Schauma Anti-Dandruff X3 (Intensive Shampoo) przeciwłupieżowy 400 ml
11 zł

Szampon przeciwłupieżowy anty-łupieżowy X3 przeznaczony jest dla mężczyzn – walczy z nadmiernym łupieżem i zapobiega nawrotom przez okres do 6 tygodni (przy regularnym stosowaniu). Łagodzi swędzenie i napięcie skóry głowy, oczyszcza korzenie i pielęgnuje włosy.

Schauma (Shampoo & Conditioner) Kids Girl (Shampoo & Conditioner) 250 ml
10 zł

Shampoo and Balm Kids Girl zawiera łagodny przepis – jest wolny od sztucznych barwników. Jest stworzony dla włosów i skóry dziecka. PH jest neutralne dla skóry, a podczas kąpieli nie będzie już żadnych łez ani siniaków. Chroni również skórę przed wysychaniem.

Schauma Szampon a żel pod prysznic Baby (Shampoo & Shower Gel) 250 ml
10 zł

Szampon a żel pod prysznicBaby jest specjalnie opracowane dla włosów i skóry dziecka. Jest w 100% perfumowany, neutralny pH i miękki w dotyku. Nie podrażniaj oczu, więc nie martw się o łzy. Pływanie staje się szampon i żel pod prysznic Baby po prostu rozrywki.

Schauma Szampon a żel pod prysznic Kids Boy (Shampoo & Shower Gel) 250 ml
10 zł

Szampon a żel pod prysznicKids Boy zawiera delikatną recepturę – jest wolny od sztucznych barwników. Jest stworzony dla włosów i skóry dziecka. PH jest neutralne dla skóry, a podczas kąpieli nie będzie już żadnych łez ani siniaków. Chroni również skórę przed wysychaniem.

Schauma Szampon dla mężczyzn z (Shampoo) 400 ml
11 zł

Szampon dla mężczyzn z ekstraktami z chmielu przeznaczony jest do codziennego użytku. Bezsilikonowa formuła z ekstraktami z chmielu wzmacnia włosy do końcówek i regeneruje strukturę włosów.

Schauma Szampon do większej objętości Power Volume 48H (Shampoo) 400 ml
11 zł

Szampon Volume Volume 48H został stworzony dla specyficznych potrzeb włosów delikatnych i soczystych. Zapewnia błyszczący połysk włosów i widoczną objętość włosów do 48h *. Po użyciu włosy zostaną umyte, wyraźnie błyszczące i pełne objętości!

  • W połączeniu z Schauma Blow-Dry Spray dla objętości.
Schauma Szampon koloryzujący ColorShine (Shampoo) 400 ml
11 zł

Szampon koloryzujący ColorShine jest przeznaczony do włosów farbowanych lub farbowanych. Wygładza i regeneruje strukturę włosów w celu uzyskania promiennego połysku. Zapewnia włosom intensywną siłę i piękny połysk.