Scanpart stojak U-Cap Nespresso, 36 kapsułek
98 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny stojak na kapsułki Nespresso marki Scanpart jest przeznaczony do ekspresów Latissima. Stelaż w kształcie litry U pomieści aż **36 kapsułek. Przylegąjąc idealnie do ekspresu tworzy całość służącą jeszcze szybszemu przygotowaniu ulubionej kawy. Jest bardzo łatwy w montażu, nie wymaga klejenia i wiercenia. Kapsułki będą zawsze pod ręką.

Scanpart odkamieniacz Scanpart - 2 x 250 ml
36 zł

Raty 10x0 %

Odkamieniacz do ekspresów kapsułkowych Laica Scanpart gwarantuje wysoką efektywność usuwania kamienia, zachowując neutralny smak i zapach.

Scanpart bambusowy pojemnik na herbatę, 6 przegródek
82 zł

Raty 10x0 %

Praktyczny pojemnik Scanpart posiada 6 przegródek na saszetki herbaty. To prosty, bambusowy pojemnik, który wkomponuje sie w wystrój każdej kuchni.Przezroczysta pokrywa pozwala nadzorować zawartość saszetek.

Scanpart stojak U-Cap Nespresso, 18 kapsułek
98 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

18-komorowy stojak U-Cap na Nespresso przeznaczony jest to ekspresów typu Inissia marki Scanpart. Wystarczy włożyć do niego ekspres, a kapsułki będą zawsze pod ręką, gotowe do przygotowania ulubionej kawy. Stelaż w kształcie litry U zmieści 18 kapsułek.

Scanpart stojak U-Cap Nespresso, 24 kapsułki
98 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stojak U-Cap Nespresso marki Scanpart to sposób, żeby mieć kapsułki ulubionej kawy zawsze pod ręką. Przeznaczony jest do ekspresów typu Pixie, które wystarczy włożyć w stelaż i cieszyć się jeszcze szybszym przygotowaniem pobudzającego napoju. U-Cap Nespresso pomieści aż 24 kapsułki.

Scanpart Tavola Swiss stojak na kapsułki Nespresso
61 zł

Raty 10x0 %

Wyjątkowa konstrukcja Tavola Swiss marki Scanpart to praktyczny stojak na kapsułki Nespresso. Ciekawy, nowoczesny design wkomponuje się w wystrój każdej współczesnej kuchni. Dla zaoszczędzenia miejsca, może być przymocowany do ściany i łączony z innymi stelażami. Stojak może pomieścic 10 kapsułek ulubionej kawy.

Scanpart odkamieniacz Scanpart 1000 ml
25 zł 23 zł

Raty 10x0 %

Odkamieniacz Laica Scanpart gwarantuje wysoką efektywność usuwania kamienia, zachowując neutralny smak i zapach.

Scanpart stojak na kapsułki Nespresso
76 zł

Raty 10x0 %

Funkcjonalny stojak marki Scanpart służy do przechowywania kapsułek Nespresso. Został wykonany ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle trwały i wytrzymały. Może pomieścić aż 40 kapsułek podzielonych na cztery sekcje. Jest bardzo łatwy w obsłudze, kapsułki sa wyjmowane i uzupełniane z górnej części stelaża.

Scanpart Tavola Swiss Vista stojak na kapsułki Nespresso
139 zł 102 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Tavola Swiss Vista marki Scanpart to obrotowy stojak na kapsułki Nespresso. Może pomieścić aż 40 sztuk ulubionej kawy. Został wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle trwały. To doskonały sposób, żeby uporządkować kapsułki w 4 kolumnach i mieć je zawsze pod ręką.

Scanpart Tavola Swiss zasobnik na kapsułki Nespresso, czarny
153 zł

Raty 10x0 %

Nowoczesny zasobnik Tavola Swiss marki Scanpart jest przeznaczony do przechowywania aż 60 kapsułek Nespresso. Oryginalny design i elegancka czerń sprawiają, że wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Kapsułki, które są zawsze pod ręką, przyśpieszą i ułatwią proces przygotowania ulubionej kawy.

Scanpart stojak na kapsułki Dolce Gusto
105 zł 90 zł

Raty 10x0 %

Stojak na kapsułki marki Scanpart pomieści do 24 kapsułek kawy Dolce Gusto. Zapewnia możliwość podziału na cztery rodzaje kawy dzięki praktycznym kolumnom. Kapsułki wygodnie wyciąga się z dołu, a uzupełnienia od góry.

Scanpart Tavola Swiss Linea stojak Dolce Gusto
148 zł

Raty 10x0 %

Praktyczny stojak Tavola Swiss Linea marki Scanpart pomieści 24 kapsułki ulubionej kawy Dolce Gusto. Został wykonany z trwałej i wytrzymałej stali nierdzewnej. Jest niezwykle prosty w użyciu. Dodatkowo, wystarczy go tylko postawić w poblizu ekspresu, nie trzeba wiercić i kleić. Stojak z kapsułkami pod ręką jeszcze bardziej usprawni i przyśpieszy przygotowanie ulubionej kawy.