Scanpart stojak na kapsułki Dolce Gusto
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stojak na kapsułki marki Scanpart pomieści do 24 kapsułek kawy Dolce Gusto. Zapewnia możliwość podziału na cztery rodzaje kawy dzięki praktycznym kolumnom. Kapsułki wygodnie wyciąga się z dołu, a uzupełnienia od góry.


Scanpart stojak na kapsułki Nespresso
69 zł

Funkcjonalny stojak marki Scanpart służy do przechowywania kapsułek Nespresso. Został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle trwały i wytrzymały. Może pomieścić aż 40 kapsułek podzielonych na cztery sekcje. Jest bardzo łatwy w obsłudze, kapsułki sa wyjmowane i uzupełniane z górnej części stelaża.


Scanpart stojak U-Cap Nespresso, 18 kapsułek
89 zł

18-komorowy stojak U-Cap na Nespresso przeznaczony jest to ekspresów typu Inissia marki Scanpart. Wystarczy włożyć do niego ekspres, a kapsułki będą zawsze pod ręką, gotowe do przygotowania ulubionej kawy. Stelaż w kształcie litry U zmieści 18 kapsułek.


Scanpart stojak U-Cap Nespresso, 24 kapsułki
89 zł

Stojak U-Cap Nespresso marki Scanpart to sposób, żeby mieć kapsułki ulubionej kawy zawsze pod ręką. Przeznaczony jest do ekspresów typu Pixie, które wystarczy włożyć w stelaż i cieszyć się jeszcze szybszym przygotowaniem pobudzającego napoju. U-Cap Nespresso pomieści aż 24 kapsułki.


Scanpart stojak U-Cap Nespresso, 36 kapsułek
89 zł

Praktyczny stojak na kapsułki Nespresso marki Scanpart jest przeznaczony do ekspresów Latissima. Stelaż w kształcie litry U pomieści aż **36 kapsułek. Przylegąjąc idealnie do ekspresu tworzy całość służącą jeszcze szybszemu przygotowaniu ulubionej kawy. Jest bardzo łatwy w montażu, nie wymaga klejenia i wiercenia. Kapsułki będą zawsze pod ręką.


Scanpart Tavola Swiss Linea stojak Dolce Gusto
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny stojak Tavola Swiss Linea marki Scanpart pomieści 24 kapsułki ulubionej kawy Dolce Gusto. Został wykonany z trwałej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest niezwykle prosty w użyciu. Dodatkowo, wystarczy go tylko postawić w poblizu ekspresu, nie trzeba wiercić i kleić. Stojak z kapsułkami pod ręką jeszcze bardziej usprawni i przyśpieszy przygotowanie ulubionej kawy.


Scanpart Tavola Swiss stojak na kapsułki Nespresso
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowa konstrukcja Tavola Swiss marki Scanpart to praktyczny stojak na kapsułki Nespresso. Ciekawy, nowoczesny design wkomponuje się w wystrój każdej współczesnej kuchni. Dla zaoszczędzenia miejsca, może być przymocowany do ściany i łączony z innymi stelażami. Stojak może pomieścic 10 kapsułek ulubionej kawy.


Scanpart Tavola Swiss Vista stojak na kapsułki Nespresso
139 zł

119 zł

Tavola Swiss Vista marki Scanpart to obrotowy stojak na kapsułki Nespresso. Może pomieścić aż 40 sztuk ulubionej kawy. Został wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle trwały. To doskonały sposób, żeby uporządkować kapsułki w 4 kolumnach i mieć je zawsze pod ręką.


Scanpart Tavola Swiss zasobnik na kapsułki Nespresso, czarny
145 zł
139 zł

Nowoczesny zasobnik Tavola Swiss marki Scanpart jest przeznaczony do przechowywania aż 60 kapsułek Nespresso. Oryginalny design i elegancka czerń sprawiają, że wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Kapsułki, które są zawsze pod ręką, przyśpieszą i ułatwią proces przygotowania ulubionej kawy.