Schleich figurki - brunetka Lisa i koń Storm
85 zł 61 zł

Nowość

Lisa jest utalentowaną zawodniczką skoków pokazowych i wygrała wiele nagród. Przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. Czasami ona i jej wałach Storm przerywają treningi i cieszą się małymi przygodami. Lisa zawsze może liczyć na swojego konia.

Schleich figurki - czarnowłosa Sarah i koń Mystery
85 zł 65 zł

Nowość

Sarah lubi jeździć po polach, brodząc przez strumienie wody i gwiżdżąc w lesie ze swoim koniem Mystery. To sprawia, że oboje czują się swobodnie. Sarah nie jest właścicielką klaczy Mystery, ale lubi ją przebierać. Kiedy dorośnie, chciałaby zostać trenerem koni.

Schleich figurki - rudowłosa Hannah i koń Cayenne
85 zł 75 zł

Nowość

Hannah jest znakomitym jeźdźcem rodem z Dzikiego Zachodu. Po raz pierwszy spotkała pięcioletniego wałacha Cayenne, kiedy opuścił stajnię. Cayenne był bardzo nieśmiały. Hannah śpiewała mu cichym głosem i wkrótce potem zostali nierozłącznymi przyjaciółmi. Hannah chciałaby zostać weterynarzem, tak jak jej matka.

Schleich zestaw 72141 przyczepa i akcesoria treningowe z końmi-24%
339 zł 255 zł

Promocja

W tym zestawie znajdziesz ekskluzywne figurki Schleich, które sprawią, że uśmiech zagości na twarzach Twoich dzieci. Przyczepa stała się główną siedzibą przyjaciół z klubu. Kiedy tylko jest taka potrzeba, dziewczyny spotykają się w przyczepie kempingowej – zimą siedzą na niebieskiej kanapie z poduszkami, latem otwierają boczną ścianę przyczepy i tworzą piękny, duży taras. Jest to kompletny zestaw z figurką i akcesoriami, który można przechowywać w przyczepie kempingowej, umożliwiającą przenoszenie z miejsca na miejsce.

Schleich zestaw figurek Przyczepa kempingowa 42415-7%
215 zł 199 zł

Promocja

Kolejna przygoda w Horse Club zostanie teraz wzbogacona o fantastyczne, tajne miejsce spotkań przyjaciółek. Na dzień przed dwunastymi urodzinami, Hannah i jej przyjaciele znaleźli starą przyczepę kempingową, decydując jednocześnie, że będzie to siedziba ich klubu. Przyjaciółki spotykają się teraz w tym tajnym miejscu, ilekroć trzeba rozwiązać nową zagadkę. Zimą, dziewczęta mogą wygodnie usiąść na niebieskiej kanapie z poduszkami, zaś latem otworzyć bok przyczepy cieszyć się słońcem na pięknym, dużym tarasie.

Schleich zestaw szkoła jazdy konnej 42389
299 zł 239 zł

CYBER WEEK: –10% z kodem CYBER10WEEK (ważny do 08.12.2019 lub wyczerpania zapasów)!
Jest to niesamowicie wyrafinowana szkoła jazdy konnej, która może stać się idealnym uzupełnieniem stajni. Spotykają się tam wszyscy miłośnicy koni, gdzie trenują skoki przez przeszkody i dbają o swoje konie. Zestaw odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia.
Schleich Akrokantozaur 14584
52 zł

Akrokantozaur to figurka z serii dinozaury marki Schleich. Dinozaur wykonany został z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Poczuj się jak w Parku Jurajskim i skompletuj kolekcję dinozaurów.

Schleich klacz Andaluzyjska
29 zł 24 zł

Figurka klacz Andaluzyjska marki Schleich to ręcznie malowany model konia, wykonany z najwyższą dbałością o realistyczne detale.

Schleich boks stajenny z klaczą
74 zł 70 zł

Zestaw zawiera przepiękną klacz rasy Lusitano, która lubi spędzać czas w swojej stajni i pić wodę z poidła. Jej stajnia posiada ruchome zadaszenie, otwierane drzwiokna. Wszystkie figurki i akcesoria są ręcznie malowane. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich Duże centrum jeździeckie Horse Club, 42416
706 zł 506 zł

Duże centrum jeździeckie Horse Club marki Schleich zawiera całe mnóstwo ciekawych akcesoriów. Ma wiele ruchomych części i posada sekretne drzwi prowadzące na strych! Do tego w kuchni znajdziesz czajnik z herbatą, a po schodach prowadzących na pierwsze piętro, łatwo trafisz do pieknego pokoiku.

Schleich figurka źrebaka rasy holsztyńskiej 13860
22,83 zł 16 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia pięknego źrebaka gorącokrwistego rasy holsztyńskiej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Jaskinia z dinozaurami 41461
235 zł

Mięsożerny Herrerasaurus szaleje wokół jaskini dinozaurów. Mikroraptor można łatwo ukryć, ponieważ jest mały. Ale Psittacosaurus ma tylko jedną szansę ucieczki, uciec? Przednia część jaskini może zostać przekształcona w katapultę! Kiedy kamienna kolumna zapadnie się, podłoży wszystko pod nią!

Schleich Klacz lipicańska 13819
29 zł 25 zł

Klacz lipicańska 13819 marki Schleich. Figurka kłusującej klaczy lipican z fioletowymi gumkami w grzywieogonie. Figurki malowane są ręcznie z dbałością o szczegóły, poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić.

Schleich Klacz rasy Pintabian 13838
30 zł 24 zł

Nowość

Piękna, ręcznie malowana i szczegółowa figurka klaczy rasy Pintabian jest dedykowana dla miłośników tych wspaniałych zwierząt. Klacze Pintabian mają piękną maść w cętki, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Przyciągają również dwukolorową grzywą. Ponieważ mają w żyłach szlachetną arabską krew, są tak eleganckie i wdzięczne, jak ich krewni.

Schleich Klacz rasy Tennessee Walker 13833
29 zł 23 zł

Klacz rasy Tennessee Walker 13833 marki Schleich. Rasa konia Tennessee Walker ma niezwykle długie i płaskie kopyta. Dzięki temu mają przewagę w różnych rodzajach chodu, zwiększają tempo jazdy w galopie.

Schleich mobilna klinika weterynaryjna
146 zł

Mobilna klinika weterynaryjna z klaczą i pielęgniarką jest super dodatkiem do gospodarstwa dziecka. W zestawie wiele akcesoriów, dzieki którym można leczyć zwierzaki. Można złożyć dach i boki samochodu. Okna i drzwi otwierają się. Znaleźć można także rampę, która wykorzystywana jest do załadunku chorych zwierząt. Zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich Wałach Rasy Tennessee Walker 13832
29 zł 23 zł

Wałach Rasy Tennessee Walker 13832 marki Schleich. Realistycznie odwzorowana figurka konia Tennessee Walker, która wierne odzwierciedla detale i umaszczenie zwierzęcia. Wymiary figurki: 12,9 × 4,4 × 10,8 cm.

Schleich wielki dom na farmie 42407
454 zł 329 zł

Rolnicy Paul i Laura zajmują się hodowlą zwierząt gospodarskich, dlatego mieszkają w dużym domu na farmie. Dwupiętrowy budynek składa się ze stodoły i gospodarstwa wiejskiego z kuchnią i sypialnią. Zestaw posiada wiele dodatków i funkcji. Część dzienna z aneksem kuchennym, jadalnią i sypialnią jest połączona ze stajnią, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla zwierząt.

Schleich zabawkowe figurki koni 42430
47 zł

Zestaw zabawkowych figurek koni marki Schleich. W skład zestawu wchodzą: źrebię i klacz rasy islandzkiej a także apteczka, stetoskop, bandażczerwone jabłuszka. Dzięki tak bogatemu zestawowi akcesoriów każde dziecko nauczy się jak pomóc zwierzęciu, gdy to poczuje się chore lub będzie ranne. Figurki Schleich nawiązują do realnego świata zwierząt i sytuacji, z którymi spotykamy się na co dzień.

Schleich zestaw myjni dla koni z akcesoriami 42104
69 zł 67 zł

Zestaw myjni dla koni z akcesoriami od marki Schleich doskonale wpasuje się w kolekcję gospodarstwa domowego. Po ciężkim dniu należy każdego konia umyć i wyszczotkować by kolejnego dnia mógł godnie reprezentować hodowcę.

Schleich Zwierzęta przy wodopoju 42321
489 zł 435 zł

Zwierzęta przy wodopoju to wyjątkowy zestaw, który może być zarówno zabawką jak i piękną ozdobą pokoju. Realistycznie odwzorowany akwen wraz z roślinnością i zwierzętami nie różniącymi się od żywych pierwowzorów. Poszczególne elementy zestawu można umieszczać według własnego pomysłu. Inspiracją do powstania zestawu był rezerwat Timbavati w Republice Południowej Afryki.

Schleich Prehistoryczne zwierzęta - Stegosaur
48 zł

Stegosaur prehistoryczne zwierzęta, to jedna z figurek należąca do kolekcji dinozaurów marki SCHLEICH. Postać została wykonana z ogromną precyzją i dokładnością. Każda z figurek tej serii jest oryginalna, ponieważ są one ręcznie malowane.

Schleich Barapazaur 14574
70 zł

Barapazaur to figurka z serii dinozaury marki Schleich. Dinozaur wykonany został z wyjątkową precyzją i dbałością o szczegóły. Poczuj się jak w Parku Jurajskim i skompletuj kolekcję dinozaurów.

Schleich Dinozaur Herrerazaur 14576
56 zł

Dinozaur Herrerazaur 14576 marki Schleich to ręcznie malowana figurka prehistorycznego zwierzęcia. Herrerazaur żył w okresie triasu i był jednym z najstarszych mięsożernych dinozaurów. Nazwany został na cześć rolnika, który w 1959 roku jako pierwszy odkrył jego szczątki w Argentynie.

Schleich figurka Velociraptora 14585
37 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia dinozaura Velociraptor z rodziny dromeozaurów. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Giganotosaurus
89 zł 61 zł

Możliwość poszerzenia kolekcji zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i niezwykle szczegółową figurkę dinozaura Giganotosaura, który miał 12–13 metrów długości, ale jego mózg miał zaledwie 30 cm.

Schleich zabawkowa figurka konia andaluzyjskiego 42431
35 zł 34 zł

Figurka konia andaluzyjskiego marki Schleich. Elementami zestawu są gustowny kocnożyczki. To świetny towarzysz zabaw zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Oddająca rzeczywistość figurka jest niezwykle ozdobna – rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci.

Schleich zestaw figurek Trening koni Appaloosa 42433
97 zł

Akcesoria treningowe mają nieskończone możliwości rozbudowy i można je połączyć z zestawami szkoły jazdy konnej i końmi. Lisa lubi ćwiczyć konie Appaloosa do nadchodzących zawodów, odkąd przyszła na szkolenie i zobaczyła klacz, która pięknie przeskoczyła przeszkody, choć była wyszkolona do jazdy klasycznej.

Schleich Zestaw koń, pick-up i przyczepa
215 zł 198 zł

Zestaw ręcznie malowanych figurek z serii Horse Club wraz z samochodem typu pick-up i przyczepą ze zdejmowanym dachem, w której można zmieścić dwa konie. W zestawie znajdują się także postacie jeźdźców oraz szereg akcesoriów, dzięki którym można osiodłać konia.

Schleich Źrebię i dziewczynka Schleich
34 zł

Źrebię i dziewczynka Schleich to para najlepszych przyjaciół! Dziewczynka chętnie nakarmi żrebaka zawartością butelki oraz okryje go ciepłym kocykiem. Figurki przyjaciół są ręcznie malowane. Idealne na prezent dla dzieci od 3. roku życia

Schleich czaszka-pułapka z Welociraptorem
125 zł

Wielka czaszka-pułapka w zestawie z Welociraptorem, to ręcznie malowane figurki, które są bardzo szczegółowe. Czaszkę można otworzyć w dwóch pozycjach i służy ona jako pułapka na większą zdobycz. Po dotknięciu końcówki kufy, pułapka się zapadnie. Odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich figurka Carnotaurusa 14586
55 zł 53 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia dinozaura Carnotaurus z rodziny abelizaurów. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Prehistoryczne zwierzęta - Tyrannosaurus
69 zł 67 zł

Prehistoryczne zwierzęta – Tyrannosaurus Rex firmy Schleich, zagwarantuje wspaniałą zabawę dla każdego fascynata prehistorią oraz dinozaurami. Figurka została odlana z tworzywa oraz ręcznie pomalowana i jest dokładnym odwzorowaniem drapieżnika. Posiada ruchomą szczękę.

Schleich zestaw zwierzęta Ameryki Północnej
74 zł

W opakowaniu znajdują się 3 figurki przedstawiające zwierzęta z lasów Ameryki Północnej. Niedźwiedź, łośskunks to ręcznie malowane zwierzątka, odpowiednie do zabawy dla dzieci od 3 lat. Figurki zostały wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Schleich ciągnik rolniczy
228 zł 209 zł

Ciągnik marki Schleich nie może zostać pominięty w żadnym gospodarstwie. Możnaładować snopki siana na przyczepę, trzy ściany na przyczepie są otwieralne i może być ona przechylana (do tyłu i na boki). Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich figurka Dimetrodon
45 zł 39 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i niezwykle szczegółową figurkę dinozaura Dimetrodona. Jego tylna część składała się ze skóry i kości, pomagając mu szybciej rozgrzać się na słońcu. Kiedy chciał się ochłodzić, obracał ciało równolegle z promieniami słońca.

Schleich figurka Owiraptor 15001
24 zł

Figurka Owiraptora, który nazywany jest także „złodziejem jaj“. Ten upierzony dinozaur miał około 2 m długości i ważył około 40 kg. Żył około 75–70 milionów lat temu. Owiraptor miał małą i wysoko osadzoną głowę, z dziwnie ukształtowanym dziobem i dużymi pazurami przednich kończyn.

Schleich figurka Terizinozaur 15003
91,80 zł 75 zł

Figurka Terizinozaura, dinozaura, który był bardzo imponującym zwierzęciem, dzięki swoim gigantycznym, mierzącym ponad jeden metr pazurom. Do dziś nikt nie wiedział, dlaczego potrzebował takiej broni. Jest jednak prawdopodobne, że używał ich do obrony lub zrywania liści z drzew.

Schleich figurka Tyrannosaurus rex 14587
71 zł 68 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia dinozaura Tyrannosaurus rex z rodziny tyranozaurów. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich figurka źrebaka rasy Appaloosa 13862
18 zł 16 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia pięknego źrebaka gorącokrwistego rasy Appaloosa. Rasa ta została wyhodowana przez Indian Nez Percé zapieszkałych a Ameryce Północnej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich klacz rasy Appaloosa 13861
25 zł 24 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia piękną klacz gorącokrwistą rasy Appaloosa. Rasa ta została wyhodowana przez Indian Nez Percé zapieszkałych a Ameryce Północnej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Konie gościnne, Hannah z kobietą Ruby
165 zł 128 zł

Przygodo trwaj! W Lakeside są dwa nowe konie. Hannah i jej pies Ruby szczęśliwie witają klacz Appaloosa i źrebię. Hannah ma jakąś sztuczkę, aby oprzeć się na konik polny: rozprasza ją pysznym jabłkiem.

Schleich Kowboj na koniu rodeo 41416
50 zł

Kowboj na koniu rodeo marki Schleich to kolejna figurka z serii Farm Life. Zarówno figurka jeźdźca jak i konia wykonane są ze starannością i dbałością o szczegóły.

Schleich Owczarek niemiecki - 16831
19 zł 17 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Owczarek niemiecki – 16831 marki Schleich to ręcznie malowana figurka dedykowana zarówno kolekcjonerom jak również dzieciom, które kochają zabawy zwierzątkami. Być może posiadasz na swojej mini farmie owce, bądź inne hodowlane zwierzęta. Powinieneś również zatroszczyć się o ich bezpieczeństwo. Owczarek niemiecki to inteligentny i lojalny pies pasterski, który szybko się uczy. Z pewnością ochroni Twoją farmę przed drapieżnikami!

Schleich Prehistoryczne zwierzątko - Therizinosaurus
53 zł

Jakość i detale i ręcznie malowana figura Therizinosaurus. Therizinosaurus jest nieszkodliwym roślinożercą o długich i ostrych pazurach. Niegrzeczne młode są gotowe do walki z innymi młodymi dinozaurami w podobnym wieku.

Schleich zestaw wyścig przez beczki, z kowbojką na koniu
74 zł 69 zł

Zestaw, z którym można zorganizować fantastyczny wyścig przez beczki, z niesamowitą kowbojką i jej koniem. Figurki są ręcznie malowane i wykonane są z największą starannością i dbałością o szczegóły. Zestaw doskonale rozwija dziecięcą fantazję i wyobraźnię. Zestaw dla dzieci powyżej 3 roku życia.