Scarlett wyciskarka wolnoobrotowa SC-JE50S22
569 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyciskarka wolnoobrotowa Scarlett SC-JE50S22 to doskonałe urządzenie, które pozwoli uzyskać soki z owoców i warzyw, zachowując ich naturalny aromat oraz składniki odżywcze. Szeroki otwór 75 mm zapewnia łatwe użytkowanie. W zestawie znajdują się dwa pojemniki o pojemności 1 litra, oraz szczotka do czyszczenia.


Scarlett młynek do kawy SL 1545
119 zł

Młynek do kawy Scarlett SL 1545 ma bardzo luksusowy wygląd, dlatego doskonale pasuje do wystroju każdej kuchni. To urządzenie, które dokładnie zmieli ziarna na aromatyczny proszek. Jest wyposażony w ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje urządzeniu dłuższą żywotność. Dzięki dużemu przyciskowi „Start" obsługa młynka jest bardzo prosta.


Scarlett naleśnikarka SC PM229D98
179 zł

Naleśnikarka Scarlett SC PM229D98 w zestawie z wymienną płytą do smażenia dużych naleśników lub 4 mniejszych. Płyty pokryto również powłoką nieprzywierającą, dzięki czemu ciasto się nie przypala a czyszczenie staje się łatwiejsze. Dodatkowym atutem jest zabezpieczenie przed wyciekaniem – czyli krawędź wokół płyty.


Scarlett nawilżacz powietrza SC - AH986E04
159 zł
153 zł

Nawilżacz powietrza Scarlett SC – AH986E04 pracuje metodą ultradźwiękową. Dotykowy panel sterowania zapewnia kontrolę nad stopniem nawilżania oraz programowalny timer do 8 godzin. Urządzenie działa na powierzchni 35 m2. Zabezpieczeniem jest automatyczne wyłączanie w przypadku pustego zbiornika i braku wody.