla dzieci od 0 do 36 miesięca życia. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design.


Safety 1st łóżeczko turystyczne Calidoo
829 zł
+ darmowa dostawa

Łóżeczko turystyczne Calidoo 2 w 1 może być stosowane oddzielnie w pokoju lub może być dołączone do łóżka rodziców. Dzięki 7 regulowanym pozycjom jest bardzo praktyczne i może być dostosowane do różnych potrzeb.


Safety 1st nocnik Fast & Finished
49 zł

Safety 1st fast&finished jest niezwykle ergonomiczny, dedykowany dla dziewcząt i chłopców. Rodzice docenią zdejmowaną wewnętrzną część, która dzięki okrągłym kształtom jest niezwykle czysta.


Safety 1st obrotowe siedzisko do kąpieli
99 zł

Safety 1st to siedzisko obrotowe dla przyjemniejszej i zabawniejszej kąpieli malucha od 6 do 12 miesiąca / 10 kg. Ergonomiczne siedzisko zapewnia stabilność i pewne wsparcie dla dziecka. Siedzenie obraca się o 360 °. Kolorowa wirująca piłka zadba o zabawę.


Safety 1st przewijak Dolphy
829 zł
+ darmowa dostawa

Przewijak Dolphy 2 w 1 dzięki swojej wielofunkcyjności zadowoli każdego rodzica. Przewijak posiada zintegrowana wanienkakółka dla łatwiejszego przenoszenia go tam, gdzie go potrzebujesz.


Safety 1st siedzisko Smart Lunch
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Safety 1st Smart Lunch to lekkie, wyściełane, składane i łatwe do przenoszenia siedzisko. Model jest mocowany do stołu z płytką od 2 do 4,5 cm. Odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca do 3 lat (15 kg).


Safety 1st wózek spacerówka Compa'City
535 zł
+ darmowa dostawa

Safety 1st Compa'City to wózek spacerowy, który świetnie nadaje się do podróżowania ze względu na jego niską wagę 7,8 kg i kompaktowy rozmiar. Z pewnością można to docenić podczas słonecznych oraz deszczowych dni. Dzięki obrotowym kołom przednim doskonale się z nim pracuje. Komfort dziecka zapewnia znakomita amortyzacja i regulowane oparcie. Rodzice docenią uchwyty o regulowanej wysokości.


Safety 1st wóżek Step&Go
669 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Safety 1st Step & Go to funkcjonalny wózek, który pomoże rodzicom i dziecku poradzić sobie z każdym terenem. Dzięki solidnej ramie i obrotowym przednim kołom, jest niezwykle skrętny i łatwy w prowadzeniu. Komfort dziecka zapewnia elastyczne, regulowane oparcie i miękka amortyzacja siedziska. Rodzice docenią łatwe składanie i składanie poprzez naciśnięcie pedału.


Safety 1st wóżek Taly
485 zł
+ darmowa dostawa

Safety 1st Taly to idealny wózek do spacerów, ale także świetny pomocnik w zakupach, dzięki wyjątkowo dużemu koszykowi. Dzięki solidnej ramie i obrotowym przednim kółkom jest niezwykle skrętny oraz funkcjonalny. Komfort dziecka zapewnia świetna amortyzacja i elastyczne regulowane oparcie. Rodzice docenią łatwe składanie i rozkładanie jedną ręką.


Safety 1st Niania Safe Contact
179 zł

Safe Contact marki Safety 1st to niania elektroniczna, która wykorzystuje cyfrową technologię DECT, gwarantującą wysoką jakość połączenia. Dzięki funkcji VOX, urządzenie aktywuje się głosowo – uruchamia się tylko wtedy, gdy pojawia się dźwięk.


Safety 1st Niania Safe Contact Plus
189 zł

Safe Contact Plus marki Safety 1st to niania elektroniczna, która wykorzystuje cyfrową technologię DECT, gwarantującą wysoką jakość połączenia. Posiada funkcję odpowiadania dziecku, dzięki której można je uspokoić zanim się przy nim znajdziemy.


Safety 1st barierka Auto Close, White
145 zł

Safety 1st Auto Close to metalowa barierka z automatycznym zamykaniem, która może być otwierana w dwóch kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki wskaźnikowi wizualnemu Secure Tech można mieć pewność, że brama jest prawidłowo zamknięta. Prosta instalacja bez wiercenia.


Safety 1st barierka do łóżka Extra long
135 zł

Safety 1st Bedding to idealne narzędzie dla dzieci od 18 miesiąca życia, które zaczynają spać w łóżku bez barierek ochronnych. Osłona chroni je przed wypadnięciem z łóżka. Długość bariery wynosi 150 cm.


Safety 1st barierka do łóżka Standard
99 zł

Safety 1st Bedding to idealny model dla dzieci od 18 miesiąca życia, które zaczynają spać w łóżku bez barierek ochronnych. Osłona chroni je przed wypadnięciem z łóżka. Długość barierki wynosi 90 cm.


Safety 1st Barierka Dual
229 zł

Bramka Dual to świetna pomoc dla zapewnienia bezpieczeństwa swoim dzieciom. Barierka bezpieczeństwa uniemożliwia ciekawskiemu dziecku niezależne badanie niebezpiecznych przestrzeni schodów i chroni przed niespodziewanymi wypadkami.


Safety 1st barierka Easy Close Metal, czarna
129 zł

Safety 1st Easy Close Metal to metalowa barierka, którą można otwierać w obu kierunkach, natomiast podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Dzięki wskaźnikowi wizualnemu Secure Tech, można mieć pewność, że brama jest prawidłowo zamknięta. Prosta instalacja bez wiercenia do otworów: 73 – 80 cm.


Safety 1st barierka Easy Close Metal, White
135 zł

Safety 1st Easy Close Metal to metalowa barierka, którą można otwierać w obu kierunkach, a podwójny mechanizm blokujący zwiększa bezpieczeństwo. Wskaźnik bezpieczeństwa Secure Tech gwarantuje pewność, że bramka jest prawidłowo zamknięta. Prosta instalacja bez wiercenia. Otwory: 73 – 80 cm.


Safety 1st Basic Safety Kit
29 zł

Safety 1st Basic Safety Kit to najbardziej podstawowy fundament bezpieczeństwa w każdym domu. Pomoże to rozwiązać problem bezpieczeństwa dziecka, gdy stanie się bardziej mobilny i zacznie się samodzielnie przemieszczać.


Safety 1st chodzik Bolid
189 zł

Gdy dziecko zaczyna samo siedzieć warto zaopatrzyć się w wygodny fotelik Bolid. Chodzik to świetna zabawa dla każdego dziecka, która rozwija umiejętności ruchowe.


Safety 1st  Double Step
49 zł

Safety 1st Double Step w wersji antypoślizgowej dla zwiększenia bezpieczeństwa. Może być używany jako taborecik zapewniający łatwiejszy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Jest lekki, dlatego doskonale sprawdzi się dla dzieci


Safety 1st Essential grooming kit
35 zł

Safety 1st Essential Grooming Kit to praktyczny zestaw higieniczny w praktycznej torbie, który pomaga w podstawowej pielęgnacji dziecka. Zestaw zawiera nożyczki, 5× pilniki, szczypce, grzebień, szczotkę i szczoteczkę do zębów.


Safety 1st fotelik samochodowy Ever Safe
285 zł

Safety 1st Ever Safe to uniwersalny fotelik samochodowy, który rośnie wraz z dziećmi. Przeznaczony jest dla dzieci 9–36 kg w grupie wiekowej 1/2/3. Jest niezwykle lekki i bardzo poręczny, dlatego doskonale nadaje się w przypadku częstej konieczności przenoszenia z samochodu do samochodu.


Safety 1st fotelik samochodowy Manga Safe
49 zł

Safety 1st Mangad Safe to regulowany fotelik dla dzieci o wadze 15–36kg, w grupie wiekowej 2/3. Jest niezwykle lekki i doskonale sprawdzi się w sytuacji przenoszenia fotelika z jednego samochodu do drugiego. Komfort podróży zapewnia pełne wyściełane siedzisko oraz podnoszone podłokietniki.


Safety 1st fotelik samochodowy Road Safe
169 zł

Safety 1st Road Safe to uniwersalny fotelik samochodowy, który rośnie wraz z dziećmi. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze 15–36kg, w grupie wiekowej 2/3. Jest niezwykle lekki, dlatego przydaje się szczególnie, gdy trzeba go przenosić z jednego samochodu do drugiego. Regulowane oparcie zapewnia pełen komfort podczas podróży.


Safety 1st ochronna osłona na siedzenie
55 zł

Safety 1st to ochronna osłona na siedzenie samochodowe, która jest przydatna dla każdego rodzica, który chce utrzymać samochód w czystości i chronić go przed możliwymi uszkodzeniami. Wykonana jest z wytrzymałego i łatwego w konserwacji materiału


Safety 1st osłona przeciwsłoneczna 2 szt
39 zł

Safety 1st to osłona przeciwsłoneczna , która jest praktycznym elementem podczas podróżny. Dzięki przyssawkom osłona pozostaje pewnie w jednym miejscu bez ruchu. Zwijanie jest bardzo proste, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Opakowanie zawiera 2 szt.


Safety 1st siedzisko Essential booster
75 zł

Safety 1st Essential Booster to siedzisko z podwyższonym oparciem, które sprawia, że małe dzieci mogą siedzieć z dorosłymi przy stole. Bezpieczeństwo zapewnia trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Model jest odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca do 3 roku życia (15 kg).


Safety 1st wózek dziecięcy Crazy Peps
159 zł

Wózek dziecięcy Crazy Peps marki Safety 1st posiada uroczy, wesoły design z motywami 3D. Wózek jest bardzo lekki i łatwy w obsłudze. Świetnie sprawdzi się także podczas podróżowania z dzieckiem, dzięki swojej kompaktowej konstrukcji oraz niskiej wadze. Żywe kolory i wesołe motywy przyciągną uwagę każdego malucha i sprawią, że każdy spacer będzie niezapomnianą przygodą.


Safety 1st wózek dziecięcy Rainbow
279 zł

Rainbow to lekki wózek, który oferuje 4 mechaniczne pozycje oparcia. Odpowiedni dla dzieci od 6 miesiąca życia do osiągnięcia wagi 15 kg. Wózek posiada kosz na zakupy i daszek przeciwsłoneczny.


Safety 1st wózek dziecięcy spacerowy Urby
719 zł

Urby to praktyczny towarzysz zarówno na wycieczki, zakupy, jak i na spacer. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji i wadze 4,9 kg jest łatwy w obsłudzedo przenoszenia. Urby prowadzi się bardzo wygodnie, a dzięki wyściełanemu siedzisku z kilkoma pozycjami oparcia, w tym poziomą, jest odpowiedni dla noworodka.


Safety 1st wózek dziecięcy Taly 2in1
939 zł

Wózek Taly 2 w 1 to świetne połączenie wózka dziecięcego i fotelika samochodowego. Jest odpowiedni dla dzieci już od urodzenia do około 3,5 roku życia. Wózek ma solidną ramę i dzięki luksusowemu zawieszeniu prowadzi się świetnie – pasuje również na długie spacery.


Safety 1st wózek dziecięcy Taly 2w1 Black Chic
1 149 zł

Wózek dziecięcy Taly 2w1 marki Safety 1st to doskonałe połączenie wózkafotelika samochodowego. Jest przeznaczony dla dzieci od urodzenia do około 3.5 roku życia. Wózek posiada solidną ramę, a dzięki znakomitemu zawieszeniu jest bardzo poręczny i wygodny – doskonale nadaje się także do długich spacerów.


Safety 1st wózek dziecięcy Taly 3in1
1 399 zł

Wózek Taly 3 w 1 to świetne połączenie wózka dziecięcego i fotelika samochodowego oraz głębokiego wózka. Jest odpowiedni dla dzieci już od urodzenia do około 3,5 roku życia. Wózek ma solidną ramę i dzięki luksusowemu zawieszeniu prowadzi się świetnie – pasuje również na długie spacery.


Safety 1st wózek dziecięcy Teamy
859 zł

Wózek dziecięcy Teamy marki Safety 1st jest przeznaczony dla bliźniąt od 6. miesiąca życia lub rodzeństwa. To doskonały wózek sportowy, który nadaje się do jazdy w każdym terenie i umili podróż zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Dzięki solidnej ramie oraz obrotowym przednim kołom jest wyjątkowo łatwy w manewrowaniu.