Senna poduszka 70x90cm FUN
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka FUN marki Senna jest antyalergiczna, lekka i puszysta. Włókna zostały pokryte warstwą silikonu, który pozostawia je bardziej puszyste i zmniejsza ich tarcie.


Senna kołdra SATINE, 135x200 cm
279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Miękka kołdra SATINE marki Senna wykonana jest w 100% z bawełny obszytej satyną. Jest niezwykle przyjemna w dotyku i doskonała dla wrażliwej skóry. Jednowarstwowa kołdra na cały rok jest puszysta i lekka.


Senna Poduszka 50x60 cm
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poduszka FUN w rozmiarze 50 × 60cm jest antyalergiczna, lekka i puszysta. Włókna pokryte są warstwą silikonu, który pozostawia je bardziej puszyste i zmniejsza ich tarcie.


Senna dwuwarstwowa kołdra FUN, 135x200 cm
249 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przyjemna kołdra FUN marki Senna dzięki dwóm warstwom grubości, nadaje się do użytku przez cały rok. To możliwość połączenia dwóch cieńszych kołder na sezon wiosna/lato, w jedną grubszą na zimę. Jest bardzo przyjemna w dotyku.


Senna kołdra FUN, 135x200 cm
165 zł

Jednowarstwowa pościel FUN, marki Senna służy przez cały rok. Włókna pokryte są warstwą silikonu, który zapewnia ich maksymalną puszystość i zmniejsza tarcie. Pokrowiec na kołdrę wykonany jest w 100% z mikrowłókien z poliestru, który jest bardzo przyjemny w dotyku.


Senna poduszka SATINE, 70x90cm
155 zł

Przytulna poduszka SATINE marki Senna wykonana jest z bawełny obszytej miękką w dotyku satyną. Jest lekka i puszysta, posiada wypełnienie z poliestru z dodatkiem silikonu. Doskonale nadaje się dla alegrików.