Senna poduszka 70x90cm FUN
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka FUN marki Senna jest antyalergiczna, lekka i puszysta. Włókna zostały pokryte warstwą silikonu, który pozostawia je bardziej puszyste i zmniejsza ich tarcie.


Senna kołdra SATINE, 135x200 cm
279 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękka kołdra SATINE marki Senna wykonana jest w 100% z bawełny obszytej satyną. Jest niezwykle przyjemna w dotyku i doskonała dla wrażliwej skóry. Jednowarstwowa kołdra na cały rok jest puszysta i lekka.


Senna poduszka SATINE, 70x90cm
155 zł

Przytulna poduszka SATINE marki Senna wykonana jest z bawełny obszytej miękką w dotyku satyną. Jest lekka i puszysta, posiada wypełnienie z poliestru z dodatkiem silikonu. Doskonale nadaje się dla alegrików.


Senna Poduszka 50x60 cm
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka FUN w rozmiarze 50 × 60cm jest antyalergiczna, lekka i puszysta. Włókna pokryte są warstwą silikonu, który pozostawia je bardziej puszyste i zmniejsza ich tarcie.


Senna kołdra FUN, 135x200 cm
165 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Jednowarstwowa pościel FUN, marki Senna służy przez cały rok. Włókna pokryte są warstwą silikonu, który zapewnia ich maksymalną puszystość i zmniejsza tarcie. Pokrowiec na kołdrę wykonany jest w 100% z mikrowłókien z poliestru, który jest bardzo przyjemny w dotyku.


Senna dwuwarstwowa kołdra FUN, 135x200 cm
249 zł

Przyjemna kołdra FUN marki Senna dzięki dwóm warstwom grubości, nadaje się do użytku przez cały rok. To możliwość połączenia dwóch cieńszych kołder na sezon wiosna/lato, w jedną grubszą na zimę. Jest bardzo przyjemna w dotyku.